اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.3.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
    دوستان من دیشب گوشیم حدود 30 % شارژ داشت . صب که بیدار شدم خاموش شده بود. اصلا همچین اتفاقی تا حالا نیفتاده بود نهایت 2% کم میشد شب تا صبح ممکنه مشکل این ورژن جدیده باشه؟؟؟؟ اگه هست چجوری برگردم به 9.3.1
    بعضی اوقات این اتفاق برای آیفون می افته .
    حتی بعضی مواقع گوشی رو میزنید تو شارژ و بعد از یک ساعت می بینید که تازه 10 درصد (کمتر یا بیشتر) شارژ شده .
    شما یکبار باطری گوشیتون رو کالیبره کنید ،سپس تست کنید ببینی باطری روند سابق رو پیش میگیره یا خیر .

نظر

مشخص نیست واسه این ورژن کی جیلبریک میاد ؟

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها

برای نسخه های قبلی هم هنوز منتشر نشده .
          هنوز معلوم نیست که آیا منتشر می شه یا نه ؟
          هنوز هیچ تیمی خبری از اینکه در حال کار روی این نسخه یا نسخه های قبلی باشه رو منتشر نکرده .

نظر

احتمالا قبل wwdc منتشر بشه

نظر

سلام
              من الان روي ٦اس پلاس ورژن ٩.٣.١ هست ايا ارزش داره به اين ورژن اپديت كنم ؟؟
              و اينكه واسه جلبريك روي ٩.٣.١ بمونم و يا بيام روي اين ورژن كه اگر احيانا جل بياد مشكلي واسم نباشه و راحت جلش كنم

- - - - - - - - - -

سلام
              و اينكه واسه جلبريك روي ٩.٣.١ بمونم و يا بيام روي اين ورژن كه اگر احيانا جل بياد مشكلي واسم نباشه و راحت جلش كنم

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                آپدیت چیزی نیست که ارزش داشته باشه یا نداشته باشه، برای بهبود گوشی هست. پس باید انجام بشه

برای جیلبریک هم اگر قرار باشه بیاد ۹.۳.۱ یا ۹.۳.۲ با هم میاد

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                  سلام

ببخشید دوست من ,من قصد ندارم حرف خودم رو به کرسی بشونم ولی :

ریستور و استفاده از روش OTA هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره .
                  شما با OTA خیلی سریعتر می تونید گوشیتون رو به آخرین نسخه از iOS بروزرسانی کنید . نیاز به دانلود کل فریمور رو ندارید که این خودش سریعتر شدن کار و مصرف کمتر دیتا رو به همراه داره .
                  همچنین دیگه نیاز یه سیستم و آیتونز و ... ندارید .اما با وجود این مزایا پس از اپدیت یکسری از فایل های بلا استفاده رو دستگاه شما می مونه و این خودش می تونه مشکلاتی از قبیل مصرف شارز بیشتر
                  اشغال شدن بخشی از حافظه دستگاه - کند شدن و ... رو می تونیم شاهد باشیم .
                  ولی زمانی که شما دستگاه رو ریستور می کنید ،سیستم عامل شما از صفر روی دستگاه نصب می شه و خبری از فایل های بلا استفاده و ... نیست .
                  برای مثال وقتی روی سیستمتون ویندوز نصب می کنید چقدر سریع و روان کار می کنه ولی بعد از شش ماه کارکردن می بینید که سیستمتون کند شده

الان آیفون 5s خود روی iOS 8.4 هست (به خاطر جیلبریک) ،جدیدا افزایش مصرف باتری و عدم کارکرد صحیح touch id رو دارم .(البته ار اون ادمایی نیستم که هر توییکی اومد سریع نصبش کنم)
                  مطمعنم گوشیم روریستور کنم مشکلاتش حل می شه (گوشی جیلبریک باشه و اپدیت کنی روی بوت میمونه ،باید ریسنور کنی حتما)
                  سلام....بنده هم از زمان ایفون 4 تا به حال پس از چند سال سر و کله زدن با سیستم عامل ios صحبتهای ایشون رو کاملا تایید میکنم....هدف فقط راهنمایی و کمک به دوستان در جهت نصب بهتر سیستم عامل هست ....متاسفانه بعضی از دوستان با خودشون لجبازی میکنند از تجارب مفید دیگران استفاده نمیکنند ....والا اگر چند دقیقه بیشتر وقت بزارید و به جای اپدیت ota دیوایستون رو ریستور کامل (بدون برگشت بکاب) کنید خودتون نتیجه بهتری رو خواهید گرفت.... و گرنه بنده یا امثال ایشون هیچ خصومتی با دوستان لجبازی که این مسئله رو نمیپذیرند نداریم وامیدوارم اونا هم از کارکرد دیوایسشون لذت ببرند....موفق باشید

نظر

هیچ فرقی بین اپدیت از طریق ota با ایتونز (بدون برگردوندن بکاپ)وجود نداره این تجربه چند ساله هست
                    تنها فرقش (اپدیت از طریق ایتونز)اینه که حجم اینترنتتو الکی مصرف میکنیو اطلاعات گوشیتو نابود....
                    ایفون ۶ پلاس اپدیت به ۹.۳.۲
                    رون ، مصرف باتری فرقی نکرده با ورژنای دیگه ولی کلن رو ۹.۲ مصرف باتری بیشتر شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                      هیچ فرقی بین اپدیت از طریق ota با ایتونز (بدون برگردوندن بکاپ)وجود نداره این تجربه چند ساله هست
                      تنها فرقش (اپدیت از طریق ایتونز)اینه که حجم اینترنتتو الکی مصرف میکنیو اطلاعات گوشیتو نابود....
                      ایفون ۶ پلاس اپدیت به ۹.۳.۲
                      رون ، مصرف باتری فرقی نکرده با ورژنای دیگه ولی کلن رو ۹.۲ مصرف باتری بیشتر شده.

نظر

من که تغییری ندیدم واقعا نه تو مصرف باطری نه سرعت روی 6s +

برای 5s هم فقط گزینه اپل واچ اضافه شد و کمی روان تر شد در کل

نظر

نسخه نهایی iOS 9.3.2 عرضه شد

سلام. دوستان من يه مشكل عجيب دارم. گوشيم iphone6plus هستش.
                          تو قسمت Software Update چه با قندشكن و بدون قندشكن download and install فعال ميشه اما وقتي ميزنم براي شروع آپديت خيلي طول ميكشه و انگار دانلودي انجام نميده يا گير كرده باشه. چون حجم آپديت نهايت 98 مگابايت باشه نبايد انقدر طول بكشه. همينطور ميچرخه و انگار دانلودي انجام نميده. !!!!
                          اولين بار هم هست اين مشكل پيش اومده. هميشه هم از طريق ota آپديت ميكردم مشكلي نداشتم.
                          چيكار كنم ؟؟؟

ویرایش توسط tebkar3 : https://i-phone.ir/forums/member/81315-tebkar3 در ساعت 23-05-2016, 03:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                            سلام. دوستان من يه مشكل عجيب دارم. گوشيم iphone6plus هستش.
                            تو قسمت Software Update چه با قندشكن و بدون قندشكن download and install فعال ميشه اما وقتي ميزنم براي شروع آپديت خيلي طول ميكشه و انگار دانلودي انجام نميده يا گير كرده باشه. چون حجم آپديت نهايت 98 مگابايت باشه نبايد انقدر طول بكشه. همينطور ميچرخه و انگار دانلودي انجام نميده. !!!!
                            اولين بار هم هست اين مشكل پيش اومده. هميشه هم از طريق ota آپديت ميكردم مشكلي نداشتم.
                            چيكار كنم ؟؟؟

1. شما سعی کن از Wi-Fi دیگر و یا نت گوشی (سیم کارت) دیگری استفاده کنید .
                            2. سعی کنید اخر شب - بین ساعت 4 تا 5 صبح - امتحان کنید .
                            ا3. گر درست نشد دستگاه رو یکبار ریست نتورک کنید .

برای بعضی از گوشی ها گاه گاهی اینطوری می شه - حتی برای اپ استور هم برای خود من همینطوره بیشتر اوقات .

نظر

نوشتي اطلاعات خودتون رو بروزرساني كنيد بعد لينكي كه دادي كه باز 9.3 هست [emoji23][emoji23]

نظر

خب راست میگه دیگه
                                iOS 10 هنوز نسخه بتاشم معرفی نشده اونوفت شما نصبشم کردی
                                خالی بندیم حدی داره
                                قراره اواخر خرداد تازه معرفی شه بعدش برای طراحا نسخه بتا عرضه میشه

حالا کاری به این اقا ندارم
                                این نسخه به نظر من قدرت باتری بهتر شده روی ایر ۲ ولی یکمی لگش بیشتر شده

نظر

صبر کنید ..
                                X