اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تشخیص آیفون کارکرده و رفرش شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تشخیص آیفون کارکرده و رفرش شده

با سلام دوستان بنده تازه iphone 5s رو از دیجیکالا خریدم ولی وقتی تو سایت iphoneimei.info چک میکنم میبینم گارانتیش منقضی شده این یعنی گوشی کارکرده و رفرش شده استScreens_2016-04-21-02-11-01.png - 677 KB

سلام
    ديجي كالا گوشي آيفون بدون گارانتي نداره
    بهتره با شركت گارانتي كننده تماس بگيري
    من يه 6 از ديجي كالا گرفتم دقيقاً زماني كه 6 تازه وارد شده بود و در عين تعجب اين سايت هاي قلابي اون رو رفرش و كاركرده نشون ميداد در حاليكه 2 ماه نبود كه 6 وارد بازارهاي جهاني شده بود و شرايط شما رو داشتم، با شركت گارانتي كننده تماس گرفتم و خيالم راحت شد.

نظر

با سلام از پاسختون ممنونم این روشی که شما فرمودید مطمینه؟ اخه به نظر شما شرکت گارانتی , گوشی که مال خودش رو نمیادبگه رفرشه از طرفی از چند نقر پرسیدم میگن چون تو سایت منقضی زده رفرش شده است از طرفی گوشی iccid داره و وقتی تو سایت iPhoneimei.info نگاه میکنم گزینه ی unlock this phone وجود داره درحالی که الان داخل گوشی سیم کارت همراه اول هست و کار هم میکنه واقعا گیج شدم نه کاملا مشخص سایتی زده رفرش و نه مثل بقیه گوشی ها گارانتی اپل داره لطقا راهنماییم کنید

- - - - - - - - - -

با سلام از پاسختون ممنونم این روشی که شما فرمودید مطمینه؟ اخه به نظر شما شرکت گارانتی , گوشی که مال خودش رو نمیادبگه رفرشه از طرفی از چند نقر پرسیدم میگن چون تو سایت منقضی زده رفرش شده است از طرفی گوشی iccid داره و وقتی تو سایت iPhoneimei.info نگاه میکنم گزینه ی unlock this phone وجود داره درحالی که الان داخل گوشی سیم کارت همراه اول هست و کار هم میکنه واقعا گیج شدم نه کاملا مشخص سایتی زده رفرش و نه مثل بقیه گوشی ها گارانتی اپل داره لطقا راهنماییم کنید

- - - - - - - - - -

نظر

دوستان iccid داخل كوشي با جعبه فرق كنه علتش جيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X