اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دانلود از اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دانلود از اپ استور

سلام
    دوستان بنده چند روزی میشه iphone 6s plus گرفتم فقط روز اول این مشکل وجود نداشت ، الان حتی با فیلت.ر شک.ن هم نمیتونم دانلود کنم وقتی روی Install میزنم فقط اون دایره میچرخه .. سرعت اینترنتم هم خوبه و حتی با 4g رایتل هم تست کردم این مشکل وجود داشت. شما هم همین مشکل رو دارید؟ روش رفع این مشکل رو کسی بلده؟
    ممنون

مشکل از اپ استوره جدیدا اینطوری شده من الان یه راه برا دانلود پیدا کردم اینکه یبار بزنی رو اینستال اون دایره هه میچرخه ولی دانلود نمیشه دفه دوم که بزنی دانلود میشه قند شکن و بثیه چیزا هم هیچ تاثیری نداره احتمالا چند روز دگ درست میشه

نظر

ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز اما با اینکار هم مشکل رفع نشد
      از دوستان کس دیگه ای روش رفع این مشکل رو بلد نیست؟

نظر

واقعا کسی از دوستان نیست مارو کمک کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad522 نمایش پست ها
          واقعا کسی از دوستان نیست مارو کمک کنه؟
          والا منم مشکل دارم درحالت عادی
          قند شکن رو که فعال میکنم شروع میکنه به دانلود
          و یذرش که رفت قندشکن رو خاموش میکنم و به دانلود ادامه میده
          این راه حل من بود
          امبدوارم به کارتون بخوره

نظر

دوستان من امروز تست کردم دیدم از ایتونز راحت میتونم دانلود کنم (البته با قندشکن) و به گوشی انتقال بدم ، اما از طریق اپ استور توی گوشی نمیتونم دانلود کنم و هنوزم Waiting میده حتی با قندشکن کسی راه حل دیگه ای نداره؟

نظر

منم چند روزی هست که این مشکلو دارم. تازه اپ ها رو هم نمیتونم آپدیت بکنم. الان 12 تا اپ آپدیتش اومده و نمیشه آپدیت کرد. با چیز پی ان هم نمیشه کاری کرد

نظر

دوستان هنوزم این مشکل وجود داره دیگه واقعا داره اذیت میکنه کس دیگه ای راه حلی ترقندی نداره به ما بگه؟

نظر

دوستان هنوزم این مشکل وجود داره دیگه واقعا داره اذیت میکنه کس دیگه ای راه حلی ترقندی نداره به ما بگه؟
                  درود
                  برای من خودمم تقریبا همینجوریه - اینستال رو که میزنم خود به خود لغو میشه - بار سوم که اینستال رو میزنم درست میشه .
                  شما یکبار تنظیمات شبکه رو ریست کن - شاید درست شد .
                  ستینگ - جنرال - ریست >>> ریست نتورک ستینگ (اشتباه نکنم) رو انتخاب کنید و ... .

نظر

سلام
                    احتمال داره از isp باشه. اگر براتون مقدوره با نت دیگه امتحان کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      احتمال داره از isp باشه. اگر براتون مقدوره با نت دیگه امتحان کنید.
                      والا با اینترنت رایتل و آسیاتک و مخابرات تست کردم هر سه همین مشکل رو داشتن

نظر

والا با اینترنت رایتل و آسیاتک و مخابرات تست کردم هر سه همین مشکل رو داشتن
                        منم چند روز بود اسیر شده بودم با این مشکل. با ریبوت کردن گوشی مشکل حل شد.

نظر

چه جوری باید ریبوت کرد ؟ من چند روزه این مشکلو دارم لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid5025 نمایش پست ها
                            چه جوری باید ریبوت کرد ؟ من چند روزه این مشکلو دارم لطفا راهنمایی کنید
                            والا ریبوت یعنی راه اندازی مجدد یا خاموش و روشن کردن دستگاه ولی فکر نمیکنم این را**ار جواب بده
                            بهتره reset network کنید شاید بهتر بشه
                            اما این یه مشکل همگانی هستدو ربطی به دستگاه خاصی نداره
                            مشکل ای پی ایرانه
                            من با اینترنت ایرانسل با کامپیوتر با هات اسپات تا ۳.۵ مگ دانلود میکنم ولی با آیپد یا آیفونم نمیتونم اصلا دانلود شروع نمیشه
                            اما با برنامه های تغییر آی پی با حدود همین سرعت دانلود میکنم
                            خاموش روشن ریست و حتی ری استور هم کردم ولی فایده ای نداشته

نظر

صبر کنید ..
                            X