اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چرا بتا رو با ایتوتز میزنم ارور ۱۴ میده ۳ بار نسخه بتا رو دانلود کردم روی ۳ تا سیستم مختلفم تست کردم بازم ارور ۱۴ میده

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
      چرا بتا رو با ایتوتز میزنم ارور ۱۴ میده ۳ بار نسخه بتا رو دانلود کردم روی ۳ تا سیستم مختلفم تست کردم بازم ارور ۱۴ میده
      من هم دوبار دانلود کردم نشد تنها میشه از خود گوشی با نصب پروفایل اقدام کنید پشتیبانی اپل هنوز راهکاری معرفی نکرده همون جواب قبلی تعویض کابل و ،،،، که نتیجه‌ای ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        من هم دوبار دانلود کردم نشد تنها میشه از خود گوشی با نصب پروفایل اقدام کنید پشتیبانی اپل هنوز را**اری معرفی نکرده همون جواب قبلی تعویض کابل و ،،،، که نتیجه‌ای ندارد
        باید نسخه آخر xcode یعنی همون xcode 8 نصب باشه رو سیستم که برای مک هست

نظر

چند تا اسکرین شات که دوستان خواسته بودن :
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

سایز عکس ها اصلاح شد
          ویرایش توسط Diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 17-06-2016, 05:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Diabyte نمایش پست ها
            دوست عزيز ايكس كد چه ربطي به ايتونز داره اخه؟!!؟!؟

سعي كنيد با خود گوشي اپديت كنيد. كاملا بدون دردسر هست و مشكلي هم نداره

نظر

دوستان iOS 10 روی 5s کند شده دیگه؟! درسته؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

شما یه زحمتی به خودت بده سرچ کن می فهمی ربط داره !

Fix iTunes Error 14 When Installing iOS 10 Beta, Here's How | Redmond Pie

کد:
                 As it turns out, anyone wanting to use a IPSW image file for restore to upgrade either an iOS device will need to have the latest beta release of Xcode installed as well, that’s Xcode 8 to be exact

نظر

من چندباری با مشکل Respring مواجه شدم و گوشی خود ب خود حالت ریستارت پیدا کرده . البته در ورژن های بعدی قطعا مشکل حل میشه .
                  راستی مشکل Assisstiv Touch هنگام اسکرین شات گرفتن حل شده !!!

نظر

لینکش اپدیت رو لطف میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                      من چندباری با مشکل Respring مواجه شدم و گوشی خود ب خود حالت ریستارت پیدا کرده . البته در ورژن های بعدی قطعا مشکل حل میشه .
                      راستی مشکل Assisstiv Touch هنگام اسکرین شات گرفتن حل شده !!!
                      مشکل ریسپرینگ بخاطر تغییر انیمیشن باز شدن برنامه ها بوجود اومده

نظر

Trackr - Miroir 3

خودم یکمشو دانلود کردم سرعتش نسبتا قابل قبوله ۷۰۰-۶۰۰ KB/S میده

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                          من هم دوبار دانلود کردم نشد تنها میشه از خود گوشی با نصب پروفایل اقدام کنید پشتیبانی اپل هنوز را**اری معرفی نکرده همون جواب قبلی تعویض کابل و ،،،، که نتیجه‌ای ندارد

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

خود اپل خیلی واضح گفته: Important: You must have the latest beta version of Xcode 8 installed on your Mac before using a Restore Image to install iOS or tvOS beta software on a device.

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1029997
                          ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 17-06-2016, 03:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                            من بعد از ۲ روز کارکردن باید بگم جز یکی دو مورد امکانات هیچ چیزی بهش اضافه نشده و یکم تم تغییر کرده . واقعا هیچی نداره اپل هیچ کاری نکرده .
                            فقط وقتی گوشی رو برمیگردونید صفحه خاموش میشه و وقتی نگاش میکنید روشن میشه . واقعا عالی تر از این نمیشه .
                            صفحه لاک اسکرین هم خیلی افتضاح شده و برای باز کردنش حتما باید دکمه Home رو فشار بدید و درضمن تا انگشت رو نشناسه دوبین و اینا باز نمیشه و واقعا روی اعصابه .
                            یک تم عوض شد iOS 10
                            دوست عزیز این قابلیت روشن شدن و خاموش شدن گوشی با حابحا کردن گوشی باید فعالش کرد ؟چون برای من فعال نیست . گوشی من ایفون ۶ هست

نظر

نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
                              دوست عزیز این قابلیت روشن شدن و خاموش شدن گوشی با حابحا کردن گوشی باید فعالش کرد ؟چون برای من فعال نیست . گوشی من ایفون ۶ هست
                              فقط روی 6اس و 6اس پلاس و اس ای این قابلیت هست
                              داخل تنظیمات قسمت display که بری rise to wake

دوستان یه تست کنید ببینید رو 3جی باشید یکم وب گردی کنید گشیتون داغ میشه پشتش ؟
                              ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 17-06-2016, 10:24 AM

نظر

سلام من ایفون 6 پلاس دانلود کردم انجام دادم وسط کاراررو داده و نشد مجورشدم ریستورکنم مشکل من کجاست ممنونم میشم توضیح بدیذ

نظر

صبر کنید ..
                                X