اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ثبت اطلاعات ؟ لطفا کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ثبت اطلاعات ؟ لطفا کمک کنید

سلام و خسته نباشید

گوشی اپل 5s دارم.

اپل آیدی درست کردم و قتی میرم داخل app store نرم افزار دانلود کنم میگه وارد اپل آیدی بشو بعد ورود یه قسمت میاد که نوشته:
    this apple id has not yet been used in the itunse store
    tap reviw to sing in U then rview your account information.
    بعد دو گزینه cancel و review داره. که گزینه review رو میزنم بعد از انتخاب زبان و قبول داشتن قوانین میاد قسمتی که باید اسم شهر و ادرس و شماره تلفن و مشخصات بانکی و کد گیفت و zip وارد کنی. حالا می خواستم کمکم کنید که این لیست رو پر کنم. یعنی وقتی که گزینه ایران نداره کدام شماره تماس وارد کنیم چه ایالتی بزنیم و zip چیه و چه بزاریم جاش .
    لطفا و خواهشا کمک کنید؟ تشکر

sadeghseifi.ss@gmail.com

باید یرید اینترنت یه ادرس از ایالات امریکا پیدا کنید و تمام مشخصات رو از اونجا کپی کنید فقط حواستون باشه ادرس معروف مثلا مال یه شرکت یا کمپانی نباشه یه ادرس خونه رو پیدا کنید یا اگرکسی رو خارج از کشور دارید ادرس اون رو بزنید .. من میتونم ادرس خودم رو بهتون بدم اما المان زندگگی میکنم .اگه دیدید به مشکل خوردید بگید تا بهتون ادرس بدم

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

باید یرید اینترنت یه ادرس از ایالات امریکا پیدا کنید و تمام مشخصات رو از اونجا کپی کنید فقط حواستون باشه ادرس معروف مثلا مال یه شرکت یا کمپانی نباشه یه ادرس خونه رو پیدا کنید یا اگرکسی رو خارج از کشور دارید ادرس اون رو بزنید .. من میتونم ادرس خودم رو بهتون بدم اما المان زندگگی میکنم .اگه دیدید به مشکل خوردید بگید تا بهتون ادرس بدم . در ضمن مشخصات بانکی هم نمیخواد پر کنید

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X