اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایراد در انتن موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایراد در انتن موبایل

با سلام
    مشکل اتصال به وای فای دارم.از نزدیک مودم به نت وصل شده لیک با کمی فاصله مشکل شناسای و اتصالبه نت دارم
    چطور میتوان جهت تعمیرات اقدام نمود؟
    با تشکر

با مودم ديگه امتحان كنين
    احتمالش كمه از گوشي باشه
    مخصوصا اگر ضربه نخورده باشه يا بامپر نداشته باشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

ایراد در انتن موبایل

نوشته اصلی توسط h.r.r نمایش پست ها
      با سلام
      مشکل اتصال به وای فای دارم.از نزدیک مودم به نت وصل شده لیک با کمی فاصله مشکل شناسای و اتصالبه نت دارم
      چطور میتوان جهت تعمیرات اقدام نمود؟
      با تشکر
      سلام همونطور که دوست عزیز گفتن احتمال اینکه از گوشی باشه کمه !! ریست کردن مودم یا روتر در اکثر موارد جواب میده !! معمولا موقع سرچ کردن وای فای کلی اسم های وای فای مختلف نمایان میشه با قدرت سیگنال های مختلف !! همین امر میتونه نشون بده ایراد از گوشی نیست !! امیدوارم که نباشه [emoji1303] یه انتن تقویت وای فای هم از بازار یا دیجی کالا هم میشه خرید که برد وای فای رو تا ۲ .. ۳ کیلومتر یا بیشتر افزایش میده !!
      ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 08-05-2016, 05:02 PM

نظر

متشکر از پاسخ دوستان عزیز
        که چند باری موبایل از دستم افتاده اگرچه بامپر دارد
        دوم اینکه بامودم ها مختلف تست کردم . متاسفانه پیش ا ز این مودم هایمختل را شناسای میکرد و من ودم مد نظر خودم را انتخاب می کردم لیکن الان فق سرچ میکند و هیچ مودمی را شناسایی نمی کند البته وقتی درکنار مودم خودم می نشینم ، آنرا شناسایی و به آن وصل می شود برای همین هست کهفکر میکنم قطعی داشته باشد
        میخواستم ببینم چطور میتوان به تعمیرکار قابل ومطمینی سپرد .؟

نظر

دوم اینکه بامودم ها مختلف تست کردم . متاسفانه پیش ا ز این مودم هایمختل را شناسای میکرد و من ودم مد نظر خودم را انتخاب می کردم لیکن الان فق سرچ میکند و هیچ مودمی را شناسایی نمی کند البته وقتی درکنار مودم خودم می نشینم ، آنرا شناسایی و به آن وصل می شود برای همین هست کهفکر میکنم قطعی داشته باشد

نظر

نوشته اصلی توسط h.r.r نمایش پست ها
            سلام،

می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.

نظر

سلام

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X