اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن باطری گوشی ایفون 6s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب شدن باطری گوشی ایفون 6s

لطفا راهنمایی کنید من یه گوشی خریدم دسته دوم ولی باطریش مشکل داره نمیدونم چیکارش باید کرد ؟

درست به نظرتون ؟

متاسفه طرف هم نیست که بتونم پس بدم

باطری گشی فرضا روی 92% هست یهویی بعد از چند دقیقه میشه 84 بعد میشهفرا 76%بعد میش 65% همینجوی غیره عادی خالی میکنه حدودا فقط 2 ساعت باطری نگه میداره

به نظرتون مشکل از باطری ست با تعویض باطری حل میشهی سخت افزاریه ؟

یهویی باطری عوض کنم درست شه ممکنه باز ضرر کنم لطفا راهنمایی کنید گوشی هم 10 ماه کار کرده

ریستور م تاثیر نداشت
    ویرایش توسط telegram : https://i-phone.ir/forums/member/196567-telegram در ساعت 21-07-2016, 12:36 AM

احتمالا ic تغدیه هست

نظر

درود

وقتی میفرمایید که با ریستور هم باطری درست نمیشه میشه نتیجه گرفت که باطری یا قطعات مربوط به باطری دستگاه خراب شده .
      شما یکبار باطری رو کالیبره کنید (آموزش در انجمن هست) اگر درست نشد به تعمیرکار مراجعه کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
        احتمالا ic تغدیه هست
        داداش به نظرت هزینه اش زیاده؟ قطعه ا پیدا میشه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
        درود

وقتی میفرمایید که با ریستور هم باطری درست نمیشه میشه نتیجه گرفت که باطری یا قطعات مربوط به باطری دستگاه خراب شده .
        شما یکبار باطری رو کالیبره کنید (آموزش در انجمن هست) اگر درست نشد به تعمیرکار مراجعه کنید .
        آره دادش هه کارهاانجام شده نشد که نشد

نظر

نوشته اصلی توسط telegram نمایش پست ها
          داداش به نظرت هزینه اش زیاده؟ قطعه ا پیدا میشه؟

- - - - - - - - - -

آره دادش هه کارهاانجام شده نشد که نشد
          اصلاً نگران نباش
          به راحتي تعمير ميشه
          ميتوني ببري دفتر انجمن برات تعمير كنن.

نظر

یه سوال دیگه گوشی من که فرضا الان حدود 250 بار شارژ شده کانتر انداخته سیکل کامل اگه باطری گوشیمو نو بخرم عوض کنم این اعداد هم تغییر میکنه میشه صفر ؟

نظر

یه سوال دیگه گوشی من که فرضا الان حدود 250 بار شارژ شده کانتر انداخته سیکل کامل اگه باطری گوشیمو نو بخرم عوض کنم این اعداد هم تغییر میکنه میشه صفر ؟
              به اختمال زیاد عوض بشه - چون این اطلاعات مربوط به باطری کنونی گوشی شماست .

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                به اختمال زیاد عوض بشه - چون این اطلاعات مربوط به باطری کنونی گوشی شماست .

این نرم افزار battery life نصب کردم اینجوری میزنه ؟ به نظرتون باطریم خراب شده ؟ یا مشکل سخت افزاریه ؟ به این نرم افزار میشه اعتماد کرد ؟
                میشه لطف کنید شما هم نصب کنید نتیجه را اعلام کنید عکس بذارید ؟

ویرایش توسط telegram : https://i-phone.ir/forums/member/196567-telegram در ساعت 22-07-2016, 05:11 AM

نظر

لطفا یکی از بچه ها که ایفون 6s داره این برنامه را نصب کنه اسکرین شات بده خواهش میکنم

نظر

نظر

لطفا یکی از بچه ها که ایفون 6s داره این برنامه را نصب کنه اسکرین شات بده خواهش میکنم

نظر

بله این برنامه خیلی دقیق هست روی ios 9.3 نصب میشه فقط

نظر

ممن فکر میکنم مشکل از کابل شارژ و شارژر شما باشه
                          الان درحال شارژ جریان رو برای گوشی شما منفی زده

و همچنین ماکزیمم جریان رو برای شما ۲۶۰۰۰ میلی آمپر زده تعجب میکنم چرا گوشی در لحطه پودر نشده

نظر

بعد از مدتی استفاده از ظرفیت کل باطری کاسته میشه .... ظرفیت اولیه 1690 هست که به مرور پایین میاد

نظر

صبر کنید ..
                            X