اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گير كردن اپل واچ بر روي لوگوي اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گير كردن اپل واچ بر روي لوگوي اپل

با سلام
    بنده يه اپل واچ ٤٢ ميليمتري دارم از ديروز كه خاموش شد زدم به شارژ برروي لوگوي اپل گير ميكنه و بالا نمياد، همه كارم كردم مثل ريستارت با دكمه ها و .. ولي بالا نمياد و رو ارم اپل گير كرده. جالب اين هست كه گوشي با ساعت كانكت هست وقتي رو لوگو مونده اما از طريق گوشي وقتي ميخوام ريستش كنم ارور ميده ميگه وصل نيست و ساعت رو نزديك گوشي قرار بده" ضمنا يك شب تا صبحم كه تو شارژ ميزارم انگار فقط درصد كمي شارژ ميگيره و بعد از اينكه رو ارم اپل ميمونه بعد از يه ربع نهايتا خاموش ميشه و ميرع رو حالت ريزرو مد.نميدونم چيكار كنم؟
    لطفا راهنمايي كنين

سلام من هم دقیقا همین مشکل بر خوردم و روی آرم گیر کرده و هر کاری هم میکنم برای ریست کردن فاییده ایی نداشته و خاموش روشن میشود و دوباره روی آرم می آید ( هنگام آپدیت کردن وقتی فایل با گوشی دانلود شد اینستال را که زدم پیغام دااد 50 درصد شارژ لازم دارد و وقتی که زدم به شارژ این اتفاق افتاد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند سپاس

- - - - - - - - - -

در ضمن unpair هم کردم ولی باز همونجوری رو آرم اپل گیر کرده

نظر

جهت رفع مشکل می‌تونید به دفتر سایت مراجعه کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        جهت رفع مشکل می‌تونید به دفتر سایت مراجعه کنید
        سلام من یه اپل واچ ۱ دارم که موقع آپدیت شارژر ازش جدا شد و فقط اخطار مراجعه به اپل استور میده و شنیدم تنها راهش تعویض از طریق اپل استوره. اپل استور ترکیه هم بردم اما چون دو هفته طول میکشید تا جایگزینش بیاد و بدلایلی امکانش نبود مجبور شدم دوباره برش گردونم.شما میتونید کمکم کنید؟ راهی داره یا فقط همون تعویض در اپل استور؟ ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
          سلام من یه اپل واچ ۱ دارم که موقع آپدیت شارژر ازش جدا شد و فقط اخطار مراجعه به اپل استور میده و شنیدم تنها راهش تعویض از طریق اپل استوره. اپل استور ترکیه هم بردم اما چون دو هفته طول میکشید تا جایگزینش بیاد و بدلایلی امکانش نبود مجبور شدم دوباره برش گردونم.شما میتونید کمکم کنید؟ راهی داره یا فقط همون تعویض در اپل استور؟ ممنون.

سلام ٬ بله امکان درست کردنش هست

به دفتر مراجعه کنید ٬ با کابل مخصوص Apple Watch ریستور میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
            سلام ٬ بله امکان درست کردنش هست

به دفتر مراجعه کنید ٬ با کابل مخصوص Apple Watch ریستور میکنم
            استاد منم این مشکل رو دارم میشه میشه ادرس و شماره تلفنتونو بدید

نظر

صبر کنید ..
            X