اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می کنم

سلام
    چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می کنم در آیفون پیدا کنم و به کامپیوتر منتقل کنم؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط Hamed Dehghany نمایش پست ها
    سلام
    چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می کنم در آیفون پیدا کنم و به کامپیوتر منتقل کنم؟
    ممنون
    اسون ترین راه اینه ورژن مخصوص کامپیوتر رو رو سیستمت نصب کنی و با شماره خودت ریجسترش کنی بعد میتونی همزمان در گوشی در سیستمت هم پیغامهاتو داشته باشی و خیلی راحت اونا رو دانلود کنی من چندتا فایل با فرمت Ogg داشتم و هرکاری میکردم نمیتونستم دانلود کنم اخرش با همین روش مستقیم رو سیستم دانلود کرده کانورتش کردم و مجددا به گوشی منتقل نمودم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
      اسون ترین راه اینه ورژن مخصوص کامپیوتر رو رو سیستمت نصب کنی و با شماره خودت ریجسترش کنی بعد میتونی همزمان در گوشی در سیستمت هم پیغامهاتو داشته باشی و خیلی راحت اونا رو دانلود کنی من چندتا فایل با فرمت Ogg داشتم و هرکاری میکردم نمیتونستم دانلود کنم اخرش با همین روش مستقیم رو سیستم دانلود کرده کانورتش کردم و مجددا به گوشی منتقل نمودم

منظور ایشون اینه که مثل اندروید راحت بتونن گیف ها و آهنگ ها رو ذخیره کنن
      متأسفانه راهی نیست
      دوستانی که وارد تر هستند، آیا توییکی در این زمینه ساخته شده که حداقل تکه جیلبریک هست یه نفر مشکلش حل بشه؟!

نظر

متاسفانه اپل بخاطر رعایت قانون کپی رایت از خیلی امکاناتی که شرکتهای دیگه مثل سامسونگ اجرا میکنند اجازه استفاده به کاربراش نمیده مولا موزیک رو نمیشه مستقیم دانلود و به قسمت موزیک اضافه کرد شما برای اجرای فایلهای Gif از اپ استور برنامه gif player رو نصب کنی و برای موسیقی هم یه اموزش بود که با دوبرنامه Save to iclud و Document بودش توسط اونا که از اپ استور دانلود میکنی میتونی اهنگهاتو داخل برنامه Document دانلود و گوش کنی البته جای اموزشش اینجا نیست و بحث طولانی میشه تو فروم بگردی میتونی پیداش کنی

نظر

صبر کنید ..
        X