اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.3.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خب بنده هم آپدیت کردم رو 6s بصورت OTA
    از نظر سرعت هم بسیار خوبه نمیدونم باگ انیمیشن هنوز هست یا نه ولی اگه اوونو در نظر نگیریم منو یاده 7.1.2 روی 5s انداخت که بسیار خوبه
    راجب مصرف باتری 1 روزه نمیشه نظر داد ولی به فرض مثال اگه تو نرم افزاری تو 9.3.1 در مدت 10 دقیقه استفاده برای من 2 درصد باتری کم میشد الانم همونه

نظر

فرقی تو مصرف باتری و سرعت ندیدم .

i6

نظر

نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
        سلام

روی آیفون اس ای من یه مشکلی دارم حالا نمیدونم ازین آی او اس هست یا نه
        گوشی رو با کلید سایلنت و روی زنگ میذارم
        دوبار تا حالا پیش اومده گوشی رو با اینکه از سایلنت دراوردم و روی رینگ گذاشتم، باز هم سایتلنت مونده بوده و دوباره سایلنت و رینگ کردم تا درست شده

کسی همچین مشکلی داشته؟
        سلام

شما احتمالا تنضیمات مربوط به Sounds در ستینگ رو دستکاری کردید .
        یکبار تنضیمات Sounds در ستینگ رو چک کنید - چون خودم یکبار حواسم نبود و تغییر داده بودم و گوشیم صداش در نمیومد
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 18-05-2016, 11:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
          همیشه آپدیت به صورت ota این مشکلات رو داره .
          من به شخصه هیچوقت به صورت ota گوشیم رو آپدیت نکردم .

اگر کارایی بهتر رو میخاید بهتر هست که ریستور کنید (البته بهترین گزینه ریستور بدون برگردوندن بک آپ هست) .
          دوست عزیز هیچ تفاوتی بین این دو مورد وجود نداره. من خودم به صورت ota آپدیت کردم و باطری گوشیم به طرز محسوسی مصرفش کمتر شده و به چشم میاد و همه چیز کاملا روون و خوبه 😊

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            دوست عزیز هیچ تفاوتی بین این دو مورد وجود نداره. من خودم به صورت ota آپدیت کردم و باطری گوشیم به طرز محسوسی مصرفش کمتر شده و به چشم میاد و همه چیز کاملا روون و خوبه ������
            سلام

ببخشید دوست من ,من قصد ندارم حرف خودم رو به کرسی بشونم ولی :

ریستور و استفاده از روش OTA هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره .
            شما با OTA خیلی سریعتر می تونید گوشیتون رو به آخرین نسخه از iOS بروزرسانی کنید . نیاز به دانلود کل فریمور رو ندارید که این خودش سریعتر شدن کار و مصرف کمتر دیتا رو به همراه داره .
            همچنین دیگه نیاز یه سیستم و آیتونز و ... ندارید .اما با وجود این مزایا پس از اپدیت یکسری از فایل های بلا استفاده رو دستگاه شما می مونه و این خودش می تونه مشکلاتی از قبیل مصرف شارز بیشتر
            اشغال شدن بخشی از حافظه دستگاه - کند شدن و ... رو می تونیم شاهد باشیم .
            ولی زمانی که شما دستگاه رو ریستور می کنید ،سیستم عامل شما از صفر روی دستگاه نصب می شه و خبری از فایل های بلا استفاده و ... نیست .
            برای مثال وقتی روی سیستمتون ویندوز نصب می کنید چقدر سریع و روان کار می کنه ولی بعد از شش ماه کارکردن می بینید که سیستمتون کند شده

الان آیفون 5s خود روی iOS 8.4 هست (به خاطر جیلبریک) ،جدیدا افزایش مصرف باتری و عدم کارکرد صحیح touch id رو دارم .(البته ار اون ادمایی نیستم که هر توییکی اومد سریع نصبش کنم)
            مطمعنم گوشیم روریستور کنم مشکلاتش حل می شه (گوشی جیلبریک باشه و اپدیت کنی روی بوت میمونه ،باید ریسنور کنی حتما)
            ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 18-05-2016, 04:28 PM

نظر

سلام

ریستور و استفاده از روش OTA هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره .
              شما با OTA خیلی سریعتر می تونید گوشیتون رو به آخرین نسخه از iOS بروزرسانی کنید . نیاز به دانلود کل فریمور رو ندارید که این خودش سریعتر شدن کار و مصرف کمتر دیتا رو به همراه داره .
              همچنین دیگه نیاز یه سیستم و آیتونز و ... ندارید .اما با وجود این مزایا پس از اپدیت یکسری از فایل های بلا استفاده رو دستگاه شما می مونه و این خودش می تونه مشکلاتی از قبیل مصرف شارز بیشتر
              ولی زمانی که شما دستگاه رو ریستور می کنید ،سیستم عامل شما از صفر روی دستگاه نصب می شه و خبری از فایل های بلا استفاده و ... نیست .
              برای مثال وقتی روی سیستمتون ویندوز نصب می کنید چقدر سریع و روان کار می کنه ولی بعد از شش ماه کارکردن می بینید که سیستمتون کند شده

الان آیفون 5s خود روی iOS 8.4 هست (به خاطر جیلبریک) ،جدیدا افزایش مصرف باتری و عدم کارکرد صحیح touch id رو دارم .(البته ار اون ادمایی نیستم که هر توییکی اومد سریع نصبش کنم)
              مطمعنم گوشیم روریستور کنم مشکلاتش حل می شه (گوشی جیلبریک باشه و اپدیت کنی روی بوت میمونه ،باید ریسنور کنی حتما)
              آخه ویندوز چه ربطی به ios داره !!! دو تا سیستم عامل کاملا جدا ... هیچ فرقی بینه ota نیست . نظرتون هم به دیگران تحمیل نکنید .

نظر

استادان از جلبريك٩.٣.١خبري نيست ممكن جيل نشه كلا،؟؟؟

نظر

سلام
                  کسی از دوستان اطلاع داره که آیا هنوز امکان ریستور به 9.3.1 وجود داره یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kelvan نمایش پست ها
                    سلام
                    کسی از دوستان اطلاع داره که آیا هنوز امکان ریستور به 9.3.1 وجود داره یا نه ؟
                    هنوز امكان ريستور هست به ورزن9.3.1كيوان جان

نظر

سلام

ریستور و استفاده از روش ota هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره .
                      شما با ota خیلی سریعتر می تونید گوشیتون رو به آخرین نسخه از ios بروزرسانی کنید . نیاز به دانلود کل فریمور رو ندارید که این خودش سریعتر شدن کار و مصرف کمتر دیتا رو به همراه داره .

الان آیفون 5s خود روی ios 8.4 هست (به خاطر جیلبریک) ،جدیدا افزایش مصرف باتری و عدم کارکرد صحیح touch id رو دارم .(البته ار اون ادمایی نیستم که هر توییکی اومد سریع نصبش کنم)
                      من دخالتی تو نظر شما نمی کنم... اما خب اگه دیوایس تون رو ریستور کنید ممکنه خیلی از اطلاعات شامل اس ام اس ها و تاریخچه تماس ها و اینجور چیزارو از دست بدین. مخاطبین و نوت ها و ... روی آیکلاد ذخیره میشه. اما این مواردی که گفتم جایی ذخیره نمیشه و فقط از طریق بک آپ میشه اونارو برگردوند که ریستور به همراه برگردوندن بک آپ با آپدیت به صورت ota فرقی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        آخه ویندوز چه ربطی به ios داره !!! دو تا سیستم عامل کاملا جدا ... هیچ فرقی بینه ota نیست . نظرتون هم به دیگران تحمیل نکنید .
                        من نظرم رو به کسی تحمیل نکردم دوست من
                        خط اول حرف های منو بخونید :
                        بعدشم من گفتم برای مثال :
                        من نظر خودم رو دارم و شما هم نظر خودتون رو و هر دو قابل احترام .
                        و این مطالبی رو که گفتم براتون تجربه 8-9 سال مدیر انجمن iOS بودن هست ،جنابعالی دوست نداری استفاده کنی ،نکن .
                        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 19-05-2016, 01:23 PM

نظر

دوستان من دیشب گوشیم حدود 30 % شارژ داشت . صب که بیدار شدم خاموش شده بود. اصلا همچین اتفاقی تا حالا نیفتاده بود نهایت 2% کم میشد شب تا صبح ممکنه مشکل این ورژن جدیده باشه؟؟؟؟ اگه هست چجوری برگردم به 9.3.1

نظر

یه ریست میزدین روی گوشیتون، ممکنه LTE یا 3g فعال بوده باشه
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام

آبدیت ota زمانی که بعدش یک فرمت فکتوری بزنید هیچ فرقی با ریستور از طریق ایتیونز ندارد. حتی ورژن تمیز تر نصب میشود
                              از هر 10 کاربر آیفون توی دنیا 8 نفر از طریق ota آبدیت میکنند تازه خیلیاشون بعدش فرمت هم نمیکند .
                              اگر آبدیت از طریق رستور آیتیونز بهتر بود زمانی که شما از طریق ota میخاستیدآبدیت کنید همون موقع یک پیغامی میومد که آقا جان واسه جوابدهی بهتر ، بهتر است از طریق آیتیونز ورژن خود رو آبدیت کنید،
                              من خودم یکی از کاربرای 8 ساله آیفون هستم وهمیشه آبدیت ota رو قبول داشتم نه آیتیونز...
                              ...
                              این مطالب نظر شخصی من بود ..

by

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                                یه ریست میزدین روی گوشیتون، ممکنه LTE یا 3g فعال بوده باشه

نه هیچکدام فغال نبوده اصلا استفاده نمیکنم ازینا. حدس میزنم مشکل ios 9.3.2 باشه
                                ویرایش توسط sepehr_72 : https://i-phone.ir/forums/member/192257-sepehr_72 در ساعت 20-05-2016, 02:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X