اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ذر سینک شدن بازی کلش با اکانت گیم سنتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ذر سینک شدن بازی کلش با اکانت گیم سنتر

سلام
    من و برادرم گوشیهامونو عوض کردیم کوشی من اندروید بود و مال اون ایفون6
    من ابتدا
    اپل
    ایدی و اکانت گیم سنترشو ساین اوت کردم مال خودمو که تازه ساخته بودم وارد کردم
    بازی کلش هم پاک کردم و از اول دانلود کردم وارد شدم اما همون بازی برادرم اومد بالا رفتم تو قسمت لینک دوایس میگه شما از تاون4 بالتر اومدید و اکانت گیم سنترتون نمیتونه بازنویسی بشه یعنی الان کلش برادرم رو اکانت گیم سنتر منه
    الان راهی هست که بشه کلش برادرم رو از رو اکانت گیم سنتر من پاک کرد؟؟ درضمن کلش برادرم روی
    اپل
    ایدی قبلیش و جیمیلش سیو شده . مشکلی براش پیش نمیاد اگه از اینجا پاک شه؟؟

نوشته اصلی توسط حمید لشکری نمایش پست ها
    سلام
    من و برادرم گوشیهامونو عوض کردیم کوشی من اندروید بود و مال اون ایفون6
    من ابتدا
    اپل
    ایدی و اکانت گیم سنترشو ساین اوت کردم مال خودمو که تازه ساخته بودم وارد کردم
    بازی کلش هم پاک کردم و از اول دانلود کردم وارد شدم اما همون بازی برادرم اومد بالا رفتم تو قسمت لینک دوایس میگه شما از تاون4 بالتر اومدید و اکانت گیم سنترتون نمیتونه بازنویسی بشه یعنی الان کلش برادرم رو اکانت گیم سنتر منه
    الان راهی هست که بشه کلش برادرم رو از رو اکانت گیم سنتر من پاک کرد؟؟ درضمن کلش برادرم روی
    اپل
    ایدی قبلیش و جیمیلش سیو شده . مشکلی براش پیش نمیاد اگه از اینجا پاک شه؟؟
    درود

شما بایستی اکانتتون رو که روی جیمیل هست انتقال بدیدی روی اپل آیدی که میتونید از لینک دیوایس استفاده کنید .
    البته بایستی قبلش دیوایستون رو ریستور کنید تا اطلاعات اکانت برادرتون از روی گوشی حذف بشه - بازی رو نصب کنید و مراحل اولیه رو طی کنید - سپس با لینک دیوایس بازیتون رو به گیم سنتر منتقل کنید .

نظر

صبر کنید ..
    X