اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف شدن اپل ايدي بصورت ناگهاني

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف شدن اپل ايدي بصورت ناگهاني

سلام
    من از اين اپل ايدي هاي كارتي خريده بودم ، حدود يك سال بود داشتم استفاده ميكردم ، امروز گوشيرو باز كردم ديدم نوشته ايدي خود را تاييد كنيد، رمزمو زدم ديدم نوشته رمز غلط ، رمز تو ايكلود ديدم اسمم عوض شده ي اسم عربي شده ، خواستم ايدي رو پاك كنم و ايدي جديد بذارم ولي چون فايند ماي ايفون فعال نميشه ايدي رو از روي ايكلود پاك كرد
    چكار كنم حالا!!
    ميرم تو سايت اپل رمز عوض كنم ميكه ايدي تو بنويس اول ... ايديمو ميزنم ميگه اين ايدي وجود نداره
    گفتم شايد ايديم و فراموش كردم فايند ماي ايدي رو زدم و مشخصات دادم گفت همچين ايدي وجود نداره
    لطفا كمك

خب دوست من اشتباه كردى
    اين خدانشناس ها اينكارو با همه كردن
    اين بلارم سر دوست من اوردن
    بعد يه مدت همه اطلاعات اپل ايدى رو تغيير ميدن كه بهشون باج بدى
    اپل ايديتو بده تا شماره سازنده شو برات گير بيارم پدرشو در بيارى

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستم هفته پيش رفت پليس فتا شكايت كرد درست كرد براش اون خدانشناس
      اولش مثل ادم ميگفتم درستش كن ميگفت ما با فروشگاهى كه شما خريد كرديد قراردادمون فسخ شده به ما بدهى داشتن اپل ايدى هارو قطع كرديم
      الكى چرت و پرت ميگفت
      ولى پليس رفت سروقتشون ادم شدن بيشرفا

نظر

فك نكنم ايطور باشه!!
        اخه خيلي معتبر بود نوار داشت رو كارتش نميتونست اون طرف كه بهم فروخت اطلاعاتشو بخونه!!

نظر

اون طرف اين كارو نكرده
          اونى كه از مبدا ميسازه و موبايل فروشا براش ميفروشن اينكارو ميكنه
          همه شون نوار دارن
          مال مردمم نوار داره بند كه نداره

نظر

با اجازه تون فقط رو رمزش نواره
            كسى كه تاريخ تولد و سوالات امنيتى رو بدونه رمز نميخواد و اپل ايدى رو ريست ميكنه و اين اكتيو

نظر

اپل ايديت بعد @ چى نوشته؟
              اينو بگو تا پيداش كنم

نظر

منم همینطور شد زنگ زدم سازندش حلش کردم اسم اپل ایدیت را عوض میکنند با رمزش بعد میگند کار خود اپله راهش اینه که رمز ش ورمز ایمیلش را بعد از خرید سریع عوض کنید بارمز پیچیده بزارید مثلا بزارید
                @imohammmad2017my id یک همچین رمزهایی را نمیتونند ** کنند

نظر

نوشته اصلی توسط Nexnex نمایش پست ها
                  منم همینطور شد زنگ زدم سازندش حلش کردم اسم اپل ایدیت را عوض میکنند با رمزش بعد میگند کار خود اپله راهش اینه که رمز ش ورمز ایمیلش را بعد از خرید سریع عوض کنید بارمز پیچیده بزارید مثلا بزارید
                  @imohammmad2017my id یک همچین رمزهایی را نمیتونند ** کنند
                  افرين دقيقا
                  منم همينو ميگم اين دوستم هى ميگه روش روكشه
                  روكشو بعد چاپ ميزنن نه قبلش

نظر

اول شما اشتباه کردی رو icloud تعریف کردی اپل آیدیت ولی خوب حق میدم نمیدونستی ، برای اینکار شما چون گوشیرو آیکلود تعریف کردی نمی توانی ریستور کنی چون deactive میشه گوشیت ، پس فقط می تونی ریکاوری کنی ، و در نهایت اگه نشد گوشی بالاخره deactive میشه و باید آنلاک فکتوری کنی که اونم دوتا راه داره یه راهش 3روزست 200/000 تومانه و راهه دیگش آنلاک از طرف خود شرکت اپل هست.
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-04-2016, 12:06 PM

نظر

سلام ببخشيد يه سوال داشتم واسه منم همين اتفاق افتاده چند هفته ديگه دارم ميرم امريكا ميتونم برم اپل استور بگم واسم باز كنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط Warmin نمایش پست ها
                        سلام ببخشيد يه سوال داشتم واسه منم همين اتفاق افتاده چند هفته ديگه دارم ميرم امريكا ميتونم برم اپل استور بگم واسم باز كنن؟
                        سلام
                        من اول زنك زدم پليس فتا اونا نتونستن كاري انجام بدن
                        با اپل تماس گرفتم گفتن ايران حق استفاده از ايفون و نداره
                        حتي زنگم زدم
                        ايدي منو به ي نفر ديگه هم فروخته بود اون نامرد
                        از كوشي بك اپ گرفتم تمام شماره هاي اون يارو اومد تو گوشيم و لپ تاپم
                        و بهش زنگ زدم و طرف فهميد رفتيم سراغ اون فروشنده پدرشو در اورديم
                        من ب دوستم تو المانم حتي گفتم بره از نمايدنگيش بپرسه و اونا انگار گفته بودن نميشه!

نظر

صبر کنید ..
                        X