اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات دوربین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات دوربین

سلام وقت بخیر من دو مشکل اساسی با ایفونم دارم و خیلی برام مهمه که حل بشه ایفون به شکل پیشفرض وقتی فیلمبرداری میکنه پسوند فایلش mov هست چیکار میشه کرد که mp4 سیو کنه؟
    مورد بعدی اینه که من دارم فیلم میگیرم دیگه دکمه ای نداره که توقف نوقت بزنم و مجدد 5 دقیقه بعد ادامه همون فیلمو بگیرم همچین چیزی داره ایفون؟ واقعیتش خیلی وقته ایفون خریدم ولی اصلا دوربینشو استفاده نمیکنم خیلی خیلی کم ولی دیروز بنا بر نیاز استفادم شدید شد و یه دفعه این دو مورد برام پیش اومد من با ذخیره فایل mov برای این مشکل دارم که وقتی میخوام فیلم رو با تلویزیون هوشمند نگاه کنم همش گیر میکنه و استب میزنه و رو دو تا کامپیوتر منم همینه از kmplayer استفاده کردم از این مدیا پلیر 123 استفاده کردم همش استب میزنه و با خش نشون میده ولی تو گوشی عالی نشون میده سرچ هم زدم تو گوگل چند نفری این مشکل رو با پسوند mov داشتن کلا راهنمایی کنید ممنون میشم تا حدی اذیت شدم که زد به سرم ایفونمو بفروشم برم اندروید بگیرم یه دفعه کم اوردم سر این موضوع
    ممنون

"مورد بعدی اینه که من دارم فیلم میگیرم دیگه دکمه ای نداره که توقف نوقت بزنم و مجدد 5 دقیقه بعد ادامه همون فیلمو بگیرم همچین چیزی داره ایفون؟"
    برای این کار از اپ زیر استفاده کنید
    https://itunes.apple.com/us/app/came...330803072?mt=8

برای پسوند هم باید تو پی سی باید تبدیل کنید

نظر

مبدل خوب چی هست که کیفیت رو پایین نیاره

نظر

در رابطه با مبدل از xilisoft video converter استفاده کردم اینگار تغییر فرمتش الکیه! پسوند فایل رو تغییر میده ولی باز همونه هر فرمتی که ویدیو خودمو تغییر میدم بازم همون مشکل گیر کردن وجود داره
        از freemake video استفاده کردم فوق العادست ولی حجم کیلیپ رو از 899 مگ به 89 الی 90 مگ میرسونه کیفیت هم میاد پایین

نظر

Aimersoft Video Converter
          Aiseesoft Total Video Converter
          Any Video Converter
          این ها خوب هستن

نظر

نوشته اصلی توسط moeinmr نمایش پست ها
            در رابطه با مبدل از xilisoft video converter استفاده کردم اینگار تغییر فرمتش الکیه! پسوند فایل رو تغییر میده ولی باز همونه هر فرمتی که ویدیو خودمو تغییر میدم بازم همون مشکل گیر کردن وجود داره
            از freemake video استفاده کردم فوق العادست ولی حجم کیلیپ رو از 899 مگ به 89 الی 90 مگ میرسونه کیفیت هم میاد پایین
            مشکل گیر کردن فکر میکنم از قدرت کم دستگاهتونه که استفاده میکنید (لپ تاپ و تلوزیون )ربطی به فرمت نداره
            مثلا تنطیمات ذخیره فیلم تو آیفون رو بر روی ۷۲۰p بگذارید و دوباره امتحان کنید احتمالا گیر کردنش کمتر خواهد شد

xillisoft از فوق العاده ترین مبدل هاست

نظر

صبر کنید ..
            X