اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ردیابی ایفون گم شده یا دزدیده شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ردیابی ایفون گم شده یا دزدیده شده

سلام
    ببخشید من این پست رو دیدم ولی دلم میخواد یک شخصی که از این جواب مطمئنه بهم بگه
    مثلا اگر ایفون من رو بدزدن میتونم پیدا کنم ؟ مثلا طرفم خیلی حرفه ای باشه تو دزدی ولی میشی ردیابی کرد؟
    من میخوام ایفون بگیرم امشب یه نفر گفت اگر گم شه میخوای چیکار کنی بعد فکرمو مشغول کرده
    لطفا میشه یه جواب درست و قطعی بهم بدید

دوست من سلام
    اگر قرار باشه استفاده کنه معمولا اره ولی باید فیندمای فون روشن باشه و اپل ایدی روش ست باشه اگر اوراق کنه نه
    در کل اگر بخوای از اول فکر اونجا رو بکنی خودت اذیت میشی بخر و لذت ببر

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

ببخشید من جوابمو کامل نگرفتم و منظورتون رو متوجه نشدم
      میشه بیشتر توضیح بدید

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
        ببخشید من جوابمو کامل نگرفتم و منظورتون رو متوجه نشدم
        میشه بیشتر توضیح بدید
        منظور ایشون اینه که اگه گوشی رو اوراق کنه یا بقول شما دزد خیلی حرفه ای باشه ، با قابلیت find my iphone هم پیدا نمیشه
        نگرانی شما هم کاملاً به جاست، چاره ی اصلی کار هم اینه که شما یک گوشی مدل پایین و ارزون به عنوان گوشی دوم داشته باشید و آیفون تون رو هر جا و جاهای شلوغ یا خلوت حتی نبرید و تا جای ممکن هم تو کوچه و خیابون با همون گوشی دوم صحبت کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

......
          ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 03-06-2016, 12:11 PM دلیل: تکراری

نظر

مرسی خیلی کمک خوبی بود
            ولی مثلا همین که دزدیدن سریع اقدام کنم تا اوراق نشده میشه پیدا کرد دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
              مرسی خیلی کمک خوبی بود
              ولی مثلا همین که دزدیدن سریع اقدام کنم تا اوراق نشده میشه پیدا کرد دیگه؟
              باید به اینترنت وصل بشه و فایند مای آیفون فعال باشه
              متأسفانه به اون راحتی هم نیست، بهترین کار پیشگیری از سرقت هست
              ویرایش: دوست عزیز این دزد های ........ تقریباً همشون از ویژگی های اپل و دور زدنش آگاه هستند
              ولی مثلاً مواردی بوده که پس از سرقت بردن دیوایس به یک نفر دیگه فروختن و اون روشن کرده و با وجود این قابلیت پیدا شده

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 03-06-2016, 02:07 PM

نظر

باید شانس همراهت باشه دوسال پیش تبلت منو از دست دخترم دزدیدن یکسال به نت وصل نشد اخرش از شانس من تو یک رستوران فری وای فای رفته بود وصل شد و چون من از قبل پاک کردن و قفل کردن زده بودم اطلاعات پاک و تبلت قفل شد تا سه روز پیش دوباره تبلت روشن شد و بازم پیغام قفل و مکان تبلت برای من ارسال شد چون ۸ کیلومتر با من فاصله داشت فوری رفتم ولی متاسفانه نقطه اعلام شده نزدیک یک مجتمع مسکونی بود و یک زمین بیابانی دست از پا دراز تر برگشتم فقط شده سوهان روه سالی یکبار روشن میکنه و چون من لاک کردم کاری نمیتوانه کنه فقط منو حرص میده حتی گفتم تو پیغام بهش که شیرینی بهت میدم تو که نمیتوانی استفاده کنی پس بده ولی.....

ویرایش توسط pesartala2001 : https://i-phone.ir/forums/member/2148-pesartala2001 در ساعت 04-06-2016, 03:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                  باید شانس همراهت باشه دوسال پیش تبلت منو از دست دخترم دزدیدن یکسال به نت وصل نشد اخرش از شانس من تو یک رستوران فری وای فای رفته بود وصل شد و چون من از قبل پاک کردن و قفل کردن زده بودم اطلاعات پاک و تبلت قفل شد تا سه روز پیش دوباره تبلت روشن شد و بازم پیغام قفل و مکان تبلت برای من ارسال شد چون ۸ کیلومتر با من فاصله داشت فوری رفتم ولی متاسفانه نقطه اعلام شده نزدیک یک مجتمع مسکونی بود و یک زمین بیابانی دست از پا دراز تر برگشتم فقط شده سوهان روه سالی یکبار روشن میکنه و چون من لاک کردم کاری نمیتوانه کنه فقط منو حرص میده حتی گفتم تو پیغام بهش که شیرینی بهت میدم تو که نمیتوانی استفاده کنی پس بده ولی.....

خوب اگه قفل شده كه به درد كسي نميخوره چرا پس نمياره
                  معمولا اگر گوشي قفل باشه و اي دي هم ست كنين به دردكسي نميخوره چون اكثر لوازم هاي اصليش رو هم نميشه عوض كرد و استفاده كرد
                  مگر فقط براي كلاسش دستش بگيره

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                    خوب اگه قفل شده كه به درد كسي نميخوره چرا پس نمياره
                    معمولا اگر گوشي قفل باشه و اي دي هم ست كنين به دردكسي نميخوره چون اكثر لوازم هاي اصليش رو هم نميشه عوض كرد و استفاده كرد
                    مگر فقط براي كلاسش دستش بگيره

دقیقا به دردش نمیخوره چون قفلش کردن ولی نمیدونم چرا نمیاره حتی نوشتم براش شکایتم نمیکنم شیرینی هم میدم بهت

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                      دقیقا به دردش نمیخوره چون قفلش کردن ولی نمیدونم چرا نمیاره حتی نوشتم براش شکایتم نمیکنم شیرینی هم میدم بهت

احتمالا خود دزد
                      بعضي ها مريض هستن
                      خودشون نميتونن به بقيه هم روا ندارن

نظر

نظر

باور كنين كه فقط براي كلاسش داره استفاده ميكنه دستش گرفته راه ميره

نظر

اگه جیلبریکش کنین دیوایس رو اقلا میشه یه کاری کرد که خاموشش هم نتونه بکنه مگر اینکه شارژش تموم شه !! اگر هم اتفاقی شارژ بشه بازم خاموش نمیشه دیگه مگه اینکه خیال همه رو راحت کنه بزنه بشکنه دیوایس رو !! بیشتر این سرقت های احمقانه از نادانی و نبود اطلاعاته و نادانی و نبود اطلاعات هم متوجه دولت مردمی و خدمتگذار و پاک و تحسین برانگیز و محبوب قلبهاست که ملتش رو از اینترنت محروم کرده !! والا منم باشم ندونم چی به چیه دزدی میکنم !!

نظر

مطمئن هستم طرف هیچی نمیفهمه چون یکسال به اینترنت وصل نشده بود کسی که یکسال با تبلت به نت وصل نشه فکر کنید چه کاری میتوانه با اون انجام بده

نظر

صبر کنید ..
                              X