اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون se رونمایی شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان لازم است يك اعتراف داشته باشم،
    بعد كار كردن با ايفون 6 و در دست گرفتن اون به مدت بيش از يكسال هنوز كه هنوز هم بعضى وقت ها غر مى زنم اين چه سايزى بود كه زدن!
    مخصوصا سر كلاس انگليسي موقع چك كردن ديكشنرى در حالى كه يك مشت قلم كاغذ جلوى شماست، يا پشت فرمون ماشين براى چك كردن
    نوتيفيكيشن هام يا چك كردن گوگل مپ ( مى دونم استفاده از گوشى حين رانندگى تخلف است ) ولى واقعا بعضى وقت ها بد رو اعصابم بود.
    الانم بخاطر معرفى se كلى ذوق زده هستم و قصد دارم هم ايفون ٦ و هم ايفون 5s را با اين هيولاى ٤ اينچى جايگزين كنم.
    مطمئنم هستند كسانى كه با من هم عقيده هستند! حداقل يكى از دوستانم همين اعتقاد را داره

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      من به مطلوب بودن قیمت این گوشی خیلی امیدوارم
      با وجود سری های 6 و 6s که از نظر بزرگی صفحه نسبت به این گوشی برتری داره، سودجویان و دلال ها نمی تونن خیلی زیاد بالا بکشن
      برای 16 گیگ زیر 2 تومن حدس میزنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اگه اینطور باشه که 6s و 6 (که بیشتر 6 ) خریدارانش به شدت پایین میاد .

به نظر من قیمتش تقریبا با 6 برابری میکنه شایدم یذره بیشتر . 6 سخت افزار ضعیفتر و دوربین زدگی ولی صفحه بزرگتر و در مقابل 5se با به روزترین دوربین و سخت افزار با صفحه کوچکتر .
      چون به نظر من هیشکی قدرت و دوربینو و... 5se رو به خاطر کوچکی صفحش نسبت به 6 نمیتونه قیدشو بزنه .

شخصا من 5se رو ترجیح میدم . البته رنگ رز گلدش چون غیر رز گلد باشه همه فک میکنن 5s هس مثل 6س که باید رز گلدشو خرید .

نظر

آیفون se رونمایی شد

نوشته اصلی توسط Mehr+shad نمایش پست ها
        اگه اینطور باشه که 6s و 6 (که بیشتر 6 ) خریدارانش به شدت پایین میاد .

.
        ممکنه، اما استقبال از سایز بزرگ بد نبوده

به نظر من قیمتش تقریبا با 6 برابری میکنه شایدم یذره بیشتر . 6 سخت افزار ضعیفتر و دوربین زدگی ولی صفحه بزرگتر و در مقابل 5se با به روزترین دوربین و سخت افزار با صفحه کوچکتر .
        چون به نظر من هیشکی قدرت و دوربینو و... 5se رو به خاطر کوچکی صفحش نسبت به 6 نمیتونه قیدشو بزنه .

.
        برای خیلی ها همون دوربین 6 نیاز شون رو پاسخ میده ولی صفحه ی بزرگ اهمیت زیادی داره
        و آیفون 7 هم قراره بیاد ، این تنوع محصولات جدید دست دلال ها رو می بنده برای افزایش قیمت بیشتر
        . البته رنگ رز گلدش چون غیر رز گلد باشه همه فک میکنن 5s هس مثل 6س که باید رز گلدشو خرید .

فکر دیگران مهم نیست به سلیقه ی شما باید بیاد

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 23-03-2016, 12:41 PM

نظر

من كه اين محصول و اين كار اپل رو به شخصه اصلا نپسنديدم
          اتفاقا بعد از ٥اس ٦اس پلاس گرفتم به سايزش عادت كردم و الان ٥اس ميگيرم دستم دچار افسردگي شدم[emoji16]

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
            من كه اين محصول و اين كار اپل رو به شخصه اصلا نپسنديدم
            اتفاقا بعد از ٥اس ٦اس پلاس گرفتم به سايزش عادت كردم و الان ٥اس ميگيرم دستم دچار افسردگي شدم[emoji16]

به هر حال عده ای هستند 4 اینچ رو می پسندن، و این کار اپل بخاطر سیاست های مالی هست تا بازار فروشش رو در این بخش از دست نده

نظر

حداقل ميذاشت به موقعش يعني شهريور همراه با پرچمدارش معرفي ميكرد
              اين كنفرانس جاي گوشي نبود كه[emoji52]

نظر

sent from my iphone 6s plus using tapatalk
                با این کار حق انتخاب رو سلب می کنه و این یعنی فروش تضمین شده واسه اپل. فراموش نکنید جدا از کسانی که بر اساس سلیقه و نیاز se رو ترجیح خواهند داد، عده ای از کاربران، هر محصولی که اپل عرضه می کنه قطعا خریداری می کنن! و چون جدیدترین گوشی عرضه شده هست، به این روش بیشتر فروش میره. ولی اگه در کنار ۷ عرضه می شد، قطعا اینگونه کاربران ۷ رو ترجیح می دادند و فروش اس ای کم می شد.

- - - - - - - - - -

با این کار حق انتخاب رو سلب می کنه و این یعنی فروش تضمین شده واسه اپل. فراموش نکنید جدا از کسانی که بر اساس سلیقه و نیاز SE رو ترجیح خواهند داد، عده ای از کاربران، هر محصولی که اپل عرضه می کنه قطعا خریداری می کنن! و چون جدیدترین گوشی عرضه شده هست، به این روش بیشتر فروش میره. ولی اگه در کنار ۷ عرضه می شد، قطعا اینگونه کاربران ۷ رو ترجیح می دادند و فروش اس ای کم می شد.

نظر

برای اینکه فروش آیفون 7 کم نشه اینکار رو کرد، یعنی اپل نمی تونست این گوشی رو همزمان با 6s و 6s پلاس بده؟! اینکار باعث میشد فروش 6s ها کم بشه مخصوصاً 6s معمولی چون طرفداران سایز کوچک se رو می گرفتن

نظر

به نظرم باید از اتاق ۴اس استفاده میکرد . ۳.۵ اینچ با امکانات عالی و بدنه محکم . خوش دست ترین گوشی دنیا ٬ محکمترین و زیباترین 4s

نظر

به نظرم باید از اتاق ۴اس استفاده میکرد . ۳.۵ اینچ با امکانات عالی و بدنه محکم . خوش دست ترین گوشی دنیا ٬ محکمترین و زیباترین 4s

- - - - - - - - - -

به نظرم باید از اتاق ۴اس استفاده میکرد . ۳.۵ اینچ با امکانات عالی و بدنه محکم . خوش دست ترین گوشی دنیا ٬ محکمترین و زیباترین 4S

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                        نظرات متفاوته و هر قشری بنا به سلیقه و کاربردی که میتونه گوشی براش داشته باشه نظرشون فرق داره

برای من بعد از 3جی اس ، فایو اس فوق العاده بود و اگه (کلا خانواده ی پلاس رو بزاریم کنار که کلا باهاشون حال نمیکنم ) دو تا گوشی 6 اس و se رو بزارن جلوم و من بخوام انتخاب کنم بدون شک se رو انتخاب میکنم

نظر

آیفون se رونمایی شد

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

4S
                          الآن که بازار و سلایق داره به نفع سایز های بزرگ پیش میره، بنظرم سایز 3.5 اینچ نمی تونه برای اپل سود داشته باشه، و همون 4 اینچ برای حداقل سایز بهتره

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 26-03-2016, 12:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                            الآن که بازار و سلایق داره به نفع سایز های بزرگ پیش میره، بنظرم سایز 3.5 اینچ نمی تونه برای اپل سود داشته باشه، و همون 4 اینچ برای حداقل سایز بهتره

این گوشی بیشتر برای گوشی دوم استفاده میشه . شک نکنید . پس گوشی دوم باید کوچک و جموجور باشه . البته ۵اس هم اتاق واقعا خوبی داره و سبکتره . درکل من این حرکت اپل رو ۱۰۰ درصد موفقیت آمیز میدونم .

نظر

آیفون se رونمایی شد

انتخاب برا من سخت شده موندم ۶اس بگیرم یا se حدود دوسال ۵اس داشتم
                              به نظرمن بزرگترین ضعف ۵اس مصرف بالای شارژ باتری بود
                              تا ببینیم با پردازنده قویتر این ضعف پابرجا هست یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk
                              ویرایش توسط teiger : https://i-phone.ir/forums/member/62764-teiger در ساعت 04-04-2016, 04:32 PM

نظر

مسخرس !
                                ديجي كالا ٦٤ اين گوشي رو گذاشته ٢٩٩٠ !!!
                                يعني كلا از 6s گرونتره . هم ١٦ ش و هم ٦٤ ش .

نظر

صبر کنید ..
                                X