اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در تلگرام

برنامه تلگرام انتهاي چت ها يك اكانت باز شده است.كه شماره اي ندارد و وضعيت افلاين زده است همچنين بلاك هم نميشود و تمام عكس و كليپ هاي تلگرامم در شرميديا است.اين اكانت چيست؟؟؟؟
    حتي در قسمت active session فقط مشخصات گوشي خودم است
    ویرایش توسط yeganess : https://i-phone.ir/forums/member/195934-yeganess در ساعت 19-06-2016, 12:30 AM

نوشته اصلی توسط yeganess نمایش پست ها
    برنامه تلگرام انتهاي چت ها يك اكانت باز شده است.كه شماره اي ندارد و وضعيت افلاين زده است همچنين بلاك هم نميشود و تمام عكس و كليپ هاي تلگرامم در شرميديا است.اين اكانت چيست؟؟؟؟
    حتي در قسمت active session فقط مشخصات گوشي خودم است
    بله براي من هم همينه همراه با يه عكس پروفايل خاكستري.
    احتمالا يك باگه.

نظر

برای من هم یک عکس پروفایل خاکستری اومده. نمیدونم چطور از شرش خلاص شم

نظر

نوشته اصلی توسط mir911 نمایش پست ها
        برای من هم یک عکس پروفایل خاکستری اومده. نمیدونم چطور از شرش خلاص شم
        اقا برای منم همینطوره فقط میره و. میاد وقتی به در. تنظیمات به تلگرام میروید و کانتکت را یه بار. خاموش و روشن کنید میره اما باز میاد. فقط برای ساعتی یا ممکنه روزی بره

نظر

این یه باگ برای ورژن 3.10 بود که با آپدیت 3.10.1 حل شد ، الآن هم که 3.11 اومده من نشنیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه
          اگه هنوز هست شاید فراموش کردید آپدیت کنید یه بار چک کنید ، حتمن به 3.11 آپ کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
            این یه باگ برای ورژن 3.10 بود که با آپدیت 3.10.1 حل شد ، الآن هم که 3.11 اومده من نشنیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه
            اگه هنوز هست شاید فراموش کردید آپدیت کنید یه بار چک کنید ، حتمن به 3.11 آپ کنید

. با سلام من به ۳.۱۱اپدیت هم کردم باز هم درست نشده و اون اکانت بدون اسم و با عکس پروفایل خاکستری باز میاد راه دیگه ایوجود نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mreza7899 نمایش پست ها
              . با سلام من به ۳.۱۱اپدیت هم کردم باز هم درست نشده و اون اکانت بدون اسم و با عکس پروفایل خاکستری باز میاد راه دیگه ایوجود نداره؟
              سلام
              اون اکانتی که میگید بدون نام هستش یا نوشته Name Hidden
              اگر Name Hidden باشه یه راهی برای پاک کردن این نوع کانتکت ها وجود داره. مشکل اگر همین باشه اعلام کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام
                اون اکانتی که میگید بدون نام هستش یا نوشته Name Hidden
                اگر Name Hidden باشه یه راهی برای پاک کردن این نوع کانتکت ها وجود داره. مشکل اگر همین باشه اعلام کنید.
                با سلام نه name hiddenنیست هیچ اسمی نداره اخرین اکانت میاد صفحش خاکستریه

نظر

نوشته اصلی توسط mreza7899 نمایش پست ها
                  با سلام نه name hiddenنیست هیچ اسمی نداره اخرین اکانت میاد صفحش خاکستریه
                  شما اولین نفری هستید که می بینم در 3.11 هنوز مشکل پا برجاست
                  در اپ استور به زبان انگلیسی در قسمت نظرات مربوط به تلگرام مشکل تون رو بیان کنید به امید اینکه برنامه نویس ببینه و در آپدیت بعدی حل کنه مشکل رو

نظر

سلام دوستان تلگرام من تعداد پيغام هايي كه برام اومده رو روي اپ نشون نميده.راه حلش چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط .S.R نمایش پست ها
                      سلام دوستان تلگرام من تعداد پيغام هايي كه برام اومده رو روي اپ نشون نميده.راه حلش چيه؟
                      درود
                      به مسیر Settings - Notifications برید و تلگرام رو پیدا کنید
                      گزینه Allow Notifications بایستی فعال باشه - همچنین گزینه Badge App Icon نیز بایستی فعال باشه .

نظر

.البته تعداد پيغام هاي كه تو pv مياد رو نشون ميده اما مال گروه و كانال هارو نشون نميده.و همهي اين گزينه ها هم تو سيتينگ فعال هستن
                        ویرایش توسط .S.R : https://i-phone.ir/forums/member/197145-s-r در ساعت 24-08-2016, 12:55 AM دلیل: اشتباه نوشتن

نظر

نوشته اصلی توسط .S.R نمایش پست ها
                          .البته تعداد پيغام هاي كه تو pv مياد رو نشون ميده اما مال گروه و كانال هارو نشون نميده.و همهي اين گزينه ها هم تو سيتينگ فعال هستن
                          اصولا این گزینه بایستی باشه در ستینگ ناتفیکیشن برنامه - برای من این گزینه رو داره
                          برخی از برنامه و بازی ها روی دستگاه های مختلف قسمت ناتفیکیشنشون دلبخواهی هست
                          برای مثال برای من بازی کلش تو ستینگ - ناتفیکیشن گزینه Sounds نداره اما برای بازی بوم بیچ که سازندشون هم یکی هستن این گزینه رو داره !!!

نظر

ببخشید اقا یه مشکل جدید الان تلگرام من میام بیرون و نتم خاموش میکنم بازم برای افراد. دیگه انلاین میزنه نمیدونید. چرا؟

نظر

سلام کسی نمیدونه چجوری دیلیت اکانت کنم بیتالکمو ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X