اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون se رونمایی شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] آیفون se رونمایی شد

با گذشت بیش از دو سال از دوران انقلاب طراحی در آیفون های اپل, این شرکت با معرفی آیفون SE در کنفرانس 21 مارچ, بازگشتی غرورمندانه به گذشته داشته است. آیفون SE اپل که ما را شدیدا به یاد آیفون 5S, یکی از زیباترین موبایل های تاریخ می اندازد, در زیر پوسته آشنا و زیبای خود, یکی از قدرتمند ترین پردازنده ها را بین تمامی تلفن های هوشمند 2015 و 2016 یدک می کشد. در واقع باید گفت اپل تقریبا تمامی مشخصات پرچمدار قدرتمند خود را در دل یک آیفون 4 اینچی جای داده است, پس بهتر است به آیفون SE, که قدمی بزرگ در دنیای کوچک هاست سلام کنیم.

براساس برخی گمانه زنی ها, SE در این کوچک قدرتمند, مخفف special edition یا همان نسخه ویژه است. آیفون SE دارای پردازنده بسیار قدرتمند A9 به مانند برادر های بزرگتر خود آیفون 6s و 6s پلاس است. این پردازنده که عمری در حدود شش ماه دارد, هنوز در عملکرد تک هسته ای تمامی تلفن های هوشمند عرضه شده را به راحتی شکست می دهد. براساس ادعای اپل, آیفون SE سه برابر در قدرت گرافیکی و دو برابر در قدرت پردازشی قوی تر از آیفون 5S می باشد. پرازنده حرکتی M9 نیز در کنار پردازنده اصلی نقش های مهمی از جمله برای فعالیت ورزشی و البته قابلیت سیری همیشه روشن ایفا می کند.

آیفون SE به مانند آیفون 6S و 6S پلاس, از یک دوربین پشتی 12 مگاپیگسلی بهره می برد, نمی توان قعلا با قاطعیت گفت که این دوربین عملکرد 100% مشابهی با 6S و 6S پلاس دارد اما با توجه از امکانات ارائه شده می توان حدس زد که در بدبینانه ترین حالت, نباید تفاوت بزرگی بین آیفون SE و آیفون های بزرگتر باشد. آیفون SE توانایی ضبط نامحدود ویدیو های 4K و شکار عکس های زنده یا همان Live Photo را دارد, و به لطف پردازنده قدرت مند خود امکان ذخیره عکس های پانومرا در اندازه 63 مگاپیکسل را دارد. دوربین جلو آیفون SE از سنسور 1.2 مگاپیکسلی بهره می برد و قابلیت فلاش در صفحه نمایش یا همان Retina Flash را نیز ارائه می کند.

از دیگر قابلیت های آیفون SE می توان به داشتن چیپ های سریعتر Wifi و LTE و ساپورت سرویس Apple Pay با داشتن NFC اشاره کرد. متاسفانه قابلیت تاچ سه بعدی در صفحه نمایش آیفون SE وجود ندارد.

این کوچک قدرتمند در چهار رنگ خاکستری, نقره ای, طلایی و رز گلد از 24 مارچ برای پیش خرید و از 31 مارچ برای خرید در نمایندگی های اپل با قیمت 399 دلار برای نسخه 16 گیگ و 499 دلار برای نسخه 64 گیگ در دسترس است. البته قیمت ها در اروپا به علت مالیات بیشتر در کشور های اروپایی کمی گران تر از آمریکا است. به طور مثال در آلمان, 489 یورو برای نسخه 16 گیگ و 589 یورو برای نسخه 64 گیگ می بایست هزینه کرد.

نظر خود را با ما در میان بگذارید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

شخصا این آیفون رو بیشتر برازنده اپل میدونم.شاید به خاطر سایزش باشه و هم اینکه استیو هم نظرش رو همین ابعاد بود.این بازگشت طراحی خیلی حرف ها برای گفتن داره.ایمان دارم این گوشی خیلی مورد استقبال قرار میگیره.بدون تعصب عرض میکنم: "اپل ممنونم"

نظر

خوبه اما ای کاش 3d touch داشت

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
        شخصا این آیفون رو بیشتر برازنده اپل میدونم.شاید به خاطر سایزش باشه و هم اینکه استیو هم نظرش رو همین ابعاد بود.این بازگشت طراحی خیلی حرف ها برای گفتن داره.ایمان دارم این گوشی خیلی مورد استقبال قرار میگیره.بدون تعصب عرض میکنم: "اپل ممنونم"
        نظر استیو روی این سایز نبودا

نظر

با سلیقه من خیلی سازگاره. قدرت ۶ اس در ظاهر ۵ اس !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427
            من کنفرانس رو دنبال نکردم .
            اما توی یکی دو تا سایت دیگه که بررسی هاشونو خوندم زده بودن نسخه 16 و 64 !!!!

کدوم درسته ؟ چون اینجا فرمودین 16 و 32 گیگ!

- - - - - - - - - -

من کنفرانس رو دنبال نکردم .
            اما توی یکی دو تا سایت دیگه که بررسی هاشونو خوندم زده بودن نسخه 16 و 64 !!!!

کدوم درسته ؟ چون اینجا فرمودین 16 و 32 گیگ!
            متاسفم من اشتباه نوشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

به نظر من که خوبه . سخت افزار 6s با طراحی 5s . حداقل اون دوربین ضایع که از پشت 6 بیرون زده تو این سری وجود نداره . نبود تاچ 3D هم به نظر من مسئله ای خیلی بزرگی نیست . ضمن اینکه به خاطر نبودنش ، وزن گوشی پایین تر میاد .
              باید دید با چه قیمتی به دست مصرف کننده میرسه و آیا ارزش خرید داره یا نه .
              البته با اومدن این سری انتظار میره قیمت های موجود کمی تکون بخوره .

نظر

بر طبق خبر ها، رم آيفون SE ، مثل آيفون ٦ اس، ٢ گيگابايت هست، كه البته بخاطر پيكسل كمتر، نتايج گرافيكي بهتري نسبت به اس ٦ داره

i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

آیفون se رونمایی شد

من هم کنفرانس رو دنبال نکردم
                  حافظه ی 16 و 64 داره؟ 128 نداره؟
                  اپل کی میخواد قید این 16 گیگ رو بزنه!

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-03-2016, 06:50 PM

نظر

بهترین گوشی اپل بدون شک ایفون ۵ اس بوده از همه نظر !! حالا قدرت ۶ اس توی قاب ۵ واقعا معرکه ست !! یکی از دلایلی که من شخصا خیلی دیر ۶ اس خریدم همین سایزش بود و ظاهر نامتناسبش که شبیه سامسونگ شده !! ریسک جالبی کردن امکانش هست اصلا فروشش خوب نباشه !! خود من ترجیح میدم تا اومدن ایفون ۷ دیگه گوشی عوض نکنم !! احتمالا بیشتر به درد اونایی میخوره که گوشیهاشون مثلا ۵ یا ۴ اس هستش و قصد دارن عوض کنن و البته با قیمت بالای گوشیهای ۶ و ۶ اس مشکل دارن !! اگه قیمتش بالا باشه قاعدتا کسی نمیخره !!

نظر

توی بیشتر کشورهای دنیا مردم حاظرن واسه ۱۰ دلار یا ۱۰ پوند ارزون تر این مدل گوشی رو بخرن و اصلا کاری به ظاهر و تفاوتش با ۶ یا ۴ یا هرچی ندارن !! اگه ایفون ۷ انتظارات رو براورده نکنه منم قطعا یه 5se میگیرم دیگه نگه میدارم چون واقعا گوشی جالب و شیکیه مخصوصا اینکه تیونینگ هم شده[emoji1][emoji111]🏻️

نظر

دوستات 5se نيست اين گوشي. Se هستش. بيشتر سايتا و كانال هاي فارسي تلگرام نوشتن 5se

نظر

به نظرتون با چه قیمتی به ایران میاد ؟

نظر

آیفون se رونمایی شد

نوشته اصلی توسط Mehr+shad نمایش پست ها
                            به نظرتون با چه قیمتی به ایران میاد ؟
                            من به مطلوب بودن قیمت این گوشی خیلی امیدوارم
                            با وجود سری های 6 و 6s که از نظر بزرگی صفحه نسبت به این گوشی برتری داره، سودجویان و دلال ها نمی تونن خیلی زیاد بالا بکشن
                            برای 16 گیگ زیر 2 تومن حدس میزنم

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 23-03-2016, 01:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                              نظر استیو روی این سایز نبودا
                              "استیو جابز فقید اندازه صفحه نمایش ۳.۵ اینچ را برای یک گوشی هوشمند بسیار، مناسب می‌دانست و معتقد بود که هیچ وقت کسی گوشی‌های بزرگ را نخواهند خرید"
                              صد البته که ابعاد این گوشی به نظر استیو نزدیکه و خوش دست بودن این گوشی به نسبت 6s , 6s plus کاملا محرز است.

نظر

صبر کنید ..
                              X