اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید فضای اضافی آیکلود، امنیت و اینترنت مورد نیاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید فضای اضافی آیکلود، امنیت و اینترنت مورد نیاز

سلام دوستان
    چندتا سوال در مورد آیکلود داشتم. من میخوام برای اولین بار برای 2 ماه فضای 200g برای آیفونم خریداری کنم. چون حافظه آیفونم خیلی پایینهو تو این 2 ماه به فضای بیشتری احتیاج دارم. چندتا سوال در موردش دارم.
    1- امنیت آیکلود چطوره؟ منظورم اینه که آیا احتمالش هست که اطلاعاتم به صورت ناخودآگاه از بین بره؟ چون اطلاعاتی که تو این 2 ماه میخوام ذخیره کنم اهمیت بسیار زیادی برام داره و اگر از دستشون بدم ممکنه برام فاجعه به بار بیاره.
    2- دوم اینکه برای ذخیره اطلاعات در آیکلود حتما باید اینترنت وای فای در دسترس داشته باشم؟ با اینترنت 3جی یا 4جی نمیشه اطلاعات رو ذخیره کرد؟
    3- آیا میتونم با استفاده از مستر کارت فضارو خریداری کنم؟
    4- و در آخر اینکه اگر برنامه مشابهی برای آیفون سراغ دارید که احتمال از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده رو نداشته باشه و با اتصال به داده ها قابلیت ذخیره سازی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید.
    بسیار ممنون از راهنمایی و پاسختون

Dropbox
    Onedrive

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

بهترين گزينه براي صاحبان دستگاه هاي اپل حتما iCloud هست. چون همه ي دستگاه ها با هم سينك هستند و همه چي كاملا خودكار انجام مي شه.
      اما شما بايد ببينيد دقيقا چي مي خواهيد.
      اگر به فضاي ابري جهت ذخيره ي فايل نياز داريد كه OneDrive و Dropbox و Google Drive هم علاوه بر iCloud اين كار رو براتون انجام مي دن. اما اگر سينك اتوماتيك و ... مد نظر هست كه فقط آيكلود رو تهيه كنيد.
      با مستر كارت صد البته مي تونيد فضاي اضافي رو خريداري كنيد.
      تمام سرويس هاي ابري كه نام برده شد فوق العاده امن هستند.

نظر

بسیار ممنون از راهنماییتون.
        فقط اینکه برای استفاده از iCloud حتما باید به اینترنت وای فای دسترسی داشت؟

نظر

نوشته اصلی توسط Lunita نمایش پست ها
          بسیار ممنون از راهنماییتون.
          فقط اینکه برای استفاده از iCloud حتما باید به اینترنت وای فای دسترسی داشت؟
          خير. شما هر زمان مي تونيد با اينترنت سيمكارت يا وايفاي به فضاي خودتون دسترسي داشته باشيد.

نظر

صبر کنید ..
          X