اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل هارد اسکترنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل هارد اسکترنال

سلام
    من دوتا هارد رو به مک وصل کردم یکیش درسته و اوکیه و قابلیت دیلیت فایلهاش هست یکیش مدل صفحه متفاوته نه اون تولبار بغل میاد نه سرچ بالا و توی گزینه ها move to trash نداره
    کسی میدونه چیکارش کنم درست بشه؟

نوشته اصلی توسط nina.solis نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا هارد رو به مک وصل کردم یکیش درسته و اوکیه و قابلیت دیلیت فایلهاش هست یکیش مدل صفحه متفاوته نه اون تولبار بغل میاد نه سرچ بالا و توی گزینه ها move to trash نداره
    كلا اگه نتونيد فايلي رو كات يا پاك كنيد، يعني فايل فورمت هارد شما NTFS هست. مي تونيد اطلاعات اش رو داخل هارد ديگه اي كپي كنيد و بعد اون هارد رو به مك وصل كرده و از طريق Disk Utility فرمت كنيد. توجه داشته باشيد كه با اين كار اين هارد ديگه با كامپيوتر هاي ويندوزي كار نخواهد كرد مگر اينكه برنامه ي مخصوصي روي ويندوز نصب كنيد كه NFH+ رو پشتيباني كنه.

راه ديگه اي هم هست كه اون هارد رو در ويندوز با فرمت exFAT فرمت كنيد كه در اين صورت هم ويندوز و هم مك هر دو بدون مشكل هارد رو مي خونن. تنها محدوديت اين فايل سيستم اينه كه شما فايل بيشتر از حجم ٤ گيگابايت نمي تونيد داخل اش كپي كنيد. مثلا اگه فيلمي داريد كه حجم اش ١٠ گيگ هست، اجازه ي كپي بهتون نمي ده.

موفق باشيد.

نظر

سلام
      دانلود Tuxera NTFS v2015 3 MacOSX - نرم افزار خواندن و نوشتن اطلاعات ر

این برنامه رو بر روی سیستم خو نصب کنید
      مشکل برطرف خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
        دانلود Tuxera NTFS v2015 3 MacOSX - نرم افزار خواندن و نوشتن اطلاعات ر

این برنامه رو بر روی سیستم خو نصب کنید
        مشکل برطرف خواهد شد
        قبلا این هارد کار میکرده با مک ام و اولی که مک رو خریدم یه همچین چیزی نصب کردم
        مدت طولانی بوده استفاده نکردمش حالا این جوری شده
        فقط یه بار یه دوستی به لپ تاپ اش وصل کرده از روش فایل کپی کرده ممکنه از ویندوز اون ویروس گرفته باشه و بع خاطر ا.ن اینجا اینجوری شده باشه
        موقع نصب ارور میده ولی نه اون اروری که تو توضیحاتش دستورالعملشو گفته

نظر

این ارور رو میده

نظر

قبلا این هارد کار میکرده با مک ام و اولی که مک رو خریدم یه همچین چیزی نصب کردم
            مدت طولانی بوده استفاده نکردمش حالا این جوری شده
            فقط یه بار یه دوستی به لپ تاپ اش وصل کرده از روش فایل کپی کرده ممکنه از ویندوز اون ویروس گرفته باشه و بع خاطر ا.ن اینجا اینجوری شده باشه
            موقع نصب ارور میده ولی نه اون اروری که تو توضیحاتش دستورالعملشو گفته
            این ارور رو میده
            system performance رو اجرا کنید شاید برنامه رو دارید روی سیستمتون
            ردیف آخر

احتمالا اکسپایرد شده که قبلا کار میکرده و الان کار نمیکنه
            اون حذف کنید و دوباره سعی کنید که این نسخه نصب کنید

نظر

نرم افزاره paragon میتونه مشکل شما رو حل کنه و بدون عوض کردن فرمت هارد دسترسی کامل به اطلاعاتتون روی سیستم عامل mac os داشته باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

صبر کنید ..
              X