اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

app stor

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• app stor

ئلام دوستان یک هفته ای بیشتر میشه نه میتونم نرم افزار دانلود کنم نه آبدیت و فقط میچرخه و میره روی حالت لود ولی دانلود نمیشه رفتم با کامپوتر امتحان کنم انطور شد

چکار کنم ؟

نوشته اصلی توسط rezarb24 نمایش پست ها
    ئلام دوستان یک هفته ای بیشتر میشه نه میتونم نرم افزار دانلود کنم نه آبدیت و فقط میچرخه و میره روی حالت لود ولی دانلود نمیشه رفتم با کامپوتر امتحان کنم انطور شد

چکار کنم ؟

سلام منم چند روز بود مشکل دانلود و آپدیت اپ رو تو آیفون داشتم دیروز با ریبوت گوشی مشکل حل شد. برای کامپیوتر هم ...شکن لازمه

نظر

نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
      سلام منم چند روز بود مشکل دانلود و آپدیت اپ رو تو آیفون داشتم دیروز با ریبوت گوشی مشکل حل شد. برای کامپیوتر هم ...شکن لازمه
      میشه آموزش ریبوت یا ریست بزارید و بعد بگید چه اطلاعاتی بعدش پاک میشه یعنی اصلا اطلاعاتی پاک میشه یا نه ؟

نظر

میشه آموزش ریبوت یا ریست بزارید و بعد بگید چه اطلاعاتی بعدش پاک میشه یعنی اصلا اطلاعاتی پاک میشه یا نه ؟
        کسی هست ج بده ؟

نظر

کسی هست ج بده ؟

منظورشون خاموش و روشن است

نظر

کلید پاور و هوم رو همزمان نگه دارید وقتی لوگو اپل رو صفحه نمایش داده شد دکمه ها رو رها کنید.

نظر

اين مشكل مربوط به يك باگه كه تو آيتيونزه و براي كاربران ايراني هست يا بايد با فيلتر شكن وارد بشيد و دانلود كنيد يا اينقدر گزينه ي get رو بزنيد تا بالاخره دانلود بشه

نظر

مشکل از نت هست
                چیز شکن رو فعال کنید روی گوشی
                و وقتی شروع به دانلود کرد غیر فعالش کنید

نظر

صبر کنید ..
                X