اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ریختن عکس روی ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ریختن عکس روی ایفون

سلام دوستان گل

من میخواستم عکس های روی کامپیوتر رو روی ایفونم بریزم . وقتی با ایتونز عکس ها رو میریزم بعدش دیگه نمیشه عکس هارو روی گوشی پاک کرد
    بحث 2 3 تا عکس هم نیست. نزدیکه 1000 تا عکسه

میخواستم ببینم راهی هست بشه عکس ها رو ریخت روی ایفون و بشه اضافی هارو با خود ایفون پاک کرد؟؟؟

راحتترین و اصولی ترین کار ایجاد یک فولدر اصلی مخصوص عکس و ویدیو برای آیفون در کامپیوتر و Folder بندی و دسته بندی و انتقال عکس و ویدیو به این فولدر اصلی و Sub Folder هاست و در آخر سینک کردن با آیتونز است. یعنی تمام عکسها و ویدیوهایی را که میخواهید از کامپیوتر به آیفون یا iDevice خود انتقال دهید در این فولدر اصلی کپی کنید . در تنظیمات آیتونز قسمت photo تیک فولدر اصلی را بزنید که در اینصورت تمام ساب فولدرها نیز قابل دسترسی و انتخاب است.
    راه دیگر نصب توییک برای پاک کردن دستی عکسهای سینک شده در خود آیفون است (نیاز به جیلبریک).

نظر

خب عزيز باز هم اينجوري امكان حذف كردن عكس با ايفون وجود نداره .
      واسه ورژن منم هنوز جيلبريك نيومده وگرنه حتما ميكردم

نظر

من هم توضیح دادم گفتم عکسهای سینک شده قابل پاک کردن از داخل گوشی نیست مگر با نصب توییک ! به جای اینکار از داخل کامپیوتر یکبار برای همیشه اینکار را انجام دهید هر تغییری یا عکسی که نمیخواهید در فولدر ساخته شده در کامپیوتر انجام بدهید در اینصورت فقط عکسهایی که میخواهید در گوشی شما وجود خواهد داشت و هر موقع عکسی را داخل فولدرها کپی کنید کافیه دکمه سینک آیتونز را بزنید و اتوماتیک همه چی سینک میشه و عکسهایی هم که از اون فولدر داخل کامپیوتر پاک کردید با زدن دکمه سینک از گوشی شما پاک میشود.
        یا اینکه کلا" عکسها را از گالری پاک کنید و تمام عکسهای خود را در یک اپلیکیشن فایل منجر دار قرار بدهید(مثل ducuments و... )و در صورت نیاز هر کدام از عکسها را که خواستید به گالری عکسها import کنید.
        ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 02-06-2016, 02:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
          من هم توضیح دادم گفتم عکسهای سینک شده قابل پاک کردن از داخل گوشی نیست مگر با نصب توییک ! به جای اینکار از داخل کامپیوتر یکبار برای همیشه اینکار را انجام دهید هر تغییری یا عکسی که نمیخواهید در فولدر ساخته شده در کامپیوتر انجام بدهید در اینصورت فقط عکسهایی که میخواهید در گوشی شما وجود خواهد داشت و هر موقع عکسی را داخل فولدرها کپی کنید کافیه دکمه سینک آیتونز را بزنید و اتوماتیک همه چی سینک میشه و عکسهایی هم که از اون فولدر داخل کامپیوتر پاک کردید با زدن دکمه سینک از گوشی شما پاک میشود.
          یا اینکه کلا" عکسها را از گالری پاک کنید و تمام عکسهای خود را در یک اپلیکیشن فایل منجر دار قرار بدهید(مثل ducuments و... )و در صورت نیاز هر کدام از عکسها را که خواستید به گالری عکسها import کنید.
          منم همين فكرو كردم . برنامه اي نيست كه بشه همه عكي هارو داخل اون ريخت بعد select all داشته باشه واسه انتقال به گالري؟
          چون در اكثر برنامه ها بايد يكي يكي عكس هارو انتقال داد

نظر

از برنامه Document 5 استفاده کنید :
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام دوستان به مشکلی خوردم برای ریختن عکس ها بر روی گوشی
              قبلا مشکلی نداشتم و وقتی بر روی گوشی میریختم عکسارو میتونستتم حذف و ...کنم اما امروز نتونستم عکسا هم کم نیست
              چه راهی پیشنهتد میدید ایا امکانش هست توی تنظیمات چیزی جتبه جت شده باشه که این اتفاق میوفته
              ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X