اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون se

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
    نگران نباشيد اين مشكل ios 10.1 هست كه رو نسخه 10.2 درست شده اگه خيلي اذيت ميكنه پيشنهادم استفاده از پابليك بتاي سوم ios 10.2 هست
    موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام

با آپدیت به ۱۰.۲ همچنان این مشکل پابرجاست [emoji53]

Sent from my iPhone SE using Tapatalk

نظر

با سلام كاربران محترم
      گوشي من ايفون se هست و چند روز بعد از خريد كه اپديت 10.1.1اومد گوشيمو اپ كردم و اتفاقي متوجه شدم كه از منوي تنظيمات وقتي ميخوام بلوتوثم رو روشن كنم يه دايره در حال چرخش به نشانه لود مياد و نميتونم بلوتوثم رو روشن كنم و همين دليل باعث شده ايردراپمم روشن نشه.
      گوشيمو انواع ريست ها رو روش انجام دادم
      اپديت جديد 10.2 هم اومد و درست نشد ميشه راهنمايي كنين چون فك ميكنم نرم افزاري باشه. ممنون

نظر

با سلام..من یه iphone se دارم و به تازگی متوجه شدم در هنگامه اپدیت گووشی داغ میکند..آیا طبیعه؟

نظر

میشه بگید ایفون se مدل 16 گیگی چقدر فضا برای کاربر داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
            میشه بگید ایفون se مدل 16 گیگی چقدر فضا برای کاربر داره؟
            حدود ١٢ گيگ

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام

با وجود اینکه اهل نرم افزار هستم ولی نه زیاد و نه کم
              اهل بازی هستم ولی نه زیاد
              بیشتر بیشتر اهل مدیا مثل عکس و فیلم و اهنگ هستم
              با وجود کیفیت بیشتر دوربین و اینکه عکسبرداری هم زیاد میکنم ولی فیلمبرداری کم
              میخواستم ببینم 32 رو پیشنهاد میدید بخرم یا 64 گیگ ؟؟؟
              با وجود طرح رجیستری ایا برم نو بخرم با گارانتی (اگر نو بخرم با چه گارانتی بهتره و خدمات بهتری میده امرتات یا مدیا پردازش ؟؟) یا دست دوم تمیز ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Armin SJ نمایش پست ها
                سلام

میخواستم ببینم 32 رو پیشنهاد میدید بخرم یا 64 گیگ ؟؟؟
                با وجود طرح رجیستری ایا برم نو بخرم با گارانتی (اگر نو بخرم با چه گارانتی بهتره و خدمات بهتری میده امرتات یا مدیا پردازش ؟؟) یا دست دوم تمیز ؟؟؟؟
                میخواستم ببینم 32 رو پیشنهاد میدید بخرم یا 64 گیگ ؟؟؟ (64 گیگ پیشنهاد میشه،32 کمه)
                با وجود طرح رجیستری ایا برم نو بخرم با گارانتی (اگر نو بخرم با چه گارانتی بهتره و خدمات بهتری میده امرتات یا مدیا پردازش ؟؟) یا دست دوم تمیز ؟؟؟؟ (نو بخرید، سلیقه ایه، امرتات بهتره ظاهرا، طرح رجیستری فعلا خبریش نیست)
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام دوستان
                  من به تازگی آیفون اس ای 128 گیگ گرفتم که دقیقا بعد حدود 5 ساعت که روشن بود رنگ ای سی دی گوشی از بالا متمایل به زرد شده که خیلی مشخص میشه تو صفحاتی ک کامل سفیده مشکل اول)
                  (مشکل دوم) بعد اینکه گوشی و بردم خونه و نسخه آی او اس رو آبدیت کردم به 10.2.3 گوشی شدیدا داغ میکنه، حتی اگه 2 دقیقه وای فای وصل بشی دیگه نمیتونی دست بگیری گوشی و ...
                  دوستان شدیدا منتظر راهنماییتون هستم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_tbm نمایش پست ها
                    با سلام..من یه iphone se دارم و به تازگی متوجه شدم در هنگامه اپدیت گووشی داغ میکند..آیا طبیعه؟
                    سلام. بله طبیعیه. جای نگرانی نیست.

نظر

با سلام چند روز پیش iphone se 128GB خریدم بعضی مواقع 2 - 3 بار در روز وقتی گوشی زنگ میخوره تصویر سیاهه گارانتی بوردم یه گوشی نو بهم داد ولی این یکی هم همین مشکلو داره ریست کردم هارد ریست هم انجام داده ولی باز مشکلش حل نشد وقتی که تصویر سیاه میشه باید دکمه پاور بزنم که تصویر بیاد که تماس قطع مییشه ممنونم کمکم کنید
                      ویرایش توسط Meysamfa : https://i-phone.ir/forums/member/204621-meysamfa در ساعت 01-07-2017, 02:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Meysamfa نمایش پست ها
                        با سلام چند روز پیش iphone se 128GB خریدم بعضی مواقع 2 - 3 بار در روز وقتی گوشی زنگ میخوره تصویر سیاهه گارانتی بوردم یه گوشی نو بهم داد ولی این یکی هم همین مشکلو داره ریست کردم هارد ریست هم انجام داده ولی باز مشکلش حل نشد وقتی که تصویر سیاه میشه باید دکمه پاور بزنم که تصویر بیاد که تماس قطع مییشه ممنونم کمکم کنید
                        روی گوشی کیف در دار که نذاشتید نه؟؟

یا از این محافظ صفحه هایی که بالا و پایینش رنگی هستن؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                          روی گوشی کیف در دار که نذاشتید نه؟؟

یا از این محافظ صفحه هایی که بالا و پایینش رنگی هستن؟؟؟
                          نه ،کیف در دار نداره محافظ صفحه گوشیم عوض کردم ساده هستش به گارانتی زنگ زدم گفت مشکل از ios گوشیه صبر کن اپدیت جدید بیاد خواستم بدونم راست میگه یا نه و اینکه اپدیت 11 بتا روش نصب کنم برای تست این مشکل به نظرتون خوبه ؟
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 02-07-2017, 12:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Meysamfa نمایش پست ها
                            نه ،کیف در دار نداره محافظ صفحه گوشیم عوض کردم ساده هستش به گارانتی زنگ زدم گفت مشکل از ios گوشیه صبر کن اپدیت جدید بیاد خواستم بدونم راست میگه یا نه و اینکه اپدیت 11 بتا روش نصب کنم برای تست این مشکل به نظرتون خوبه ؟
                            بعید میدونم مشکل ios باشه وگرنه کلی اینجا مطرح میکردن

نظر

دوستان در حال حاضر مگر se با حجم 16 گیگ تولید میشه و اصلا هست توی بازار ؟
                              تولید این حجم متوقف شده ایا؟ پس اگه شده دیجی کالا چطوری se ظرفیت 16 واسه فروش گذاشته چند روزه

نظر

با سلام
                                ایفون اس ای دارم با اپدیت 11.0.3 وقتی میخوام با کابل hdmi به تلویزیون وصل بشم اصلا وصل نمیشه
                                یعنی کابل رو که وصل می کنم سوال می کنه که میخوای وصل شی
                                منم trust رو میزنم
                                اما بعدش وصل نمیشه
                                نمیدونم چرا
                                اون پایین اسکرین میررورینگ رو هم میزنم هیچی پیدا نمیکنه
                                تلوزیونم هوشمند ال جی هست
                                کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X