اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه قرمز و lcd آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه قرمز و lcd آیفون 5s

سلام دوستان
    من یک آیفون 5s 32g با ios 7.0.6 جیل شده دارم که حدود 6-7 ماه پیش موقع تمیز کردن اون مقداری مایع زیر lcd اون رفت و یکسری نقاط سفید رنگ زیر صفحه نمایش اون بود که با سرچ متوجه شدم راه چاره تعویض صفحه ست اما تعویض نکردم و همونطور استفاده می کردم چندبار هم حین مولتی تسکینگ صفحه آبی رو گوشی دیدم اما هربار خودش ریست میشد و به حالت عادی برمیگشت اما چند روز پیش بدون اینکه ضربه یا مایع با گوشی برخورد کنه گوشی رو خاموش کردم اما دیگه گوشی موقع روشن شدن بوت نمیشه و بعد از آرم اپل صفحه قرمز میشه و بعد کم کم مشکی میشه و دوباره ریست میشه، با آیتیونز خودم نتونستم ریستور کنم و امروز که به تعمیرکار مراجعه کردم موقع ریستور گفتن ارور صفحه آبی میده و باید تعمیر سخت افزاری بشه و احتمالا مشکل از cpu باشه در فروم های خارجی که سرچ کردم گفته بودن با تعویض lcd یا قطع کردن سنسور مجاورت و ریستور گوشی و وصل مجدد اون مشکلشون حل شده، کسی از دوستان اینجا اطلاعات داره در اینمورد؟ قبلا هم گوشی هایی داشتم که چون آزمون و خطا روشون اجرا شده کل برد سوخته و از کار افتاده، اگه فقط با تعویض lcd مشکل حل میشه نمیخوام دوبار هزینه تعمیر بدم چون قصدم اینه که بعد از تعمیر گوشی رو بفروشم

ببر دفتر سایت

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
      ببر دفتر سایت
      میشه راهنمایی کنید؟ من شهرستان هستم و چند روز آینده فرصت رفتن به تهران رو ندارم

نظر

صبر کنید ..
      X