اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم تطابق zip code و address

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم تطابق zip code و address

بعد از تغيير apple id و password ام ، ديگه هيچ برنامه اى رو نميتونم دانلود كنم.و پيغام ميده كه verify your account
    و بعدش من none رو ميزنم
    و اين پيغام خطا مياد واسم

Erro Message: WE COULD NOT VERIFY YOUR ADDRESS. WE COULD NOT PAIR YOUR ZIP CODE WITH YOUR STATE.PLEASE REVIEW
    من قبلا به راحتى برنامه هاى مجانى رو دانلود ميكردم با همين zip and address.
    ولى الان ايراد ميگيره
    لازم به ذكره كه address and zip code من غلط نيست و من قبلا با همين اطلاعات حساب تو appstore دانلود ميكردم و state and zip code من درست هستند
    لطفا كمك كنيد
    ویرایش توسط Mahdiapple : https://i-phone.ir/forums/member/194011-mahdiapple در ساعت 25-03-2016, 07:33 PM

- - - - - - - - - -

استيت شما بايد با زيپ كودتون هماهنگ باشه(تو مپ استيتون رو بزنيد و بعد رو يه مكان عمومي زده بعد زيپ كد رو برداريد و به اپل ايدي بديد.احتمالا زيپتون شانسي زديد

نظر

سلام مجدد
      من قبلا با همين state and zip code and address دانلود ميكردم
      و بعد از edit كردن apple id كه password رو عوض كردم و apple id رو هم عوض كردم اين پيغام مياد

براى اطمينان بيشتر هم state and zip code رو تو گوگل چك كردم و درست بود
      :-(((((
      لطفا راهنمايى بيشتر بكنيد

نظر

استيت و زيپ كد ميتونيد بديد؟

نظر

من عين ترجمه اپل ميگم

نظر

عدم تطابق zip code و address

دوستان عزیز ازین ادرس استفاده کنید !! Http://wwe.fakenamegenerator.com

اونجایی که اسم طرف رو نوشته رو نگاه کنید !! زیرش ، خط اول کامل میشه ادرس ، خط دوم ۳ بخشه ، از چپ به راست سیتی و استیت و زیپ کد !! بقیه اش هم همه چیز هست که بدرد میخوره مثل شماره تلفن و غیره
            ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 27-03-2016, 09:46 AM

نظر

صبر کنید ..
            X