اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در فن مک بوک بوک رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در فن مک بوک بوک رتینا

با سلام و خسته نباشید به تمامی اعضای محترم سایت
    دوستان چند روزه که من یه چیزی در مورد فن مک بوکم فهمیدم اونم اینه مه وقتی مثلا یه بازی مثل (dirt 3) رو اجرا می کنم و بعد ۲ دقیقه که فن روشن میشه وقتی دستم رو پشت مانیتور می گیرم از سمت راست مانیتور هوا رد و بدل میشه اما سمت چپ احساس می کنم فنش کار نمی کنه و خاموشه خواستم بدونم مشکلش چیه اگر قضیه جدیه ببرم تعمیر کنم گارانتیش کردم
    بعدش بعضی اوقات هم که وقتی کارم باهاش تموم میشه و می خوام بزارمش رومیز یا یه خورده تکون میدم انگار یه چیزی توش تکون می خوره !!!
    خواستم از اساتید بپرسم اولا چرا فن سمت چپ کار نمی کنه و دوما بعضی اوقات هم فکر می کنم یه چیزی انگار توی مک بوکم لقه و تکون می خوره :-(
    مدل مکبوکم هم :
    Mf839 رتینا مک بوک پرو

شما اول برنامه smc fan control رو نصب کنید سپس از طریق اون برنامه فن ها رو تک تک با بالا بردن دور تست کنید تا مشخص بشه کدوم فن مشکل داره
    تا اطمینان پیدا نکردین از سالم بودن فن ها کار سنگین با دستگاه انجام ندید
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلامی مجدد
      با تشکر از پاسخگویی شما
      اما توی این برنامه فقط نوشته right side و فقط فن سمت راست رو کار می اندازه

نظر

عزیز
        Mf839 فقط یدونه فن داره . ورژن ۱۳ اینچ
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

توی عکسش که ۲ تا فن داره .... نکنه از یه جا هوا رو میده بیرون !!! البته فکر نکنم چون سمت چپ مک بوک هم جای هوا واسه بیرون دادن داره

نظر

توی عکسش که ۲ تا فن داره .... نکنه از یه جا هوا رو میده بیرون !!! البته فکر نکنم چون سمت چپ مک بوک هم جای هوا واسه بیرون دادن داره

نظر

مک بوک پرو ۱۳ اینچ رتینا فقط یه فن داره عزیز . دیجی کالا منبع خوبی برای این نوع اطلاعات نیست

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

صبر کنید ..
              X