اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پارتیشن بندی ویندوز در کنار مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پارتیشن بندی ویندوز در کنار مک

سلام خدمت اساتید.. لطفا این مشکل من را که یک ماه هست درگیرش هستم حل کنید.
    من یک مبکوک با هارد ۷۵۰ گیگ دارم که میخوام نیمی از ظرفیت هارد رو به ویندوز اختصاص بدم.
    اگر ویندوز را به روش بوتکمپ نصب کنم و مثلا ۳۰۰ گیگ به ان اختصاص دهم همه چیز درست پیش میره.. مشکل زمانی بوجود میاد که میخوام ویندوز رو پارتیشن بندی کنم.. اونوقت بالا نمیاد!!!
    ظاهرا هرچی بررسی کردم امکان پارتیشن بندی ویندوز در کنار مک وجود نداره..
    چه راه حلی وجود داره؟!!
    اخه یه درایو ۳۰۰ گیگ به چه درد من میخوره

دوستان گفتند که روش اول ممکن نیست.از روش دوم استفاده کنید!!

الان بوت کمپ ندارم نمیتونم تست کنم اما ببینید این کار رو میتونید انجام بدید:
    بعد از اینکه ویندوز رو به طور کامل نصب کردید از مک وارد disk utility بشید اونجا پارتیشن مک رو انتخاب کنید بعد قاعدتا باید بتونید این پارتیشن رو از نوع پارتیشن بندی کنید.
    مثلا شما هنگام نصب ویندوز درایو ویندوز رو ۱۰۰أGB انتخاب کنید.
    بعد که وارد disk utility شدید یه پارتیشن ۱۰۰GB وجود داره یدونه 650 GB.بعد اون ۶۵۰ رو دوباره پارتیشن بندی کنید.و پارتیشن های دلخواه رو با فرمت fat ایجاد کنید و از این پارتیشن ها در هر دو سیستم عامل استفاده نکنید.

----------
    اگه راه بالا قابل انجام نباشه شما میتونید از همون اول در disk utility چند پارتیشن ایجاد کنید.سپس بدون استفاده از بوت کمپ رو یکی از اونها ویندوز نصب کنبد.
    ویرایش توسط shaban532 : https://i-phone.ir/forums/member/187900-shaban532 در ساعت 04-06-2016, 04:22 PM

نظر

تا اونجایی که من خبر دارم نمیتونید زمانی که از بوت-کمپ استفاده میکنید بیشتر از ۲ پارتیشن داشته باشد.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام دوستان من میخوام یه مک بوک 128gb بگیرم میخواستم ببینم چجوری میتونم از هارد اکسترنال برای نصب ویندوز روش استفاده کنم ینی درایو های ویندوز همشون رو همون حافظه هارد اکسترنال باشن و خلاصه کلا ویندوز رو هارد اکسترنال باشه که وقتی وصل میکنم بهش بالا بیاد ...
        سوال دیگه اینکه اگه اینکارو کردم اون هارد اکسترنال دیگه بصورت جدا قابل استفاده هست واسه کار های متفرقه ؟

نظر

صبر کنید ..
        X