اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راديوجوان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راديوجوان

سلام و خسته نباشيد
    از وقتي ورژن ٧ راديوجوان رو دانلود كردم ديگه قسمت سينك حدف شده و معلوم نيست موزيك هارو از كجا بايد آورد،در قسمت ماي موزيك كه جديد اضافه شده هم هيچ اهنگي نيست و ذخيره نميشه
    ميشه راهنمايي كنيد

راديوجوان

سلام به شما
    اگه نظرات کاربران در app store رو بخونید معلوم میشه که این مسئله ویژگی (مشکل ؟ ) ورژن جدید هست!
    بهترین پیشنهاد اینه که فعلاً همون قبلی رو نصب کنید !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 29-04-2016, 11:15 AM

نظر

اگه قبلا تو سیستم عضو شده اید٬ باید لاگین کنید. اگه عضو نشدید هم باید عضو شید و لاگین کنید تا بتونید آهنگ هارو سینک و ذخیره کنید. من قبلا عضو شده بودم و وارد اکانتم که شدم٬ موزیک های سینک شده قبلم بود و همچنین تونستم موزیک های جدید رو هم سینک کنم

واسه دیدن موزیک ها هم باید به دومین بخش بندی از منوی سمت چپ ( اسم دقیقش یادم نیست٬ اما مربوط به موزیک هست ) وارد بشید. اونجا همه چیز هست

نظر

اگه توضیحات برنامه رو بخونین میبینین که یه قسمتی اضافه شده به اسم my music و آهنگ های سینک شده اونجان

نظر

دوستان راهي هست كه موزيك هاي سينك شده از روي ديواس روي كامپيوتر و ياسي دي كپي كرد!؟
          ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 01-05-2016, 02:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
            دوستان راهي هست كه موزيك هاي سينك شده از روي ديواس روي كامپيوتر و ياسي دي كپي كرد!؟
            بله هست
            گوشيتونو وصل كنيد به iTunes كامپيوترتون
            تو آيتونز رو قسمت App تو زير ايفونتون كليك كنيد
            بيايد پايين برنامه راديو جوان رو ميبينيد
            روش كليك كنيد يه پوشه مياره شما Save to يا Save as رو بزنيد و بعدش مثلا دسكتاپ رو انتخاب كنيد
            رو دسكتاپ ذخيره ميشه همه آهنگاتون
            بعدش هركارى خواستيد ميتونيد باهاش انجام بديد

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.3mz نمایش پست ها
              سلام و خسته نباشيد
              از وقتي ورژن ٧ راديوجوان رو دانلود كردم ديگه قسمت سينك حدف شده و معلوم نيست موزيك هارو از كجا بايد آورد،در قسمت ماي موزيك كه جديد اضافه شده هم هيچ اهنگي نيست و ذخيره نميشه
              ميشه راهنمايي كنيد
              لاگين كنيد
              بعد از تو قسمت My Music سه تا نقطه ميبينيد بالا سمت راست
              اون رو كه بزنيد دو گزينه ميبينيد
              شما Show Only Synced رو انتخاب كنيد
              اهنگاى سينك شده تون رو نشون ميده

نظر

صبر کنید ..
              X