اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات عجیب در ایفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات عجیب در ایفون 5

سلام
    ایفون 5 64 گیگ دارم
    یکی دو ماهه پیش گوشی سر برنامه ها کرش میکرد بیخودی (ای او اس 7 جیلبریک شده)
    تا یه روزی گوشی خاموش روشن شد و رو ارم اپل گیر کرد و مجبور شدم ریستور کنم به 9.2 بدون برگرداندن بک اپ
    یه مدت باهاش کار کردم تا اینکه دوباره برنامه ها کرش میکرد تلگرام میرفتم گوشی ریستارت میشد
    یه مشکل جدید هم پیش اومد که صفحه گوشی یه دفه رنگ قاطی میکرد و گوشی خاموش روشن میشد
    هر چند دفه خاموش روشن شدن هم گیر میکنه رو ارم اپل باز و فقط با ریستور حل میشه
    دیشب روی دکمه p کیبور که میزدم چیز بنویسم اگر تو برنامه خاصی بود کرش میکرد برنامه اگر تو سرچ یا همون اسپات لایت میرفتم روی پی کیبورد میزدم گوشی ری استارت میشد
    تازگی متوجه یه چیزی شدم یه مقدار کم که صفحه تاچ رو بیشتر فشار میدم یه ناحیه رو یه حلال سیاه یه تیکه از صفحه رو میگیره
    اعصاب نذاشته گوشیه واسمون
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من خودم فکر میکنم از ال سی دی باشه اما اخه خرابی اون میتونه همچین رفتارایی رو روی نرم افزارای گوشی اعمال کنه

سلام دوست گرامی
    حتماً می دونید اگه بعد از ریستور تازه اون هم بدون برگردوندن بکاپ مشکل باقی باشه ایراد متأسفانه سخت افزاری هست و باید بررسی بشه
    به یاد بیارید که ضربه خورده یا مثلاً با آب برخورد داشته...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مشکلات عجیب در ایفون 5

پست تکراری
      ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 09-03-2016, 09:09 PM دلیل: تکراری

نظر

صبر کنید ..
      X