اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم نمایش رد تماس با پیامک در حالت قفل بودن صفحه آیفون ۶

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم نمایش رد تماس با پیامک در حالت قفل بودن صفحه آیفون ۶

سلام
    دوستان من یه مورد عجیبی برام پیش اومده و اون اینه که وقتی تو حالت لاک اسکرین باهام تماس میگیرن گزینه رد تماس با پیامک ظاهر نمیشه ولی وقتی صفحه لاک نیست ظاهر میشه.
    از دوستان اگر کسی با این مورد برخورد داشته میخوام راهنمایی کنن
    ممنون
    در حالت عادی باید بصورت عکس زیر باشه ولی برای من اینجوری نیست

اینم از عکس صفحه گوشیم

ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 05-05-2016, 09:57 AM

مال من از اول اینظوریه ولی منم نمیدونم چرا

نظر

نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من یه مورد عجیبی برام پیش اومده و اون اینه که وقتی تو حالت لاک اسکرین باهام تماس میگیرن گزینه رد تماس با پیامک ظاهر نمیشه ولی وقتی صفحه لاک نیست ظاهر میشه.
      از دوستان اگر کسی با این مورد برخورد داشته میخوام راهنمایی کنن
      ممنون
      در حالت عادی باید بصورت عکس زیر باشه ولی برای من اینجوری نیست

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...f84119945.jpeg

اینم از عکس صفحه گوشیم

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...c8bb70c07.jpeg
      براي من درسته و مشكلي نداره.
      iPhone 6 Plus iOS 9.3.1

نظر

ریسیت سیتینگ کن احتمالادرست میشخ

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

درست نشد
          از اساتید نظر دیگه ای نیست؟

نظر

یک بار دکمه خاموش و روشن رو بزنی سایلنت میشه دو بار بزنی قطع میشه
            یک بار زدن دکمه sleep/wake = سایلنت
            دو بار زدن دکمه sleep/wake = قطع یا کار همون دکمه قرمز قطع رو انجام میده
            برای مسیج هم یک بار خاموش روشن کنید اگه درست نشد ریست آل ستینگ کنید
            ویرایش توسط HamidKiller : https://i-phone.ir/forums/member/185613-hamidkiller در ساعت 05-05-2016, 10:29 AM

نظر

سلام
              نميدونم اين موضوع هم شامل حال شما ميشه يا نه
              ولي
              دقت كنيد اگر شماره مخاطبي كه ميخوايد با اس ام اس رد تماس بديد
              توي دفترچه تلفن با عنوان موبايل يا آيفون ذخيره كرده باشيد ، امكان رد تماس با اس ام اس داره
              اگر با عنوان هوم يا موارد ديگه باشه امكان داره نتونيد با اس ام اس رد تماس بدبد .

نظر

این قضیه مربوط به سیستم امنیت ای او اسه.
                فرض کنید گوشی شما سرقت میشه،گوشیتون رمز داره و دزد محترم به گوشیتون دسترسی نداره.
                یکی از دوستانتون به گوشیتون زنگ میزنه. دزد محترم میتونه با اس ام اس بهش جواب بده مثلا بگه نمیتونم باهات صحبت کنم. تو کلانتریم به پول احتیاج دارم. 1 تومن بریز به شماره کارتی که بهت میدم. دوست شما هم رو حساب اینکه تو دردسر افتادید 1 تومن رو میریزه و دزد محترم هم 1 تومن علاوه بر گوشی شما به جیب میزنه. برای همین وقتی اثر انگشت یا رمز تعریف کرده باشید گزینه اس ام اس روی صفحه نمیاد.

- - - - - - - - - -

فرض کنید گوشی شما سرقت میشه،گوشیتون رمز داره و دزد محترم به گوشیتون دسترسی نداره.
                یکی از دوستانتون به گوشیتون زنگ میزنه. دزد محترم میتونه با اس ام اس بهش جواب بده مثلا بگه نمیتونم باهات صحبت کنم. تو کلانتریم به پول احتیاج دارم. 1 تومن بریز به شماره کارتی که بهت میدم. دوست شما هم رو حساب اینکه تو دردسر افتادید 1 تومن رو میریزه و دزد محترم هم 1 تومن علاوه بر گوشی شما به جیب میزنه. برای همین وقتی اثر انگشت یا رمز تعریف کرده باشید گزینه اس ام اس روی صفحه نمیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اتفاقا برا دوستمم که ۶ پلاس داره چک کردیم. اسکن اثر انگشتش فعال بود و حالت پیام براش فعال بود

نوشته اصلی توسط abi.del نمایش پست ها
                  سلام
                  نميدونم اين موضوع هم شامل حال شما ميشه يا نه
                  ولي
                  دقت كنيد اگر شماره مخاطبي كه ميخوايد با اس ام اس رد تماس بديد
                  توي دفترچه تلفن با عنوان موبايل يا آيفون ذخيره كرده باشيد ، امكان رد تماس با اس ام اس داره
                  اگر با عنوان هوم يا موارد ديگه باشه امكان داره نتونيد با اس ام اس رد تماس بدبد .
                  این موردم چک کردم متاسفانه جواب نداد و اصلا ظاهر نشد پیامک

نظر

عدم نمایش رد تماس با پیامک در حالت قفل بودن صفحه آیفون ۶

در اصل بايد غير فعال باشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad
                    ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 07-05-2016, 11:04 PM

نظر

آقا ممنون
                      تو تصویری که فرستادین گزینه reply with message برا من غیر فعال بود که درست شد.شمادرست میفرمایید دراصل باید غیرفعال باشه که مال منم دیفالت غیرفعال بود

نظر

يعني واقعا اين همه پست گذاشتين يكي نگاه نكرده بود قسمت سكوريتي رو
                        پس ج چوري اپل استفاده ميكنين
                        نشون ميده فقط دنبال ي گوشي خوب نبودين
                        نه واقعا
                        خوشحال شدم مشكل حل شد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

کارت درسته شما:d
                          ممنون

نظر

صبر کنید ..
                          X