اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[آموزش] نصب همزمان یک برنامه به تعداد دلخواه! توسط xcode 7.0 (بدون نیاز به جیلبریک)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [آموزش] نصب همزمان یک برنامه به تعداد دلخواه! توسط xcode 7.0 (بدون نیاز به جیلبریک)

با این روش میتونید تلگرام، اینستاگرام .... و هر برنامه دیگر رو به تعداد دلخواه و بدون نیاز به جیلبریک روی دیوایس ها نصب کنید.

برنامه هایی که خودم نصب کردم (9.0.2-6 , 9.2-6S)
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

فایل ها و برنامه های مورد نیاز:

برای این کار به مک نیاز هست. (کاربرای ویندوز میتونن مک رو روی ماشین مجازی (مثل vmware) نصب کنن)
    xcode 7.0 و یا نسخه های جدیدتر
    آخرین نسخه iOS App Signer : دانلود
    فایل iPA کرک شده برنامه مورد نظر (میتونید از iphonecake دانلود کنید)

1- ابتدا New Project در xcode ایجاد کنید (File > New > Project) و Singel View Application رو انتخاب کنید.

2- اسم دلخواه برنامه رو در قسمت Product Name وارد کنید. و پروژه رو روی دسکتاپ ذخیره کنید.

3- اگر اپل ایدی خودتون رو در xcode وارد نکردید از قسمت xcode > Preferences> Accounts اپل ایدی رو اضافه(+) کنید.

4- درقسمت Team اپل ایدی خودتون رو انتخاب کنید،نسخه iOS رو در قسمت Deployment Target انتخاب کنید، دیوایس خودتون رو به مک وصل کنید و در xcode اونو انتخاب کنید و در نهایت روی Fix Issue کلیک کنید تا Provisioning Profile ساخته بشه و هشدار Code Signing برطرف بشه. (Bundle Identifier حتما باید منحصر بفرد باشه)

5- برنامه iOS App Signer رو باز رو باز کنید و در قسمت Input File فایل iPA رو وارد کنید. اپل ایدی و پروفایل رو انتخاب کنید و اسم دلخواه رو وارد کنید و روی Start کلیک کنید و فایل رو روی دسکتاپ ذخیره کنید.

6- حال دوباره xcode رو باز کنید و از منوی Window گزینه DEVICES رو انتخاب کنید.در پنجره باز شده دیوایس خودتون رو انتخاب کنید و روی + کلیک کنید و iPA ساخته شده توسط iOS App Signer رو انتخاب کنید تا روی دیوایس نصب بشه.

در نهایت توی تنظیمات دیوایس وارد General > Profiles یا General> Developer Apps بشید و پروفایل اپل ایدی خودتون رو تایید (Trust) کنید.
    تمام.

برنامه ها رو به جای xcode با iPAInstaller هم میشه نصب کرد.

iPAInstaller-Mac
    iPAInstaller-Windows

اگر هنگام نصب با xcode ارور داد فایل iPA رو انزیپ کنید و با ترمینال پرمیشن فولدر Payload رو با دستور chmod +x Payload درست کنید و دوباره زیپ کنید.

*دو برنامه یکسان رو با یک پروفایل ساین نکنید.
    **این روش برای هر برنامه ای قابل استفاده است ولی ممکنه روی بعضی از برنامه ها کار نکنه (یا درست کار نکنه).
    ***میتونید قبل از نصب، iPA رو آنزیپ کنید و ایکون برنامه رو عوض کنید.
    ****ترجیحا از iPA کرک شده استفاده کنید.
    *****برنامه های نصب شده با این روش رو نمیتونید از اپ استور اپدیت کنید و برای اپدیت باید این مراحل برای iPA اپدیت تکرار کنید. همچنین پرفایل ها برای اکانت های دولوپری رایگان بعد از 7 روز باطل میشن و برنامه ها رو دوباره باید ساین کنید.
    ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 12-07-2016, 11:46 AM

دستت درد نکنه....یه چند تا سوال داشتم
    1- آیا یا این روش میشه برنامه های کرک شده رو هم روی دیوایس (مثلا آیفون) نصب کرد بدون اینکه اکانت Developer با Provisioning Profile و بقیه چیزهایی که لازمه و بچه ها در آموزش iResign شرح دادن، داشته باشیم؟
    2- توی سایت نرم افزار iOS App Signer هم یک آموزش گذاشته شده که باز هم به نظر میرسه انگار میشه بدون داشتن اکانت Dev و signing certificate و provisioning profile هم نرم افزار های کرک شده رو نصب کرد، شما این رو هم چک کردی و یا ازش استفاده کردی ببینی که کار میکنه یا نه؟
    3- هم تو آموزش شما و هم این سایت هم تاکید شده که app های sign شده نهایی رو باید با xcode نصب کرد، یعنی نمیشه با آیتونز نصب کرد و در غیر این صورت کار نمی کنند؟

اگه بشه هر برنامه کرک شده رو با این روش بدون اکانت Dev نصب کرد خیلی طوفانه!

نظر

نوشته اصلی توسط muslimguy نمایش پست ها
      دستت درد نکنه....یه چند تا سوال داشتم
      1- آیا یا این روش میشه برنامه های کرک شده رو هم روی دیوایس (مثلا آیفون) نصب کرد بدون اینکه اکانت Developer با Provisioning Profile و بقیه چیزهایی که لازمه و بچه ها در آموزش iResign شرح دادن، داشته باشیم؟
      2- توی سایت نرم افزار iOS App Signer هم یک آموزش گذاشته شده که باز هم به نظر میرسه انگار میشه بدون داشتن اکانت Dev و signing certificate و provisioning profile هم نرم افزار های کرک شده رو نصب کرد، شما این رو هم چک کردی و یا ازش استفاده کردی ببینی که کار میکنه یا نه؟
      3- هم تو آموزش شما و هم این سایت هم تاکید شده که app های sign شده نهایی رو باید با xcode نصب کرد، یعنی نمیشه با آیتونز نصب کرد و در غیر این صورت کار نمی کنند؟

اگه بشه هر برنامه کرک شده رو با این روش بدون اکانت Dev نصب کرد خیلی طوفانه!
      ۱-بله احتمالا میشه نصب کرد. تمام برنامه هایی که من نصب کردم کرک شده بود و روی ۶s جیلبریک نشده (۹.۲) کار میکنن.

با xcode 7.0 بدون اکانت دولوپری میشه تمام کارهای دولوپر (بجز قرار دادن برنامه در استور) رو انجام داد.

من iresign رو تست نکردم ولی با توجه به این که با اکانت معمولی سرتیفیکیت و پروفایل توسط xcode 7 برای دیوایس ساخته میشه باید کار کنه.

۲- توی سایت نصب kodi رو توضیح داده. میشه گفت تقریبا همون برنامه کرک شده است. (Xcode7 تقریبا نیازی به اکانت dev نداره!!)

۳- قابلیت sideloading توسط xcode 7 معرفی شده و برنامه ها باید سایدلود بشن. شاید بشه با ایتونز یا برنامه های دیگه نصب کرد.

نظر

ممنون میشم اگه یه Paid App کرک شده رو با همین روش و بدون اکانت دولوپر و... (روش iResign) با xcode و آیتونز نصب کنی و نتیجه ش رو اعلام بکنی
        به قول شما وقتی Kodi که در اصل برای دیوایس های جیلبریک شده هست رو میشه روی iOS 9.3.1 بدون جیلبریک نصب کرد احتمال داره بشه همین کار رو برای بقیه app های کرک شده هم انجام داد.

اگه بشه دیگه نیازی هم نیست سالانه برای استفاده از iResign بخواهیم uuid رو ثبت کنیم.

من OS X El Capitan رو روی VMware دارم ولی وقتی آیفون رو وصل میکنم، توی آیتونز نشون داده نمیشه....(با اینکه گزینه Trust This Computer توی آیفون میاد) فکر میکنی اگه Xcode نصب کنم هم ممکنه دیوایس رو نشناسه؟ (برای همین میپرسم که این app ها رو باید با Xcode نصب کرد یا با آیتونز هم میشه)

نظر

ممنون میشم اگه یه Paid App کرک شده رو با همین روش و بدون اکانت دولوپر و... (روش iResign) با xcode و آیتونز نصب کنی و نتیجه ش رو اعلام بکنی
          به قول شما وقتی Kodi که در اصل برای دیوایس های جیلبریک شده هست رو میشه روی iOS 9.3.1 بدون جیلبریک نصب کرد احتمال داره بشه همین کار رو برای بقیه app های کرک شده هم انجام داد.

اگه بشه دیگه نیازی هم نیست سالانه برای استفاده از iResign بخواهیم uuid رو ثبت کنیم.

من OS X El Capitan رو روی VMware دارم ولی وقتی آیفون رو وصل میکنم، توی آیتونز نشون داده نمیشه....(با اینکه گزینه Trust This Computer توی آیفون میاد) فکر میکنی اگه Xcode نصب کنم هم ممکنه دیوایس رو نشناسه؟ (برای همین میپرسم که این app ها رو باید با Xcode نصب کرد یا با آیتونز هم میشه)
          برنامه کرک شده فرقی نمیکنه paid باشه یا free.
          چند تا برنامه با instasign و iresign امتحان کردم. بعضیا ساین نشدن و ارور دادن. iresign ظاهرا با 10.11 مشکل داره.
          در حال حاضر دیوایس جیلبریک نشده ندارم!

توی تنظیمات vmware برای مک usb compatibilityb رو روی usb 2.0 بذارید.

نظر

برای نصب برنامه های کرک همون iOS App Signer کافیه.
            در واقع این برنامه نسخه اپدیت شده iResign و سورسشون تقریبا یکیه.
            برای گرفتن Provisioning Profile هم باید دیوایس رو به xcode وصل کنید. چون اکانت رایگان به پرتال دولپوری دسترسی نداره و نمیتونه دستی UDID رو ثبت کنه.
            بعد از ساین کردن iPA با iOS App Signer میتونید برنامه رو با ایتونز نصب کنید.

فقط یه نکته ای که هست اینه که: بعد از ساین اپ باید iPA رو انزیپ کنید و پرمیشن x+ رو به فولدر Payload بدید و دوباره زیپ کنید.
            بعد از سه ماه هم برنامه رو دوباره باید ساین کنید.(اکانت دولوپری یک ساله)

بنابراین میتونید هر برنامه ای رو (حتی برنامه ها و توییک های سیدیا) رو روی دیوایس نصب کنید. برنامه ساین شده رو میتونید با ایتونز، ایتولز و .... نصب کنید.
            ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 12-04-2016, 06:59 PM

نظر

سلام !‌
              فقط دوستان دقت داشته باشن که برنامه های نصب شده توسط این روش تا ۹۰ روز روی گوشی کار میکنن و بعد از اون نیاز هست دوباره مراحل Resign رو انجام بدید

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                برای نصب برنامه های کرک همون iOS App Signer کافیه.
                فقط یه نکته ای که هست اینه که: بعد از ساین اپ باید iPA رو انزیپ کنید و پرمیشن x+ رو به فولدر Payload بدید و دوباره زیپ کنید.
                من موقع نصب بیشتر appهای ساین شده با این روش با ارور زیر مواجه میشم
                "Can't install application
                The Info.plist for application at specifies a CFBundleExecutable of , which is not executable"

یه ذره راجع بهش گشتم و فهمیدم که باید پرمیشن فایل رو طبق گفته شما درست کنم ولی انگار این کار رو به درستی نمیتونم انجام بدم
                اگه زحمتی نیست یه آموزش برای رفع این ارور بزار
                میدونم که باید پسوند فایل رو به زیپ تغییر داد و بعد از انزیپ کردن با استفاده از ترمینال پرمیشن مناسب رو اعمال کرد ولی اگه ممکنه کاملا مراحل کار رو توضیح بده

تقریبا با نیمی از اپ ها این مشکل رو دارم و خیلی رو اعصابه
                ممنون میشم اگه کمک بکنید
                ویرایش توسط muslimguy : https://i-phone.ir/forums/member/787-muslimguy در ساعت 28-04-2016, 04:08 PM

نظر

من موقع نصب بیشتر appهای ساین شده با این روش با ارور زیر مواجه میشم
                  "Can't install application
                  The Info.plist for application at specifies a CFBundleExecutable of , which is not executable"

یه ذره راجع بهش گشتم و فهمیدم که باید پرمیشن فایل رو طبق گفته شما درست کنم ولی انگار این کار رو به درستی نمیتونم انجام بدم
                  اگه زحمتی نیست یه آموزش برای رفع این ارور بزار
                  میدونم که باید پسوند فایل رو به زیپ تغییر داد و بعد از انزیپ کردن با استفاده از ترمینال پرمیشن مناسب رو اعمال کرد ولی اگه ممکنه کاملا مراحل کار رو توضیح بده

تقریبا با نیمی از اپ ها این مشکل رو دارم و خیلی رو اعصابه
                  ممنون میشم اگه کمک بکنید
                  براى مثال app.ipa روى دسكتاپه و ساين شده. روى دسكتاپ انزيپ كنيد. يه فولدر درست ميشه كه داخل اون يه فولدر ديگه به نام Payload وجود داره. با ترمينال وارد پوشه app بشيد.
                  cd Desktop/app
                  بعد با دستور زير پرميشن هاى payload رو درست كنيد:
                  chmod -R +x Payload
                  يا
                  sudo chmod -R +x Payload
                  بعد روى Payload راست كليك كنيد و compress رو بزنيد. در نهايت archive.zip رو به archive.ipa تغيير نام بديد و نصب كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                    براى مثال app.ipa روى دسكتاپه و ساين شده. روى دسكتاپ انزيپ كنيد. يه فولدر درست ميشه كه داخل اون يه فولدر ديگه به نام Payload وجود داره. با ترمينال وارد پوشه app بشيد.
                    cd Desktop/app
                    بعد با دستور زير پرميشن هاى payload رو درست كنيد:
                    chmod -R +x Payload
                    يا
                    sudo chmod -R +x Payload
                    بعد روى Payload راست كليك كنيد و compress رو بزنيد. در نهايت archive.zip رو به archive.ipa تغيير نام بديد و نصب كنيد.
                    آقا بسیار ممنون
                    طبق گفته شما عمل کردم 10 15 تا اپی که نمیتونستم نصب کنم براحتی نصب شد
                    اشتباهی که داشتم این بود که به سعی میکردم با drag & drop پوشه اپ به داخل ترمینال (به جای دستور cd)، پرمیشن رو تغییر بدم که به درستی انجام نمیشد و همچنین از R- هم استقاده نمیکردم!

به دوستان دیگه هم توصیه میکنم با صرف کمی وقت براحتی با این روش نرم افزار های کرکی رو بدون جیلبریک و پرداخت هیچ گونه هزینه ی اضافی، روی دستگاهشون نصب کنن.
                    با خرید اکانت dev هم میتونن به جای 3 ماه این محدودیت رو به یکسال افزایش بدن.....این طور که معلومه حالا حالا چیلبرک نمیاد (یا گذاشتن برای 9.3.2 یا دیگه رفت برای 10)

نظر

صبر کنید ..
                    X