اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض آیفون 6اس در اپل استور دوبی یا اپل استور آلمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض آیفون 6اس در اپل استور دوبی یا اپل استور آلمان

سلام دوستان!
    من یه آیفون 6اس پلمپ ll/a خریدم.بازش که کردم از همون روز اول تاچ آیدی گوشی کار نمیداد.منم تصمیم گرفتم گوشی را برای تعویض بفرستم به خارج از کشور ...
    حالا میخواستم چند تا سوال از کار بلد ها و با تجربه های انجمن بپرسم :
    با توجه به اینکه چند ماهی هست که در دوبی اپل استور رسمی و فیزیکی افتتاح شده :

1 - آیا دوبی آیفون 6اس من که پارت نامبر ll/a هست را میگیره برام عوض کنه و یه آیفون دیگه با همون پارت نامبر ll/a بم بده؟!
    یا آیفونی با پارت نامبر دیگه بم میده؟!
    چون از چند نفر شنیدم که آیفون جدیدی که میده با پارت نامبر aa/a هست

2 - من برادرم هفته دیگه داره میره آلمان.میخواستم بدونم اپل استور های المان هم مثل آمریکا و دوبی آیفون را بصورت رایگان تعویض میکنند یا در آلمان بابت این کار هزینه ای گرفته میشه؟!
    اصلا آلمان پارت نامبر امریکا را تعویض میکنه؟!
    چون چند سال پیش شنیده بودم آلمان گوشی های سفارش آمریکا را با گرفتن یه هزینه ای تعویض میکنه ...
    و اینکه اگر آلمان بدون هزینه تعویض کرد با گوشی جدیدی که بم میده با پارت نامبر خودش یعنی zd/a هست یا همون ll/a که مال خودم هست؟!

3 - گوشی جدیدی که بم میدن به هر حال ممکنه پارت نامبرش متفاوت باشه و همچنین قطغا سریال نامبر و imei با گوشی قبلیم و جعبه اون فرق داره.تکلیف جعبه برای گوشی جدید چی میشه؟!
    چون سریال های گوشی جدید با سریال های روی لیبل جعبه گوشی قبلی مطابقت نداره.موقع فروش گوشی جدیدم باید چیکار کنم به نظرتون؟!

4 - و سوال آخرم هم این هست که به نظرتون ارزش داره گوشی را با همین وضعیت خرابی تاچ آیدی استفاده کنم و برای مهر ماه بفرستم بره آمریکا تا با یه آیفون 7 تعویض بشه و هر مبلغی که باید سر بدم را پرداخت کنم تا یه آیفون 7 با جعبه تحویل بگیرم تا بلکه جبران مافاتی هم صورت بگیره؟!
    اصلا امکان چنین کاری هست؟!

تعویض آیفون 6اس در اپل استور دوبی یا اپل استور آلمان

من آلمان زندگی میکنم معمولا اپل استور بدون هزینه ایفون رو عوض میکنه اما در مورد پارت نامبر کشور دیگه نمیدونم . اگه زیر یک ماه گوشی رو خریده باشی یک گوشی دیگه با جعبه تحویل میگیری . در ضمن اگه ایفون هفت هم بیاد فرقی نمیکنه شما وقتی ایفون ۶ تحویل بدی همون ۶ رو به شما میدن . حتا اگر هم بخوای یه مقدار هزینه کنی قبول نمیکنن که ۶ رو بگیرن و۷ بدن . اون که شما میتونی ایفون ۶رو با ۷ جایگزین کنی شرایطش فرق داره . یعنی گوشی شما رو قیمت گزاری میکنن ازتون میگیرن و ما بقی رو باید پرداخت کنین که اصلا نمیصرفه چون قیمتی که روی گوشی میزارن نصف قیمتی هست که میتونی توی بازار بفروشیش . پس حتما ایفونت رو بده بیاره المان ضرر که نداره شاید بدون هیچ هزینه ای تعوض کردن

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    ویرایش توسط enkaret1 : https://i-phone.ir/forums/member/78835-enkaret1 در ساعت 28-03-2016, 03:48 PM

نظر

اگر پارت lla بخوای بگیری فقط آمریکا و گرنه گشور های دیگه فقط پارت خودشونو میدن بهت

نظر

امارات به تازگی با پارت نامبر امارات در همون لحظه براتون تعویض می کنن، گارانتی داشته هم رایگان هست (گارانتی یک ساله اپل از تاریخ اکتیو)

اما آلمان و دیگر کشورهای اروپایی تا چندوقت پیش براتون پارت نامبر آمریکا سفارش میدادن بعد ۳-۴ روز میرسید و بعد چند روز می رفتید و عوض می کردید با همون پارت نامبر خودتون. نمی دونم که این چند وقت تغییر کرده یا نه. هزینه هم که مثل باقی اپل استورها در صورت داشتن گارانتی رایگان هست.

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
          امارات به تازگی با پارت نامبر امارات در همون لحظه براتون تعویض می کنن، گارانتی داشته هم رایگان هست (گارانتی یک ساله اپل از تاریخ اکتیو)

اما آلمان و دیگر کشورهای اروپایی تا چندوقت پیش براتون پارت نامبر آمریکا سفارش میدادن بعد ۳-۴ روز میرسید و بعد چند روز می رفتید و عوض می کردید با همون پارت نامبر خودتون. نمی دونم که این چند وقت تغییر کرده یا نه. هزینه هم که مثل باقی اپل استورها در صورت داشتن گارانتی رایگان هست.
          سپاس از مشاوره واقعا مفید شما.ففط یه سوالی که هست اینه که :
          گوشی جدید دارای سریال نامبر و imei نامبر متفاوت هست.حالا تکلیف من با گوشی جدید و جعبه قبلی چی میشه؟!
          چیکار باید بکنم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
            سپاس از مشاوره واقعا مفید شما.ففط یه سوالی که هست اینه که :
            گوشی جدید دارای سریال نامبر و imei نامبر متفاوت هست.حالا تکلیف من با گوشی جدید و جعبه قبلی چی میشه؟!
            چیکار باید بکنم؟!
            یک رسید تعمیر کاغذی میده اپل، میتونید اون رو نگه دارید که موقع فروش نیاز شد، تحویل بدید.

نظر

اگر گوشی باز شده و تاچ اسکرین عوض شده باشد آیا در صورت داشتن مدت برای گارانتی یکساله ، اپل استور دبی میتواند تاچ اسکرین اورژینال بر روی گوشی نصب نماید یا نه ؟

نظر

صبر کنید ..
              X