اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربه خريد آيفون 6s plus رجيستر شده و شعبده بازي فروشنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hameedas نمایش پست ها
    دوستي كه ميگه مشكل از من بوده آخه من ديگه به چي اعتماد كنم و چه چيزهايي رو بررسي كنم من قبل از خريد اينترنت و زير و رو كردم تا درست خريد كنم ولي امان از شعبده بازي فروشنده....ضمنا اگه بعدش چك نميكردم كه ممكنه بود هيچ وقت نفهمم .اصلا شايد خيليها كه فكر مي كنن رجيستر نشده خريدن الان همين كلاه سرشون رفته...
    دوست من یه اشتباه بزرگی که شما کردی٬ این بوده که اصلا شماره سریالی که برای فروشنده خوندی و به قول خودش همونو وارد کرده رو با شماره سریال گوشیت چک نکردی. خب این مشخص و مسلمه که اشتباه از شما بوده. شما باید دوتا چیز رو حتما چک میکردی که اصلا نکردی :

۱ - شماره سریال داخل گوشی با چیزی که فروشنده داخل سایت اپل وارد کرده و اونو به شما نشون داده به عنوان اکتیو نشده

۲ - شماره سریال داخل گوشی با شماره سریال روی جعبه دستگاه

این دو مورد رو هر شخصی که میخواد گوشی خریداری کنه٬ حتما و حتما باید چک کنه. اما شما این دو مورد اصلی رو اصلا چک نکردی و همین باعث شده که فروشنده بتونه به راحتی گوشی اکتیو شده به شما بده.

من خودم به شخصه وقتی میخوام خرید کنم٬ علاوه بر اینکه فروشنده سریال دستگاه رو واسم چک میکنه و خودم هم دو مورد بالا رو چک میکنم٬ علاوه بر اون از فروشنده درخواست میکنم که رمز وای فای شون رو برای من وارد کنن و خودم هم یک بار از طریق گوشی خودم این موضوع رو چک میکنم و با اطمینان صددرصد خریدم رو انجام میدم.. به همه پیشنهاد میکنم این موضوع رو شدیدا رعایت کنن تا بعدا به مشکل این دوستمون برخورد نکنن

- - - - - - - - - -

دوستي كه ميگه مشكل از من بوده آخه من ديگه به چي اعتماد كنم و چه چيزهايي رو بررسي كنم من قبل از خريد اينترنت و زير و رو كردم تا درست خريد كنم ولي امان از شعبده بازي فروشنده....ضمنا اگه بعدش چك نميكردم كه ممكنه بود هيچ وقت نفهمم .اصلا شايد خيليها كه فكر مي كنن رجيستر نشده خريدن الان همين كلاه سرشون رفته...
    دوست من یه اشتباه بزرگی که شما کردی٬ این بوده که اصلا شماره سریالی که برای فروشنده خوندی و به قول خودش همونو وارد کرده رو با شماره سریال گوشیت چک نکردی. خب این مشخص و مسلمه که اشتباه از شما بوده. شما باید دوتا چیز رو حتما چک میکردی که اصلا نکردی :

۱ - شماره سریال داخل گوشی با چیزی که فروشنده داخل سایت اپل وارد کرده و اونو به شما نشون داده به عنوان اکتیو نشده

۲ - شماره سریال داخل گوشی با شماره سریال روی جعبه دستگاه

این دو مورد رو هر شخصی که میخواد گوشی خریداری کنه٬ حتما و حتما باید چک کنه. اما شما این دو مورد اصلی رو اصلا چک نکردی و همین باعث شده که فروشنده بتونه به راحتی گوشی اکتیو شده به شما بده.

من خودم به شخصه وقتی میخوام خرید کنم٬ علاوه بر اینکه فروشنده سریال دستگاه رو واسم چک میکنه و خودم هم دو مورد بالا رو چک میکنم٬ علاوه بر اون از فروشنده درخواست میکنم که رمز وای فای شون رو برای من وارد کنن و خودم هم یک بار از طریق گوشی خودم این موضوع رو چک میکنم و با اطمینان صددرصد خریدم رو انجام میدم.. به همه پیشنهاد میکنم این موضوع رو شدیدا رعایت کنن تا بعدا به مشکل این دوستمون برخورد نکنن

نظر

سلام مي خوام تجربه خودمو در مورد خريد آيفون رجيستر شده و براي جلوگيري از كلاهي كه ميتونه سرتون بره در اختيارتون قرار بدم.
      براي خريد آيفون 6s plus رفتم پايتخت چندتا مغازه سوال كردم ديدم يك تعداد محدودي ميگن آيفونشون رجيستر نشده است و حدود 100 هزارتومن هم قيمتشون بالاتر بود.
      از كمترين قيمت شروع كردم و ازشون خواستم تا گوشي رو بيارن كه ديدم تازه دارن از مغازه هاي بغلي كه رفته بودم و با صداقت گفته بودن رجيستر نشده ندارن دنبال گوشي مي گردن شك كردم ولي چيزي نگفتم خلاصه وقتي هم ميگفتم لوازم نمي خوام يكسري كه گفته بودن رجيستر نشده دارن ميگفتن ما بدون لوازم نمي فروشيم و ،،،،
      تارسيدم به يك مغازه تو طبقه همكف كه دو تا نشان اپل هم بالاي ويترينش بود فكر كنم واحد ٨ بود و گفت بدون لوازم هم ميفروشه و هم رجيستر نشده است با حدود 100 هزارتومان بالاتر براي اينكه مطمين باشم گوشي باز نشده و لوازمش تعويض نشده گفتم گوشي رو بيارين، متاسفانه اينترنت گوشي خودم كار نميكرد و فروشنده از من خواست سريال رو جعبه رو براش بخونمو اون تو سايت اپل وارد كرد و بهم نشون داد كه رجيستر نشده و بعد براي تحويل گوشي و باز كرد و علي رغم اينكه گفتم به اينترنت متصل نكيد با بهانه اينكه بايد سالم تحويل بديم به اينترنت وصل كردن و به گفته خودشون رجيستر شد، سرتونو درد نيارم وقتي گوشي بردم خونه و خودم رجستري رو چك كردم ديدم حدود 3ماه پيش رجيستر شده بود!!!!!!!!!
      به نظر موضوع از اين قرار بود فروشنده يك سريال رجيستر نشده داشت وقتي از من شماره سريال گوشي رو پرسيد بجاي سريال گوشي من اون شماره سريال و خودشون وارد كرد و من با سادگي خودم متوجه نشدم . متاسفانه چون نظارت ي نيست برخي از فروشنده هاي پايتخت شعبده باز شدن و هيچ وقت هم پاسخگو نيستن.
      دقیقا به همین دلیل من خیلی وقته دیگه از مغازه خرید نمیکنم
      تقریبا فروشنده بدون دوز و کلک نایاب شده و من تقریبا تو این چند ساله هر بار از فروشگاه فیزیکی خرید کردم یه جورایی یا دروغ بهم گفتن یا کلاه سرم گذاشتن
      اصلا هم آدم نا آشنا یا ساده لوهی نیستم اما اینقدر ترفندا زیاد و متغیره که بالاخره سر آدم کلاه میره.
      بهترین تجربیات خرید رو خرید از فروشگاههای آنلاین داشتم
      سریع و مطمعن

نظر

ماشاالله ملت تو این کارا خیلی زرنگ ان

نظر

صبر کنید ..
        X