اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون جدید se

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون جدید se

سلام دوستان.
    نظرتون راجب گوشی جدید چیه؟منظورم se???
    1-آیا واقعابه لحاظ سخت افزار مشابه 6sهست؟
    2.بنظرتون seیا 6sکدومو بخرم؟
    3-به لطف این سایت وراهنمایی دوستان قبلا بطورکامل راجب اپل اطلاعات کسب کردم.ودنبال خرید 5sبودم که پیدانشدمتاسفانه.و یکی از دوستان عزیزپیشنهاد داد منتظرباشم تاseبیاد.والان چندماه بودمنتظرم.حالا اومده توبازار.
    ولی موندم seبگیرم یا 6s؟
    اخه من ازنظر ظاهری وخوش دست بودن5sرو خیلی دوسدارم(البته نظرمن اینه!!!).حالاseاومد دقیقا مشابه 5s.ولی دودل شدم.6sامکاناتش عالیه.
    Seهم میگن فقط ظاهرش5sهست.وسخت افزارو...دقیقا مشابه6s؟؟؟؟؟؟
    لطفا راهنمایم کنید باسه خرید؟????
    !!!!ولطفا بگینکه اپل تاحالاهمش فقط روسری sگوشیاشو ادامه داده واینکه سریseبرا اولین بارتولیدشده ،آیا جای شک نداره؟ایابازم ادامه داره سری جدید ازse؟یا اولین واخرین باره؟

دوستون دارم .وبابت اینکه وقت میذارید بسیارسپاسگذارم

آیفون جدید se

سلام این گوشی برای افرادی هست که سایز 4 اینچ رو ترجیح میدن، و بستگی بنظر خریدار داره، شما می تونی بدست بگیری و ببینی با کدومش راحت تری
    اینکه محصولات آینده اپل چی هست مهم نیست در حال حاضر se از نظر سخت افزار مشابه 6s هست و فقط قابلیت تاچ سه بعدی رو نداره
    و قطعاً بهتر از 5s هست
    پشتیبانی از این گوشی هم به اندازه ی 6s خواهد بود
    و اگه منظورتون اومدن یک گوشی 4 اینچی دیگه با سخت افزار قوی تر در آینده هست، معلوم نیست اپل دوباره اینکار رو بکنه ، و اگه هم همچین تصمیم گرفته باشه به این زودی نمیاد رفت بعد از آیفون 7s,8 اینکار رو بکنه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 13-04-2016, 09:26 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      سلام این گوشی برای افرادی هست که سایز 4 اینچ رو ترجیح میدن، و بستگی بنظر خریدار داره، شما می تونی بدست بگیری و ببینی با کدومش راحت تری
      اینکه محصولات آینده اپل چی هست مهم نیست در حال حاضر se از نظر سخت افزار مشابه 6s هست و فقط قابلیت تاچ سه بعدی رو نداره
      و قطعاً بهتر از 5s هست
      و اگه منظورتون اومدن یک گوشی 4 اینچی دیگه با سخت افزار قوی تر در آینده هست، معلوم نیست اپل دوباره اینکار رو بکنه ، و اگه هم همچین تصمیم گرفته باشه به این زودی نمیاد رفت بعد از آیفون 7s,8 اینکار رو بکنه!

ضمن تأیید حرفای دوست مون٬ باید بگم که آیفون SE دوربین جلوی ۱.۲ مگاپیکسلی داره در مقایسه با 6S که دوربین جلوش ۵ مگاپیکسل هست و قابلیت Reachability که از آیفون 6 به آیفون ها اضافه شد رو هم نداره. از تراکم پیکسلی پایین تری هم برخورداره ( به خاطر سایز صفحه نمایش کوچک تر )

اگر بین SE و 6S تو شک هستید٬ من با خیال راحت بهتون میگم که 6S بگیرید٬ چون مطمئنا پشیمون میشید اگه بین این دو گزینه دو دل هستید. اما بین 5S و SE ٬ مطمئنا آیفون جدید يعنی SE بهتر هستش.

اینکه بگیم اپل SE رو ادامه میده یا نه٬ اصلا مشخص نیست. چون اپل روند 5C رو ادامه نداد٬ معلوم نیست که این موضوع هم ادامه دار باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        و قطعاً بهتر از 5s هست

ضمن تأیید حرفای دوست مون٬ باید بگم که آیفون SE دوربین جلوی ۱.۲ مگاپیکسلی داره در مقایسه با 6S که دوربین جلوش ۵ مگاپیکسل هست و قابلیت Reachability که از آیفون 6 به آیفون ها اضافه شد رو هم نداره. از تراکم پیکسلی پایین تری هم برخورداره ( به خاطر سایز صفحه نمایش کوچک تر )

اگر بین SE و 6S تو شک هستید٬ من با خیال راحت بهتون میگم که 6S بگیرید٬ چون مطمئنا پشیمون میشید اگه بین این دو گزینه دو دل هستید. اما بین 5S و SE ٬ مطمئنا آیفون جدید يعنی SE بهتر هستش.

اینکه بگیم اپل SE رو ادامه میده یا نه٬ اصلا مشخص نیست. چون اپل روند 5C رو ادامه نداد٬ معلوم نیست که این موضوع هم ادامه دار باشه.

نظر

اینم در نظر بگیرید که تاچ ایدی se نسل اول هست و کند تر از تاچ ایدی نسل 2 6s هست
          ویرایش توسط rezayyakuza : https://i-phone.ir/forums/member/175592-rezayyakuza در ساعت 13-04-2016, 06:17 PM

نظر

صبر کنید ..
          X