اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمممممک

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمممممک

سلام. اقا من دیشب گوشیم روشن بود مثل همیشه ..الان که بیدار شدم خاموش شده روشنم نمیشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط وقتی به شارژ میزنم علامت شارژ ظاهر میشه ولی روشن نمیشه... ابدیت 9.3.2 هم نصب کردم دیروز. خواهشا بگید چکار کنم.......

دوست عزیز در ابتدا باید عنوان پست خود رو تصحیح کنید و عنوان مناسب با مشکلتون رو درج کنید
    اطمینان حاصل کنید که شارژر و کابلتون اصلی باشه یه چند ساعتی بذارید زیر شارژ به احتمال خیلی زیاد اکی میشه در غیر این صورت ببرید دفتر انجمن که باتری گوشی چک بشه...

- - - - - - - - - -

دوست عزیز در ابتدا باید عنوان پست خود رو تصحیح کنید و عنوان مناسب با مشکلتون رو درج کنید
    اطمینان حاصل کنید که شارژر و کابلتون اصلی باشه یه چند ساعتی بذارید زیر شارژ به احتمال خیلی زیاد اکی میشه در غیر این صورت ببرید دفتر انجمن که باتری گوشی چک بشه...

نظر

شارژر و کابل که مال خودشه با چیز دیگه که نمیزنم به برق بعدشم تا دیشب این مشکلو نداشتم عالی بود همه چی. تنها کاری که کردم
      پر
      یروز ابدیت 9.3.2 بوده که انجام دادم. خواهشا راهنمایی کنید. گوشی روشن شد ولی دیشب 30 % شارژ داشته

- - - - - - - - - -

شارژر و کابل که مال خودشه با چیز دیگه که نمیزنم به برق بعدشم تا دیشب این مشکلو نداشتم عالی بود همه چی. تنها کاری که کردم
      پر
      یروز ابدیت 9.3.2 بوده که انجام دادم. خواهشا راهنمایی کنید. گوشی روشن شد ولی دیشب 30 % شارژ داشته

نظر

تاپیک به دلیل عنوان نامناسب بسته شده و کاربر اخطار دریافت کرد
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
        X