اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد خريد آيپد پرو و قلمش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد خريد آيپد پرو و قلمش

سلام دوستان
    ١) آيا اپل پنسل هم پارت نامبر داره و آيا پارت نامبرش براي خريد اهميتي داره؟
    ٢) آيا خريد آيپد پرو ٩/٧ و اپل پنسل رو از چين توصيه مي كنين يا همون ايران به صرفه تره؟

با تشكر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ١) آيا اپل پنسل هم پارت نامبر داره و آيا پارت نامبرش براي خريد اهميتي داره؟
    ٢) آيا خريد آيپد پرو ٩/٧ و اپل پنسل رو از چين توصيه مي كنين يا همون ايران به صرفه تره؟

با تشكر
    ١) خير اهميتي نداره دوست گرامي.
    ٢) با يك حساب و كتاب سر انگشتي خودتون ببينيد كدومش براتون كمتر هزينه بر مي داره. فقط اگر از ايران مي خريد تقريبا مطمئن باشيد كه جعبه باز شده و وسائل فيك جايگزين شده اند. پس حتما از جاي مطمئن خريد كنيد و هنگام خريد همه چيز رو جز به جز چك كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      ١) خير اهميتي نداره دوست گرامي.
      ٢) با يك حساب و كتاب سر انگشتي خودتون ببينيد كدومش براتون كمتر هزينه بر مي داره. فقط اگر از ايران مي خريد تقريبا مطمئن باشيد كه جعبه باز شده و وسائل فيك جايگزين شده اند. پس حتما از جاي مطمئن خريد كنيد و هنگام خريد همه چيز رو جز به جز چك كنيد.
      سلام
      چطوري چك كنيم كه مطمئن شيم اصله؟
      من تبلت فعليم با گارانتي گرفتم ولي حدودا ٥٠٠ تومن گرون تر از قيمت دي جي بهم دادن( اير٢)
      الان ميخوام تعويض كنم ميخوام با قيمت واقعي و البته وسايل اصل بگيرم از كجا تهييه كنم
      براي من كه تهران نيستم ديجي مطمئنه از اصل و كار نكرده بودن؟

نظر

نوشته اصلی توسط ماریانا نمایش پست ها
        سلام
        چطوري چك كنيم كه مطمئن شيم اصله؟
        من تبلت فعليم با گارانتي گرفتم ولي حدودا ٥٠٠ تومن گرون تر از قيمت دي جي بهم دادن( اير٢)
        الان ميخوام تعويض كنم ميخوام با قيمت واقعي و البته وسايل اصل بگيرم از كجا تهييه كنم
        براي من كه تهران نيستم ديجي مطمئنه از اصل و كار نكرده بودن؟
        براي چك كردن وسائل خب شما بايد وسائل اصل رو ديده باشيد و داشته باشيد. خيلي راحت مي تونيد مقايسه كنيد.

در مورد خريد از ديجي كالا دوستان مي گن كه مطمئن هست. من شخصا اطلاعي از اين فروشگاه ندارم. ولي براي شما كه شهرستان هستيد مي تونه بهترين گزينه باشه.

نظر

صبر کنید ..
        X