اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.3.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان خسته نباشید بنده ایفون 6اس ورژن 9.3 هستم میخوام از طریق ota به 9.3.1 اّپدیت کنم که ارور میده با قندشکن هم تست کردم با اینترنت بسیار قوی هم جواب نداد لطفا راهنمایی کنید
    سپاس

- - - - - - - - - -

سلام دوستان خسته نباشید بنده ایفون 6اس ورژن 9.3 هستم میخوام از طریق ota به 9.3.1 اّپدیت کنم که ارور میده با قندشکن هم تست کردم با اینترنت بسیار قوی هم جواب نداد لطفا راهنمایی کنید
    سپاس

نظر

منم دقیقا همین مشکل بالا رو دارم با ایفون 5s
      مشکل ایپی و قند شکن نیست چون همزمان ایپدم راحت اپدیت شد

نظر

نوشته اصلی توسط akon نمایش پست ها
        منم دقیقا همین مشکل بالا رو دارم با ایفون 5s
        مشکل ایپی و قند شکن نیست چون همزمان ایپدم راحت اپدیت شد
        با نت سيم كارت امتحان كنيد صد در صد آپديت رو مياره بعد ميتوني با واي فاي دانلود كني

نظر

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
          با نت سيم كارت امتحان كنيد صد در صد آپديت رو مياره بعد ميتوني با واي فاي دانلود كني
          اصلا موضوع دانلود شدنش نیست
          کلا دانلود میکنه تموم میشه موقع اینستال که مینویسه وریفاید بعد ارور میده
          دو سه بار حتی دانلود کردم از تو برنامه ها پاکش کردم دوباره دانلود کردم نمیشت

شاید مموریم زیاد خالی نیست از اونه ۴۰۰ ۵۰۰ مگ خالی دارم
          دوستان احتمال داره از اون باشه ؟

نظر

سلام به همه دوستان
            من ایفون 6 اس دارم و به 9.3.1 اپگرید کردم
            مصرف باتریش به طرز عجیبی زیاد شده. مخصوصا زمانی که گوشی روی stand by هستش
            دوستمم اپدیت کرده و به همین مشکلبر خورده .
            البته من یادمه زمان ایفون 5اس هم یه بار این مشکل پیش اومد.
            حالا اگه راه حلی دارید ممنون میشم .

نظر

با عرض معذرت برای ایفون 5 اس a1533 کدوم فریمور بگیرم gsm +cdma gsm یه یا فرقس ندان؟

نظر

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                با عرض معذرت برای ایفون 5 اس a1533 کدوم فریمور بگیرم gsm +cdma gsm یه یا فرقس ندان؟
                iPhone6,1

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_azadi نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان
                  من ایفون 6 اس دارم و به 9.3.1 اپگرید کردم
                  مصرف باتریش به طرز عجیبی زیاد شده. مخصوصا زمانی که گوشی روی stand by هستش
                  دوستمم اپدیت کرده و به همین مشکلبر خورده .
                  البته من یادمه زمان ایفون 5اس هم یه بار این مشکل پیش اومد.
                  حالا اگه راه حلی دارید ممنون میشم .
                  5s با ota اپ گردم مشکل باتری ندارم مثل قبله

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                    ---update---

جالبه اپل نبسته اين باگو، خب اگه مشكلى نداره با اين قضيه چرا درحالت دستى نميزاره هردو گزينه فعال باشه؟ شايد ميخواد حداقل واسه اين قابليت siri هم كه شده ازش استفاده شه!
                    علتشو نميزونم ولي با ترفند فعال كزدن از سيري به راحتي ميشود از اين دو حالت بصورت همزمان استفاده كرد
                    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 06-04-2016, 10:12 AM

نظر

با اين مشكلاتي كه دوستان گفتن آدم ميترسه آپديت كنه.چكار كنم؟من رو ٩٠٢هيچ مشكلي ندارم.ايفون٦

نظر

چه مشكلي ؟
                        من ايفون 6s ، 5s و ايپد اير رو به اين ورژن درست همون شب اول آپديت كردم و هيچ مشكلي در اونها نديده ام.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...18817766,d.bGg

نظر

اخیرا اولین نسخه آزمایشی iOS 9.3.2 برای توسعه دهندگان عرضه کرده است، حال این نسخه را در دسترس تست کننده‌های عمومی نیز قرار داد.نسخه‌های بتا تنها برای تست و ارزیابی نسخه بعدی آی او اس می‌باشد. شما نیز اگر علاقمند به استفاده از نسخه‌های آزمایشی می‌باشید همیشه پس از عرضه عمومی می‌توانید با ثبت نام در این لینک از آن‌ها استفاده کنید. ولی پیشنهاد می‌شود اگر مشکل حادی با نسخه آخر عرضه شده ندارید، از نسخه‌های بتا استفاده نکنید.این نسخه آزمایشی پس از گذشت ۱ روز از عرضه iOS 9.3.2 آزمایشی برای توسعه دهندگان، ۱ هفته پس از عرضه‌ی عمومی iOS 9.3.1 و بیش از دو هفته از عرضه‌ی عمومی iOS 9.3منتشر شده است. تغییرات در iOS 9.3.2 به نظر می‌رسد که تنها مربوط به پشت صحنه می‌باشد و به رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد و ثبات محدود می‌شود. طبق گزارشات Quick Actions (میانبرهای لمس سه بعدی) روان‌تر باز می‌شوند.

نظر

سلام دوستان
                              ایفون 6 اپدیت کردم از طریق وایفای گوشی بعد از دانلود شدن شروع کردم نصب که در مرحله اخر نصب شد و گوشی به حالت دانلود مود میره .فایل فلاش دانلود کردم از طریق ایتونیز میزنم تا مرحله اخر ارور 9 میده هر کاری کردم نشد لطفا کمک کنید راه حلش چیه؟

نظر

همانطور که می دانید اپل چندی پیش نسخه نهایی iOS 9.3.1 را به صورت عمومی عرضه کرد. پس از آن اولین نسخه بتا از iOS 9.3.2 نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت. از این رو می توان دریافت در iOS 9.3.1 باگی وجود دارد که نیاز به آپدیت وجود دارد.دقایقی پیش iOS 9.3.2 Beta 2 نیز ارائه شد تا توسعه دهندگان تست های مورد نظر را روی آن انجام دهند. اگر شما هم توسعه دهنده هستید، این نسخه را دریافت نمایید!

نظر

صبر کنید ..
                                X