اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک سؤال درباره ی ایر بلو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک سؤال درباره ی ایر بلو

سلام به همگی ، بنده امروز برنامه بلوتوث ایربلو شیرینگ را نصب کردم، اما در تنظیمات گزینه ی تغییر نام نیست، در حالی که وقتی در اینترنت سرچ کردم باید باشد
    مشکل از کجا میتونه باشه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    سلام به همگی ، بنده امروز برنامه بلوتوث ایربلو شیرینگ را نصب کردم، اما در تنظیمات گزینه ی تغییر نام نیست، در حالی که وقتی در اینترنت سرچ کردم باید باشد
    مشکل از کجا میتونه باشه؟!
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

درود
    شما بایستی AirBlue NG رو هم نصب کنید - بعد از Settings - AirBlue میتونید اسم دلخواه رو برای گوشیتون انتخاب کنید .

نظر

یک سؤال درباره ی ایر بلو

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
      درود
      شما بایستی AirBlue NG رو هم نصب کنید - بعد از Settings - AirBlue میتونید اسم دلخواه رو برای گوشیتون انتخاب کنید .
      مرسی ولی AirBlue NG همراه با ایربلو شیرینگ نصب شد الآن هم یکبار رینستال کردم ولی همچین گزینه ای نیومد برای تغییر نام!!
      یه سؤال هم داشتم من ایر بلو رو از http://cydia.i-iphone.ir خریدم و پسورد و یوزر داد، ولی وقتی به سیدیا سر زدم دیدم اتوماتیک قابل نصب شده! در حالی که من دستی پسورد و یوزری وارد نکردم!
      راستش گیج شدم!
      این تصاویر هست، الآن اصلن من درست اون ورژن اورجینال رو نصب کردم؟!
      قبل از خرید هم سیدیا رو چک نکردم، بر طبق اطلاعات قبلی مستقیم اول رفتم خریدم، آیا این توییک بصورت رسمی رایگان شده بوده؟!

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 20-07-2016, 04:04 PM

نظر

مرسی ولی AirBlue NG همراه با ایربلو شیرینگ نصب شد الآن هم یکبار رینستال کردم ولی همچین گزینه ای نیومد برای تغییر نام!!
        یه سؤال هم داشتم من ایر بلو رو از بلوتوث آیفون | Airblue Sharing خریدم و پسورد و یوزر داد، ولی وقتی به سیدیا سر زدم دیدم اتوماتیک قابل نصب شده! در حالی که من دستی پسورد و یوزری وارد نکردم!
        راستش گیج شدم!
        این تصاویر هست، الآن اصلن من درست اون ورژن اورجینال رو نصب کردم؟!
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

قبل از خرید هم سیدیا رو چک نکردم، بر طبق اطلاعات قبلی مستقیم اول رفتم خریدم، آیا این توییک بصورت رسمی رایگان شده بوده؟!

شما بایستی این توئیک رو از سورس BigBoos نصب کنید (یا سورس سازنده توئیک - همون سورس BigBoos بهتره) .
        توئیک رو باز کنید و به پایین اسکرول کنید - بایستی اسم BigBoos پایین صفحه نوشته باشه + یک سری اطلاعات دیگه .
        همچنین بایستی گزینه Pakage Officially Purchased در یک کادر سبز رنگ در صفحه توئیک ببینید که نشون دهنده خریده شدن توئیک به صورت قانونی هست . (که در عکس دوم مشاهده میشه و OK هست)

همچنین توئیک AirBlue Stack رو نصب کنید (برای اسم بلوتوث - (من هر توئیک رو نصب کردم ،دقیق یادم نیست کدومش برای اسم بود))

نظر

شما بایستی این توئیک رو از سورس BigBoos نصب کنید (یا سورس سازنده توئیک - همون سورس BigBoos بهتره) .
          توئیک رو باز کنید و به پایین اسکرول کنید - بایستی اسم BigBoos پایین صفحه نوشته باشه + یک سری اطلاعات دیگه .
          همچنین بایستی گزینه Pakage Officially Purchased در یک کادر سبز رنگ در صفحه توئیک ببینید که نشون دهنده خریده شدن توئیک به صورت قانونی هست . (که در عکس دوم مشاهده میشه و OK هست)

همچنین توئیک AirBlue Stack رو نصب کنید (برای اسم بلوتوث - (من هر توئیک رو نصب کردم ،دقیق یادم نیست کدومش برای اسم بود))
          مرسی ، مشکل با AirBlue Stack حل شد
          بله سورس درسته و BigBoos هست ، اما یه سؤال برام مونده که چطور بدون وارد کردن یوزر و پسورد در خود سیدیا جمله Pakage Officially Purchased ظاهر شد؟ من با خود گوشی خرید رو انجام دادم، آیا وقتی با یک دیوایس جیلبریک شده از سایت http://cydia.i-iphone.ir ایربلو رو بخریم این قابلیت وجود داره که در خود سیدیا مستقیم ثبت بشه؟!

نظر

مرسی ، مشکل با AirBlue Stack حل شد
            بله سورس درسته و BigBoos هست ، اما یه سؤال برام مونده که چطور بدون وارد کردن یوزر و پسورد در خود سیدیا جمله Pakage Officially Purchased ظاهر شد؟ من با خود گوشی خرید رو انجام دادم، آیا وقتی با یک دیوایس جیلبریک شده از سایت بلوتوث آیفون | Airblue Sharing ایربلو رو بخریم این قابلیت وجود داره که در خود سیدیا مستقیم ثبت بشه؟!

از طریق آموزش نصب لایسنس iForce خریداری کردید ؟

نظر

یک سؤال درباره ی ایر بلو

از طریق آموزش نصب لایسنس iForce خریداری کردید ؟
              خیر! فقط با سافاری خریدم از سایت (بدون هیچ واسطه ای) که یوزر و پسورد و یک کد داد، وقتی سیدیا رو باز کردم و ایربلو رو دیدم، جمله در کادر سبز بود و قابل نصب! اون یوزر ، پسورد رو جایی وارد نکردم تا فعال بشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 20-07-2016, 05:33 PM

نظر

خیر! فقط با سافاری خریدم از سایت (بدون هیچ واسطه ای) که یوزر و پسورد و یک کد داد، وقتی سیدیا رو باز کردم و ایربلو رو دیدم، جمله در کادر سبز بود و قابل نصب! اون یوزر ، پسورد رو جایی وارد نکردم تا فعال بشه

والا قدیما که ما توئیک میخریدیم روشهایی مثل سایت iForce و غیره نبود .
                توئیک رو که میخریدی یه جیمیل و رمز و یه کد بهت میداد باید تو سیدیا وارد میکردی تا توئیک برات خریداری و UDID دستگاهت تو دیتابیس سازنده توئیک ثبت بشه .

نظر

والا قدیما که ما توئیک میخریدیم روشهایی مثل سایت iForce و غیره نبود .
                  توئیک رو که میخریدی یه جیمیل و رمز و یه کد بهت میداد باید تو سیدیا وارد میکردی تا توئیک برات خریداری و UDID دستگاهت تو دیتابیس سازنده توئیک ثبت بشه .

الآن هم همینه! دفعه های پیش که از جای دیگه خریده بودم همین کارهایی که گفتید لازم بود اما این دفعه از اونجا خریدم ، توییک مورد نظر خودش باز شده بود! از iForce هم که گفتید استفاده نکردم الآن چک کردم دیدم توییک iForce نصب نشده اصلن!
                  ای کاش قبل خرید سیدیا رو یک بار چک می کردم و وضعیت رو می دیدم

نظر

صبر کنید ..
                  X