اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خواهش و كمك براي نجات زندگي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خواهش و كمك براي نجات زندگي

من نامزدم رو از طريق برنامه find frind اپل سرچ كردم و ٣٧ كيلومتري خودم ديدم از ساعت ١١ تا ٢ عصر فردا لوكيشين زد يك نقطه رو و بعد اون زد خونه خودشونو ، و از طرف ديگه مدارك و شواهد نشون ميده كه خونه بوده و بهم اثبات شده كه خونه خودشون بوده ، امروز ٥/٢٦ هم از طرين فايند ماي ايفون چك كردم ديدم زده ٣ كيلومتر اونور از خونشون كه اصلا ربطي نداره و از طريق ايمو صحبت كرديم همون لحظه خونه بود.

خواهش ميكنم كمك كنيد كه ايا اين اتفاقات براي شما هم پيش اومده يا اصلا مشكل كار چيه ، زندگي ما داره پاشيده ميشه

جي پي اس معمولا زير سقف ممكن درست نشان ندهد دوست من
    خيلي اتفاق افتاده مخصوصا اگر سقف زياد باشه مثلا طبقه اول باشي در ي مجتمع
    بعدا چرا اينقدر حساس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط homaaaaaa نمایش پست ها
      من نامزدم رو از طريق برنامه find frind اپل سرچ كردم و ٣٧ كيلومتري خودم ديدم از ساعت ١١ تا ٢ عصر فردا لوكيشين زد يك نقطه رو و بعد اون زد خونه خودشونو ، و از طرف ديگه مدارك و شواهد نشون ميده كه خونه بوده و بهم اثبات شده كه خونه خودشون بوده ، امروز ٥/٢٦ هم از طرين فايند ماي ايفون چك كردم ديدم زده ٣ كيلومتر اونور از خونشون كه اصلا ربطي نداره و از طريق ايمو صحبت كرديم همون لحظه خونه بود.

خواهش ميكنم كمك كنيد كه ايا اين اتفاقات براي شما هم پيش اومده يا اصلا مشكل كار چيه ، زندگي ما داره پاشيده ميشه
      درود

دوست گرامی اون چیزی که شما در تبلیغات مکان یابی اپل ،گوگل و سایر شرکت ها میبینید به خاطر وجود بیش از 30 ستلایت مخصوص gps هست که به شهروندان آمریکایی خدمات رسانی میکنند و مکان دقیق رو نشون میدن
      (با خصایی در حد سانتی متر) حال تو ایران این وضعیت زمین تا آسمون فرق میکنه چون تعداد کمی از این ستلایت ها به ایران خدمات رسانی میکنند و همین دلیل شده تا چنین اختلافات فاحشی روخ بده و خطایی در حد کیلومتر داشته باشیم .
      اینقدر روی این مساله حساس نباشید - یکبار وقتی با دوستانتون در یک مکان هستید چک کنید و ببینید چه فاصله ای رو برای شما نشون میده !!!
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 17-07-2016, 10:04 AM

نظر

دوست محترم

نمایش موقعیت هیچ دیوایسی از این طریق قابل تضمین نیست
        من در اروپا زندگی میکنم و بارها و بارها دیدم که موقعیت رو با کیلومترها اختلاف نمایش میده !

زندگیتون رو به این اتکا مسموم و تلخ نکنید لطفا ...
        خوشبخت باشید

نظر

ممنون از كمك شما دوستان گلم

نظر

خواهش و كمك براي نجات زندگي

هدف Find my iphone برای کمک در مواقع ناگوار سرقت و گم شدن دیوایس هست ، نه زیر نظر گرفتن دوستان و آشنایان !!!! ||

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 18-07-2016, 05:11 PM

نظر

صبر کنید ..
            X