اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربه خريد آيفون 6s plus رجيستر شده و شعبده بازي فروشنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تجربه خريد آيفون 6s plus رجيستر شده و شعبده بازي فروشنده

سلام مي خوام تجربه خودمو در مورد خريد آيفون رجيستر شده و براي جلوگيري از كلاهي كه ميتونه سرتون بره در اختيارتون قرار بدم.
    براي خريد آيفون 6s plus رفتم پايتخت چندتا مغازه سوال كردم ديدم يك تعداد محدودي ميگن آيفونشون رجيستر نشده است و حدود 100 هزارتومن هم قيمتشون بالاتر بود.
    از كمترين قيمت شروع كردم و ازشون خواستم تا گوشي رو بيارن كه ديدم تازه دارن از مغازه هاي بغلي كه رفته بودم و با صداقت گفته بودن رجيستر نشده ندارن دنبال گوشي مي گردن شك كردم ولي چيزي نگفتم خلاصه وقتي هم ميگفتم لوازم نمي خوام يكسري كه گفته بودن رجيستر نشده دارن ميگفتن ما بدون لوازم نمي فروشيم و ،،،،
    تارسيدم به يك مغازه تو طبقه همكف كه دو تا نشان اپل هم بالاي ويترينش بود فكر كنم واحد ٨ بود و گفت بدون لوازم هم ميفروشه و هم رجيستر نشده است با حدود 100 هزارتومان بالاتر براي اينكه مطمين باشم گوشي باز نشده و لوازمش تعويض نشده گفتم گوشي رو بيارين، متاسفانه اينترنت گوشي خودم كار نميكرد و فروشنده از من خواست سريال رو جعبه رو براش بخونمو اون تو سايت اپل وارد كرد و بهم نشون داد كه رجيستر نشده و بعد براي تحويل گوشي و باز كرد و علي رغم اينكه گفتم به اينترنت متصل نكيد با بهانه اينكه بايد سالم تحويل بديم به اينترنت وصل كردن و به گفته خودشون رجيستر شد، سرتونو درد نيارم وقتي گوشي بردم خونه و خودم رجستري رو چك كردم ديدم حدود 3ماه پيش رجيستر شده بود!!!!!!!!!
    به نظر موضوع از اين قرار بود فروشنده يك سريال رجيستر نشده داشت وقتي از من شماره سريال گوشي رو پرسيد بجاي سريال گوشي من اون شماره سريال و خودشون وارد كرد و من با سادگي خودم متوجه نشدم . متاسفانه چون نظارت ي نيست برخي از فروشنده هاي پايتخت شعبده باز شدن و هيچ وقت هم پاسخگو نيستن.
    ویرایش توسط hameedas : https://i-phone.ir/forums/member/70865-hameedas در ساعت 13-03-2016, 01:36 PM

ممنون که در جریان گذاشتید
    طرف از بینی فیل میوفته لگد مال میشه گاو و گوسفنداش هم میفروشه میاد تهران فکر میکنه اینجا هم ایل و عشایر خودشه ، مغازه موبایل فروشی میزنه !
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

دور از جون کاسب های این فروم و مغازه دار های منصف شهر البته
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 11-03-2016, 10:08 AM

نظر

از اینکه تجربه رو در میون گذاشتید سپاس گذارم
      حالا چی کار می کنید؟ قصد شکایت دارید؟ (این رو بگم که چون ایشون دروغ گفتن میشه رفت دنبالش ولی حوصله می خواد)
      این اینترنت سیم کارت هم جایی که حیاتی هست جواب نمیده! می دونم چه حسیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دويت عزيز به نظر من ديگه همه بايد واسه خريد گوشي از هر لحاظ حرفه اي باشن. همه يزو بايد كنترل كنيد. شما وقتي سريال رو بهتون نشون دادن، بايد حتما چك ميكرديد با سريال گوشيتون. همچنين سريال گوشي رو بايد با جعبه هم چك كنيد. بعضي از فروشنده ها جعبه با سريال رجيستر نشده درست ميكنن واسه دستگاه رجيستر شده...

واقعا اوضاع خيلي بد شده و بايد با اطلاعات كامل بريد واسه خريد

نظر

عزیز این که شما فرمودی مشکله بی دقتی خودت بود ... بارها برای خرید گوشی اقدام کردیم همونجا هم سریال پشت گوشی را با سریال مندرج داخله سایت که توسط فروشنده زده میشه چک میکنیم متاسفانه شما خودت بی دقتی کردی و به تشابه سریال دقت نکردی برای شما هم تجربه شد

نوشته اصلی توسط hameedas نمایش پست ها
          سلام مي خوام تجربه خودمو در مورد خريد آيفون رجيستر شده و براي جلوگيري از كلاهي كه ميتونه سرتون بره در اختيارتون قرار بدم.
          براي خريد آيفون 6s plus رفتم پايتخت چندتا مغازه سوال كردم ديدم يك تعداد محدودي ميگن آيفونشون رجيستر نشده است و حدود 100 هزارتومن هم قيمتشون بالاتر بود.
          از كمترين قيمت شروع كردم و ازشون خواستم تا گوشي رو بيارن كه ديدم تازه دارن از مغازه هاي بغلي كه رفته بودم و با صداقت گفته بودن رجيستر نشده ندارن دنبال گوشي مي گردن شك كردم ولي چيزي نگفتم خلاصه وقتي هم ميگفتم لوازم نمي خوام يكسري كه گفته بودن رجيستر نشده دارن ميگفتن ما بدون لوازم نمي فروشيم و ،،،،
          تارسيدم به يك مغازه تو طبقه همكف كه يك نشان بزرگ اپل هم تو ويترينش بود و گفت بدون لوازم هم ميفروشه و هم رجيستر نشده است با حدود 100 هزارتومان بالاتر براي اينكه مطمين باشم گوشي باز نشده و لوازمش تعويض نشده گفتم گوشي رو بيارين، متاسفانه اينترنت گوشي خودم كار نميكرد و فروشنده از من خواست سريال رو جعبه رو براش بخونمو اون تو سايت اپل وارد كرد و بهم نشون داد كه رجيستر نشده و بعد براي تحويل گوشي و باز كرد و علي رغم اينكه گفتم به اينترنت متصل نكيد با بهانه اينكه بايد سالم تحويل بديم به اينترنت وصل كردن و به گفته خودشون رجيستر شد، سرتونو درد نيارم وقتي گوشي بردم خونه و خودم رجستري رو چك كردم ديدم حدود 3ماه پيش رجيستر شده بود!!!!!!!!!
          به نظر موضوع از اين قرار بود فروشنده يك سريال رجيستر نشده داشت وقتي از من شماره سريال گوشي رو پرسيد بجاي سريال گوشي من اون شماره سريال و خودشون وارد كرد و من با سادگي خودم متوجه نشدم . متاسفانه چون نظارت ي نيست برخي از فروشنده هاي پايتخت شعبده باز شدن و هيچ وقت هم پاسخگو نيستن.

نظر

اقا چه فرقي ميكنه كه كي رجيستر شده باشه ؟؟ چند ماه ديگه آيفون ٧ بياد من اينو ميفروشم ١ تومن ميذارم روش يا حالا كم تر ، يه ٧ ميگيرم ديگه !! مگه شير پاكتيه كه فاسد بشه ؟؟ خدا وكيلي نميدونم كه پرسيدم !! ببخشيد

نظر

اگه منظورتون دست دوم يا كاركرده بودنشه احتمالا اينا مجبورن گوشي رو يه جوري وارد كنن كه گمرك بهشون گير نده !! در همين حد ازش استفاده ميكنن گمون نكنم كسي بره گوشي بخره ٣ ماه باش كار كنه بعد بجاي نو بفروشه خيلي تابلوه كه اين كار !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                اگه منظورتون دست دوم يا كاركرده بودنشه احتمالا اينا مجبورن گوشي رو يه جوري وارد كنن كه گمرك بهشون گير نده !! در همين حد ازش استفاده ميكنن

حتی با این دید -در بهترین وضعیت-هم دروغ گفتن فروشنده و گول زدن توجیه نمیشه!

نظر

اگه منظورتون دست دوم يا كاركرده بودنشه احتمالا اينا مجبورن گوشي رو يه جوري وارد كنن كه گمرك بهشون گير نده !! در همين حد ازش استفاده ميكنن

حتی با این دید -در بهترین وضعیت-هم دروغ گفتن فروشنده و گول زدن توجیه نمیشه!

نظر

اقا چه فرقي ميكنه كه كي رجيستر شده باشه ؟؟ چند ماه ديگه آيفون ٧ بياد من اينو ميفروشم ١ تومن ميذارم روش يا حالا كم تر ، يه ٧ ميگيرم ديگه !! مگه شير پاكتيه كه فاسد بشه ؟؟ خدا وكيلي نميدونم كه پرسيدم !! ببخشيد

وقتی آیفون رجیستر شده باشه یعنی آیفون دست دوم خریدی اون فروشنده حروم خور هم آیفون دست دوم را با سیاه بازی به اسم نو به این بنده خدا فروخته . منم باشم آیفون رو پس میدم .و پولم را پس میگیرم حالا با دعوا یا شکایت . به نظرم آیفون را از مراکز معتبر تر مثل پایتخت ، بازار موبایل و .. تهیه کنید و دور علاالدین را خط بکشید .

نظر

وقتی آیفون رجیستر شده باشه یعنی آیفون دست دوم خریدی اون فروشنده حروم خور هم آیفون دست دوم را با سیاه بازی به اسم نو به این بنده خدا فروخته . منم باشم آیفون رو پس میدم .و پولم را پس میگیرم حالا با دعوا یا شکایت . به نظرم آیفون را از مراکز معتبرتر که بصورت عمده کار میکنند مثل بازار موبایل و .. تهیه کنید و دور علاءالدین را خط بکشید .
                      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 13-03-2016, 04:54 PM

نظر

بسيار خوب قانع كننده بود !! اميدوارم ازين كارا نكنن مغازه داران

نظر

سپاس از انتقال تجربه خوبتون

البته الان باز یک سری همکاران اون عزیز حتما اینجا میان و حرفای حاشیه میزنن

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

ممنون از شما

نظر

ممنون از همه نظرات.
                            گوشي رجيستر شده يعني اينكه يكبار گوشي باز شده و رجيستر شده كه ممكنه براي گوشي تفاوتي نكنه ولي براحتي ميتونن هدفون و شارژرو با نمونه كپي تعويض كنن.
                            ضمنا مهم عدم صداقت فروشنده هاست.
                            من اگه شكايتي داشته باشم هيچ مرجعي نيست رسيدگي و قضاوت كنه.
                            من آي پد از ايران خريدم و بعد از مدتي صفحه اش مشكل پيدا كرد. فروشنده قبول نميكرد مشكل از دستگاهه! ولي تو اپل استور خارج از ايران دو روزه يك آيپد نو بهم دادن.
                            فروشنده هاي ما در قبال سودي كه ميكنن به اندازه ذره اي پاسخگو نيستن. و متاسفانه نظارت وجود نداره تو پايتخت يك جنس و با -+ 20 درصد ميفروشن و ادعا ميكن تنها مركز براي فروش محصولات اپل هستن. و صداقت ندارن كه هيچ كلاه برادي تو روز روشن هم ميكنن.
                            دوستي كه ميگه مشكل از من بوده آخه من ديگه به چي اعتماد كنم و چه چيزهايي رو بررسي كنم من قبل از خريد اينترنت و زير و رو كردم تا درست خريد كنم ولي امان از شعبده بازي فروشنده....ضمنا اگه بعدش چك نميكردم كه ممكنه بود هيچ وقت نفهمم .اصلا شايد خيليها كه فكر مي كنن رجيستر نشده خريدن الان همين كلاه سرشون رفته...

نظر

من داستانم مال پايتخت بود!

نظر

صبر کنید ..
                              X