اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وارکرافت ۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وارکرافت ۳

سلام.
    کسی بازی وارکرافت ۳ و کانتر ۱.۶ برای mac os x el capitan داره؟
    اگه کسی هم اطلاعی داره که چطور میشه گیرش اورد، لطفا راهنمایی کنه.مرسی

سلام دوست عزیز
    کانتر رو یه سری سایت ها برا دانلود گذاشتن اما من یه بار دانلود کردم نتونستم اجرا کنم.
    به نظرم اگه براتون مهمه از استیم بخریدش.توی استیم همه نسخه های کانتر برای مک موحوده فکر کنم.قیمت ۱.۶ رو یادم نمیاد اما source بیست دلار بود قبلا الان مطمئن نیستم.در کل به نظرم خریدش بهترین راه باشه.

در مورد frozen throne هم بازم یادمه یه سایتی گذاشته بود برا دانلود اما این نسخه هایی که تو نت پیدا میشن همه داغونن!!اون رو هم انگار کسی نتونسته بود اجرا کنه
    اینایی که گفتم همه برا خیلی وقت پیش ها بود!!
    پیشنهاد:
    اگه میخواید 2ta بازی کنید میتونید بازی 2ta2 رو از استیم دانلود کنید.
    توضیخات بیشتر که رایگانه!!خیلی هم خوبه.دردسرهای 2takey هم نداره!!

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

نظر

نوشته اصلی توسط shaban532 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      کانتر رو یه سری سایت ها برا دانلود گذاشتن اما من یه بار دانلود کردم نتونستم اجرا کنم.
      به نظرم اگه براتون مهمه از استیم بخریدش.توی استیم همه نسخه های کانتر برای مک موحوده فکر کنم.قیمت ۱.۶ رو یادم نمیاد اما source بیست دلار بود قبلا الان مطمئن نیستم.در کل به نظرم خریدش بهترین راه باشه.

در مورد frozen throne هم بازم یادمه یه سایتی گذاشته بود برا دانلود اما این نسخه هایی که تو نت پیدا میشن همه داغونن!!اون رو هم انگار کسی نتونسته بود اجرا کنه
      اینایی که گفتم همه برا خیلی وقت پیش ها بود!!
      پیشنهاد:
      اگه میخواید 2ta بازی کنید میتونید بازی 2ta2 رو از استیم دانلود کنید.
      توضیخات بیشتر که رایگانه!!خیلی هم خوبه.دردسرهای 2takey هم نداره!!

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

سلام مرسی
      از یک سایت بازی warcraft 3 دانلود کردم.فقط برای بازی تحت شبکه وقتی local erea network رو میزنم ارور میده could'nt connet to net.!!!!!!
      میدونید چطور مشکل حل میشه؟
      فایروالم هم آف هست.

نظر

صبر کنید ..
      X