اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپديت بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپديت بتا

سلام خدمت همگي
    كسي اطلاع داره اگه ورژن بتا رو نصب كنيم بعدا براي نصب ورژن اصلي به مشكل ميخوريم يا نه؟!

نوشته اصلی توسط kamyar_st نمایش پست ها
    سلام خدمت همگي
    كسي اطلاع داره اگه ورژن بتا رو نصب كنيم بعدا براي نصب ورژن اصلي به مشكل ميخوريم يا نه؟!
    درود

مشکلی نخواهید داشت - iOS 10 Beta 2 رو خود اپل برای کسانی گه دولوپر نیستند منتشر کرده که استفاده کنند و مشکلات رو گزارش بدن و ... .
    برای ورژن اصلی (فکر کنم منظورتون نسخه عمومی که معمولا در کنفرانس معرفی آیفون منتشر میشه باشه) مشکلی نخواهید داشت .
    حتی اگر بخواهید میتونید به نسخه عمومی قبلی (در حال حاظر iOS 9.3.2) برگردید .

نظر

ممنون ولي منظورم watchos 3 developer beta بود

نظر

نوشته اصلی توسط kamyar_st نمایش پست ها
        ممنون ولي منظورم watchos 3 developer beta بود
        برای نصب نسخه اصلی watchos 3 مشکلی نخواهید داشت، ولی از بتای نسخه ۳ نمیشه به نسخه ۲ دانگرید کرد

نظر

باسلام
          بنده می خوام نسخه بتا نصب کنم پروفایل هم نصب شده ولی هرکار میکنم پیغام آپدیت ota نمیاد و اعلام میکنه که ورژن نرم افزار بروز هست.
          قند نشکن هم امتحان کردم نشد. چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
            باسلام
            بنده می خوام نسخه بتا نصب کنم پروفایل هم نصب شده ولی هرکار میکنم پیغام آپدیت ota نمیاد و اعلام میکنه که ورژن نرم افزار بروز هست.
            درود
            بعد از نصب پروفایل گوشی رو ریبوت کنید و سپس چک کنید .
            اگر همچنان مشکل ادامه داشت سعی کند آخر شب امتحان کنید + قند شکن

- - - - - - - - - -

باسلام
            درود
            بعد از نصب پروفایل گوشی رو ریبوت کنید و سپس چک کنید .
            اگر همچنان مشکل ادامه داشت سعی کند آخر شب امتحان کنید + قند شکن

نظر

اگه بتا نصب کردین بعدا میتونید ورژن اصلی اپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

باسلام
                اولا ساعت به شارژو وصل باشه و بالای پنجاه شارژ داشته باشه دوما اگه قبلا پرفایل دیگه ای نصب کردی حتمی پاکش کن منم این مشکل رو داشتم پروفایل رو پاک کردم اپدیت برام اومد در ضمن این اپدیت برا دولوپرهاست و برا عموم ارائه نشده باید به سایتش بری و با وارد کردن اپل ایدی پبت نام کنی و تیک قوانین رو بزنی تا برات اپدیت بیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X