اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با Restore در Ipad (کمک فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با Restore در Ipad (کمک فوری)

سلام دوستان. مشکلی که دارم رو خیلی توی انجمن سرچ کردم اما راه حلی براش پیدا نکردم.
    یکی از دوستان آیپد ایر ۲ ش مشکل خورده بود و توی ریکاوری گیر کرده بود. داد که براش درست کنم. منم Firmware های Sign شده در حال حاضر رو که میشن ۹.۳.۲ و ۹.۳.۳ دانلود کردم تا هرکدوم رو که شد نصب کنم. اما با مشکل عجیبی مواجه میشم. بعد از اینکه فرآیند آپدیت یا ریستور توی Itunes تموم میشه، دستگاه روی آرم اپل و در حال آپدیت شدن ادامه به کار میده اما تا یه مرحله ای که پیش میره دیگه کامل متوقف میشه. دیشب تا صبح رهاش کردم که شاید خودش درست شه اما صبح دیدم توی همون حالته. تمام حالتا رو هم امتحان کردم هم DFU هم Recovery از اون طرف هم Update هم Restore اما هیچ کدوم جوابگو نیست. در همه حالتا Progress bar تا یک پنجم انتهایی میره و متوقف میشه. بعد از این مدتم اگه آیپد رو جدا کنم از دستگاه شروع میکنه پشت سر هم Restart شدن. واقعا گیجم کرده. اگه دوستان راه حلی دارن لطف میکنین بهم بگین. چون دستگاه برای دوستمه و باید زود براش ردیفش کنم.
    ممنون

اول ببین اخرین ورژن که براش اومده چیه و با اون تست کن نه ورژن پایینتر دوم مطمن شو خود ایتونزت اخرین ورژن باشه در اخر هم بعضی وقتا امکانش هست که اینجوری گیر کنه یکی دوبار دیگه امتحان کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
      اول ببین اخرین ورژن که براش اومده چیه و با اون تست کن نه ورژن پایینتر دوم مطمن شو خود ایتونزت اخرین ورژن باشه در اخر هم بعضی وقتا امکانش هست که اینجوری گیر کنه یکی دوبار دیگه امتحان کن

با هر دو ورژن امتحان کردم. آیتیونز و سیستم عاملم رو هم به آخرین ورژن آپدیت کردم. بالغ بر ۱۰ بار آپدیت رو انجام دادم اما باز هم میره همونجا که میرسه گیر میکنه

نظر

من با یه ایفون همچین مشکلی داشتم البته مشکل اون بخاطر نفوذ رطوبت بود که مجبور شدم تاچشو‌عوض کنم شما مطمن هستین ضربه نخورده یا اب خوردگی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
          من با یه ایفون همچین مشکلی داشتم البته مشکل اون بخاطر نفوذ رطوبت بود که مجبور شدم تاچشو‌عوض کنم شما مطمن هستین ضربه نخورده یا اب خوردگی نداره

مطمئن که نیستم چون دستگاه مال خودم نیست اما گمون نمیکنم مشکلی داشته باشه چون تقریبا استفاده ای نمیشده ازش. چند جا هم بردم نشون دادم میگن سخت افزاریه مشکل!

نظر

خب اگه بگن سخت افزاری احتمال داره رطوبت نفوذ کرده باشه یا از دست افتاده باشه اگه تونستی بفرست پاساژ علاالدین تهران برات تعمیرش کنند البته اگه تو شهرتون تعمیرکار مجرب نباشه چون خیلیاشون قعات سالم رو هم عوض میکنن

نظر

Restore Ipad

Does it ask you to login to iTunes when you press Restore Purchases?

نظر

صبر کنید ..
              X