اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.3.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام میخوام از ۹.۳.۲ به ۹.۳.۳ برم ولی تو گوشی ios10 رو نشون میده چکار باید کرد؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

جیلبریک 9.2 تا 9.3.3 هم توسط Pangu عرضه شد. گرچه فعلا فقط دستگاه های 64 بیتی رو ساپورت میکنه و همچنین جیلبریک Semi Tethered هست.

نظر

نصب شد. خداییش ایفون بدون جیلریک مثل پیتزا بدون سس ه

نظر

سلام نصب کنیم مشکلی نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط jalmlal نمایش پست ها
            سلام میخوام از ۹.۳.۲ به ۹.۳.۳ برم ولی تو گوشی ios10 رو نشون میده چکار باید کرد؟؟؟

درود

شما پروفایل iOS 10 رو نصب کردید و یا اینکه UDID ثبت کردید .
            اگر پروفایل رو نصب کردید اون رو حذف کنید و دستگاه رو روشن خاموش کنید و بعد آپدیت کنید.
            اگر نشد شما فایل فریمور رو از پست اول دریافت و با آیتونز آپدیت / ریستور کنید .
            ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 25-07-2016, 10:14 PM

نظر

هنوز بعضی از tweak ها باهاش سازگار نیستن که طبیعی ه. Semi Tethered بودن رو هم در نظر بگیرین

- - - - - - - - - -

هنوز بعضی از tweak ها باهاش سازگار نیستن که طبیعی ه. Semi Tethered بودن رو هم در نظر بگیرین

نظر

پس بهتر نیست صبر کنیم

نظر

نه مشکلی نیست انجام بدین

لیست تویک های سازگار : https://docs.google.com/spreadsheets...view?sle=true#

نظر

دوستان اخرين ورژن به جز ٩.٣.٣ به چي ميتونمم ريستور كنم چون جيلبريك راسم حياتيه يا كلا بسته شده همه فريمور ها؟

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                      دوستان اخرين ورژن به جز ٩.٣.٣ به چي ميتونمم ريستور كنم چون جيلبريك راسم حياتيه يا كلا بسته شده همه فريمور ها؟
                      درود
                      در حال حاظر iOS 9.3.3 آخرین نسخه عمومی و منتشر شده iOS هست .
                      جیلبریک این نسخه هم که منتشر شده .
                      البته iOS 9.3.2 هم هنوز ساین میشه و میتوند بهش ریستور یا اپدیت (با ایتونز) کنید .

نظر

آیفون 5s من الان رو 8.4 و جیلبریک شده‌ست. (خیلی راضی هستم و مشکلی هم نداشتم تا اینجا!)

منطقیه که به 9.3.3 ریستور کنم و بعد جیلبریک کنم؟ (کسی تجربه داره و اینکار رو کرده؟)

سرعت گوشی کم نمیشه؟ لگ و اینا نداره رو 5s؟

سوال دیگه اینکه میشه با iTunes از برنامه‌ها، چت‌ها‌‌،اسمس‌ها و... تو iOS 8.4 بکاپ گرفت و تو نسخه جدید به گوشی منتقل کرد؟ (چیزایی شنیدم مبنی بر اینکه نمیشه از نسخه های پایینتر از iOS9 بکاپ کرفت و منتقل کرد)

سوالام زیاد شد!
                        پیشاپیش تشکر بابت پاسخی که میدین.

نظر

نوشته اصلی توسط Masoud-Susa نمایش پست ها
                          آیفون 5s من الان رو 8.4 و جیلبریک شده‌ست. (خیلی راضی هستم و مشکلی هم نداشتم تا اینجا!)

منطقیه که به 9.3.3 ریستور کنم و بعد جیلبریک کنم؟ (کسی تجربه داره و اینکار رو کرده؟)

سرعت گوشی کم نمیشه؟ لگ و اینا نداره رو 5s؟

سوال دیگه اینکه میشه با iTunes از برنامه‌ها، چت‌ها‌‌،اسمس‌ها و... تو iOS 8.4 بکاپ گرفت و تو نسخه جدید به گوشی منتقل کرد؟ (چیزایی شنیدم مبنی بر اینکه نمیشه از نسخه های پایینتر از iOS9 بکاپ کرفت و منتقل کرد)

سوالام زیاد شد!
                          پیشاپیش تشکر بابت پاسخی که میدین.
                          درود

الان شما دستگاهتون به صورت آنتدر جیلبریک هست و روی 9.3.3 بایستی پس از هر بار ریبوت دوباره یک سری مراحل رو طی کنی .
                          یک سری مشکلات هم دارم این ابزار جیلبریک 9.3.3 که قول دادن در نسخه جدید برطرف بشه .
                          خیر - نمیتونید از فایل iPA برنامه ها بک آپ بگیرید و روی سیستم زخیره کنید .

نظر

من بودم رو 8 میموندم

نظر

نوشته اصلی توسط Masoud-Susa نمایش پست ها

سرعت گوشی کم نمیشه؟ لگ و اینا نداره رو 5s؟ین.

دوستانی که 5s رو به 9.3.3 آپدیت کردن و ویدئوهایی که دیدم iOS 9 روی 5s مشکل لگ و کندی نداره خوشبختانه (مثل 7 روی آیفون 4) شاید iOS 10 یا 11 سرعت 5s رو بطور چشمگیر کاهش بده
                              ولی مشکل اصلی اینه که اپل اجازه ی ریستور به 9 رو نمیده بعد از 10
                              نظر من اینه که شما تا آخر شهریور صبر کنی (شاید اوضاع جیلبریک بهتر بشه) بعد قبل از اینکه امکان آپدیت به 9.3.3 بسته بشه ریستور کنید چون الآن که روی 8 هستید حیفه که ورژن 9.3.3 رو از دست بدید

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                                دوستانی که 5s رو به 9.3.3 آپدیت کردن و ویدئوهایی که دیدم iOS 9 روی 5s مشکل لگ و کندی نداره خوشبختانه (مثل 7 روی آیفون 4) شاید iOS 10 یا 11 سرعت 5s رو بطور چشمگیر کاهش بده
                                ولی مشکل اصلی اینه که اپل اجازه ی ریستور به 9 رو نمیده بعد از 10
                                نظر من اینه که شما تا آخر شهریور صبر کنی (شاید اوضاع جیلبریک بهتر بشه) بعد قبل از اینکه امکان آپدیت به 9.3.3 بسته بشه ریستور کنید چون الآن که روی 8 هستید حیفه که ورژن 9.3.3 رو از دست بدید

5اس روی iOS 10 از بتا 1 تا 3 یه ذره هم لگ نداشته و فوق العاده از 9.3.3 هم روان تر بوده تا اینجا ، دلیلش هم Unencrypted بودن یه سری از خطوط iOS 10 هست که فوق العاده به سرعت این ورژن افزوده
                                اصلا زمین تا آسمون با افتضاح iOS 7 روی آیفون 4 فرق داره

نظر

صبر کنید ..
                                X