اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طول کشیدن برای ریستور بکاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• طول کشیدن برای ریستور بکاپ

من میخواستم اطلاعات ایفون قبلیم که4بود رو به5sجدیدم منتقل کنم ولی وقتی ریستور بکاپ رو زدم روی update icloud settingsگیر کرده لطفا بگید چکار کنم صبر کنم یا خاموش روشن کنم گوشیو؟

نوشته اصلی توسط smhaji نمایش پست ها
    من میخواستم اطلاعات ایفون قبلیم که4بود رو به5sجدیدم منتقل کنم ولی وقتی ریستور بکاپ رو زدم روی update icloud settingsگیر کرده لطفا بگید چکار کنم صبر کنم یا خاموش روشن کنم گوشیو؟
    درود

این بستگی به حجم اطلاعات شما گه بر روی سرور iCloud ذخیره شده داره - همچنین سرعت اینترنت هم خیلی مهمه .
    فعلا بزارید کارش رو ادامه بده - اگر دیدید خیلی داره طول میکشه (با توجه به حجم دیتا و سرعت نتتون) میتونید کنسل کنید و دوباره اقدام به ریستور کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط smhaji نمایش پست ها
      پیشناد میکنم کنسلش کنید برنامه هاییکه داخلشون فایل زیادی قرار دارند بصورت دستی تو یه پوشه منتقل کنید بعد که حجم بک اپ کمتر شد د‌باره بک اپ بگیرین و بعد داکیومنت اون برنامه هارو که دستی بک اپ گرفته بودین دوباره داخل همون برنامه منتقل کنید چون در غیر این صورت علاوه بر زمان برای اپلود و دانلود این فایلها حجم زیادی از اینترنتت هم هدر میره ،نیاز نیست همه فایلهای تو گوشی توی سرور ایکلود سیو بشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X