اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با تلگرام (تصوير و ويدئو)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با تلگرام (تصوير و ويدئو)

سلام
    ٦اس پلاس من اويل روون بود. اما الان تو تلگرام عكسي رو كه فول اسكرين ميكنم وقتي برميگردم به صفحه چت از فول اسكرين خارج نميشه و عكس بزرگ شده رو صفحه چت ميفته. كش رو پاك ميكنم هم پا برجاس. از اونجايي كه بيشتر استفاده م از شبكه هاي اجتماعي با تلگرامه ميدونم اين مشكل رو با تلگرام دارم. تو گالري اين مشكلو ندارم

مشكل بعدي هم ويدئوهاس. اونم باز تو تلگراماغلبشون يه دور بايد پلي بشن تا تصوير و صدا تو بار دوم هماهنگ بشن. بار اول تصوير ثابته و صدا داره. گاهي هم حتي بارهاي بعد هم منطبق نميشن و يا تصوير ثابته يا سياهه. همشونم با واي فاي دانلود ميكنم.

نوشته اصلی توسط yellowlemontree نمایش پست ها
    سلام
    ٦اس پلاس من اويل روون بود. اما الان تو تلگرام عكسي رو كه فول اسكرين ميكنم وقتي برميگردم به صفحه چت از فول اسكرين خارج نميشه و عكس بزرگ شده رو صفحه چت ميفته. كش رو پاك ميكنم هم پا برجاس. از اونجايي كه بيشتر استفاده م از شبكه هاي اجتماعي با تلگرامه ميدونم اين مشكل رو با تلگرام دارم. تو گالري اين مشكلو ندارم

مشكل بعدي هم ويدئوهاس. اونم باز تو تلگراماغلبشون يه دور بايد پلي بشن تا تصوير و صدا تو بار دوم هماهنگ بشن. بار اول تصوير ثابته و صدا داره. گاهي هم حتي بارهاي بعد هم منطبق نميشن و يا تصوير ثابته يا سياهه. همشونم با واي فاي دانلود ميكنم.
    سلام...دوست عزیز نگران نباشید مشکلاتی رو که ذکر کردیدرو تمام کاربران ایفون دارند ..!! (حتی خود بنده!) ...این ایراد مربوط به برنامه تلگرام هست و بنده چند بار به پخش فنی تلگرام این ایرادات رو گفتم ولی متاسفانه هنوز پیگیری نکردند...البته من امروز دیوایسم رو به نسخه جدید 9.3 ریستور کردم و فعلا تا الان خوشبختانه مشکل اولی رو ندارم....! برای اطلاعات بیشتر در مورد مشکل دوم هم به لینک زیر مراجعه کنید.....

اموزش رفع این مشکل

نظر

نوشته اصلی توسط yellowlemontree نمایش پست ها
      سلام

دوست عزيز من هم اين مشكل اول شما رو دارم.متاسفانه مشكل از خود نرم افزار تلگرام هست كه بايد صبر كنيم ببينيم تلگرام اين مشكل رو حل مي كنه يا نه.

نظر

صبر کنید ..
      X