اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال برنامه به app store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال برنامه به app store

با سلام خدمت دوستان عزیز.

میخواستم بپرسم چطوری میشه برنامه ای که نوشته شده رو روی app store قرار داد و ازش کسب در آمد کرد.
    راه دور زدنی برای گرفتن دولوپر اکانت اپل وجود داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.

میخواستم بپرسم چطوری میشه برنامه ای که نوشته شده رو روی app store قرار داد و ازش کسب در آمد کرد.
    راه دور زدنی برای گرفتن دولوپر اکانت اپل وجود داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما بايد با زبان برنامه نويسي Swift توسط برنامه xCode در مك برنامه تونو بنويسيد.
    به يك اكانت دولوپر هم نياز داريد كه برنامه اي كه نوشته ايد رو در اپ استور قرار بديد. هيچ راه دور زني هم نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      شما بايد با زبان برنامه نويسي Swift توسط برنامه xCode در مك برنامه تونو بنويسيد.
      به يك اكانت دولوپر هم نياز داريد كه برنامه اي كه نوشته ايد رو در اپ استور قرار بديد. هيچ راه دور زني هم نداره.
      برنامه من نوشته شده و آماده هست.
      مشکل من اینه که میخوام برنامه م رو پولی بزارم و برای این کار نیازمند ویزای مستر کارت هستم . ولی با شایط فعلی تحریمیم و نمیتونم به اسم خودم در بانک داخلی ویزا یا مستر بگیرم. آیا راه دیگه ای وجود داره ؟

نظر

برنامه من نوشته شده و آماده هست.
        مشکل من اینه که میخوام برنامه م رو پولی بزارم و برای این کار نیازمند ویزای مستر کارت هستم . ولی با شایط فعلی تحریمیم و نمیتونم به اسم خودم در بانک داخلی ویزا یا مستر بگیرم. آیا راه دیگه ای وجود داره ؟
        راه ديگه اينه كه حساب كسي كه در خارج از كشور هست بديد تا پول ها به اون حساب واريز شه.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          راه ديگه اينه كه حساب كسي كه در خارج از كشور هست بديد تا پول ها به اون حساب واريز شه.
          پس باید حساب و اکانت دولوپر هم به اسم اون شخص باشه.
          اینهمه از دوستان دولوپر ایرانی داریم که از این راه کسب درآمد میکنن واقعا از این راه ها استفاده میکنن و کسی و اونور دارن ؟

نظر

پس باید حساب و اکانت دولوپر هم به اسم اون شخص باشه.
            اینهمه از دوستان دولوپر ایرانی داریم که از این راه کسب درآمد میکنن واقعا از این راه ها استفاده میکنن و کسی و اونور دارن ؟
            اكانت دولوپر مي تونه به اسم خودتون باشه.

نظر

خوب از همینجا کسایی هستند که اکانت دولوپر درست میکنند. پس اکانت دولوپر رو بدیم همینجا درست کنند برامون و شماره حساب یکی از اقوام رو تو خارج بدیم که پول هارو برای اون واریز کنند.

آیا درسته ؟! شدنیه ؟!

نظر

صبر کنید ..
              X