اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک سؤال درباره ی تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک سؤال درباره ی تلگرام

سلام، جواب این سؤال رو خودم می دونم اما برای اطمینان بیشتر می پرسم
    من میخوام تمام بایگانی و حجمی که تلگرام اشغال کرده پاک بشه (یا خیلی خیلی کم بشه) از طریق تنظیمات خود تلگرام که clear cache رو میزنم و همه رو هم انتخاب می کنم باز 1.1GB تلگرام documents & data داره ! حتی کلی چت و مطالب اسپم رو هم بصورت دستی از تلگرام پاک کردم (کاملاً یعنی) ولی از این 1.1GB چیزی کم نشد!
    حالا اگه الآن من تلگرام رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و وارد اکانت بشم چیزی که از بین نمیره؟ درسته که اطلاعات روی سرور های تلگرام می مونه؟ یا کلاً باید اکانت جدید ساخت
    آیا این کار باعث میشه که میزان documents تلگرام خیلی کم بشه ، پاک بشه؟ یا اینکه این میزان حجم رو دوباره پس از نصب مجدد اشغال می کنه؟
    سپاس.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 08-03-2016, 03:23 PM

فکر کنم انجمن مشکل پیدا کرده که بعضی از پست ها رو دوبار تکراری میفرسته
    من یک تاپیک درست کردم اما دوتا ثبت شد !!

نظر

دوست عزیز من دقیقا چیزی که شما میگین رو شنیدم به تعداد زیاد و مکررا. یعنی با Clear cache کردن٬ فقط چیزایی که دانلود کردی مثل عکس و فیلم و اینا از بین میره. اما حجم اطلاعات تلگرام از بین نمیره. چون اینا روی سرورهای خود نرم افزار ذخیره میشه و واسه پاک شدنش٬ باید دقیقا نرم افزار رو یک بار حذف کنی و مجددا دانلود کنی. اینجوری باعث میشه حجم دیتای نرم افزار که روی گوشی شما ذخیره شده٬ از بین بره

نظر

سلام دوست من
        كش تلگرام همون حجم كامل اضافه شده به برنامه هست
        اگر كلا پاك بشه مثل برنامه تازه و جديد ميشه
        اون فايل هايي كه ذخيره كردين فقط ميمونه كه ربطي به تلگرام نداره ديگه در حافظه گوشي هست
        بله همه چي سرجاش ميمونه و دوباره راحت ميتونين استفاده كنين

با توجه به عكس متوجه ميشين كه هر كانل چقدر حجم اشغال كرده در صورتي كه بنده هيچي ذخيره نكرده بودم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk in JAVAD

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          من میخوام تمام بایگانی و حجمی که تلگرام اشغال کرده پاک بشه (یا خیلی خیلی کم بشه) از طریق تنظیمات خود تلگرام که clear cache رو میزنم و همه رو هم انتخاب می کنم باز 1.1GB تلگرام documents & data داره ! حتی کلی چت و مطالب اسپم رو هم بصورت دستی از تلگرام پاک کردم (کاملاً یعنی) ولی از این 1.1GB چیزی کم نشد!
          حالا اگه الآن من تلگرام رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و وارد اکانت بشم چیزی که از بین نمیره؟ درسته که اطلاعات روی سرور های تلگرام می مونه؟ یا کلاً باید اکانت جدید ساخت
          آیا این کار باعث میشه که میزان documents تلگرام خیلی کم بشه ، پاک بشه؟ یا اینکه این میزان حجم رو دوباره پس از نصب مجدد اشغال می کنه؟
          سپاس.

با سلام
          توصیه میکنم برنامه ی getspace رو از اپ استور دانلود کنید
          این برنامه کلیه حافظه cache خیلی از برنامه ها مثل تلگرام و بخصوص اینستاگرام که معمولا
          میزان documents
          زیادی داره رو پاک میکنه من خودم از چند روز یبار این برنامه رو اجرا میکنم و درضمن توی تلگرام هم چیزی حذف نمیشه (حداقل برا خودم که چیزی تا بحال حذف نشده)
          پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط sedighianf نمایش پست ها
            با سلام
            توصیه میکنم برنامه ی getspace رو از اپ استور دانلود کنید

البته من خودم جیلبریک هستم و icleaner pro رو نصب کردم که فکر نکنم بهتر از این وجود داشته باشه و باز هم مثل پاک کردن و نصب مجدد نمی تونه فضای اشغال شده ی تلگرام رو کاملاً آزاد کنه
            این اسمی رو هم که گفتید 9 تا نتیجه میاد کدوم مد نظر شماست؟

نظر

سپاس.

با خیال راحت برنامه تلگرام را پاک کن و مجدد نصب کن هیچ گروه کانالی پاک نمیشه وقتی مجدد لوگین کنی همه بر میگرده .

- - - - - - - - - -
              ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 08-03-2016, 07:20 PM

نظر

سلام دوستان
                دیدیم اینجا در مورد تلگرام حرف میزنید منم ی سوال اومد تو زهنم اگه کسی آهنگی تو تلگرام برات بفرسته چجوری میشه ذخیره کرو و بعدا درموزک پخش کنیم؟

نظر

البته من خودم جیلبریک هستم و icleaner pro رو نصب کردم که فکر نکنم بهتر از این وجود داشته باشه و باز هم مثل پاک کردن و نصب مجدد نمی تونه فضای اشغال شده ی تلگرام رو کاملاً آزاد کنه
                  این اسمی رو هم که گفتید 9 تا نتیجه میاد کدوم مد نظر شماست؟

نظر

دوست عزیز اگز نگران اطلاعات تلگرامت بعد زا پاک کردن و دوباره نصب کردن هستی این اتفاق نمیوفته نگران نباش
                    ویرایش توسط zahrabb : https://i-phone.ir/forums/member/194873-zahrabb در ساعت 29-11-2017, 04:06 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X