اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برترین و پرکاربردترین نرم افزار های Cydia در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برترین و پرکاربردترین نرم افزار های Cydia در آیفون

خیلی از تاپیک ها به این علت ایجاد میشن که واسه فلان کار چه برنامه ای نصب کنم .
    این تاپیک رو درست کردم که افراد تازه کار مثل خودم بعد از هر ریستور بدونن چیا رو باید نصب کنن . :21:

این لیست برنامه هایی هست که به نظر من همه باید داشته باشن :

1- OpenSSH و OpenSSL کلا باید نصب کنین .

2- Bitesms , Mysms , Irealsms از بین این سه تا یکی رو به سلیقه خودتون واسه sms نصب کنید .

3- SBsetting , Bossprefs برای بسیاری از کارها مورد استفاده قرار میگیرن .

4- Cycorder , Video recorder یکی رو واسه فیلم برداری نصب کنید .

5- Iarabizer , iFarsi یکی رو واسه فارسی ساز نصب کنید (البته که iFarsi پژمان واست پارتی بازی کردم)

6- Clippy , hClipboard یکی از این ها رو واسه اضافه شدن قابلیت کپی کردن نصب کنید .

7- CallerID Fix واسه درست نشون دادن شماره ها.

8- Mobile installation برای نصب ipa ها

9- Mobile terminal واسه بعضی کارها مثل نصب دستی برنامه های سیدیا کاربرد داره .

10- Offline Maps برای استفاده از نقشه شهر ها بصورت آفلاین .

11- SwirlyMMS به لطف امیر جان این برنامه رو هم واسه mms مد نظر داشته باشین .

12-Winterboard واسه مدیریت تم ها

13- Snapture برنامه کامل جهت عکس گرفتن با امکانات بالا

14- Boss Tools با جابجا کردن مکان فولدر های Font و Ringtones و Apps فضای خالی پارتیشن OS آیفون را افزایش میدهد (اگه پیشنهاد بهتری هست بفرمایید )

15- ilog , Mcleaner واسه مديريت مكالمه ها و sms ها و blacklist مورد استفاده است (اگه پیشنهاد بهتری هست بفرمایید ) 

16- Call Counter , SMS Counter شمارنده مکالمات و اس ام اس ها با قابلیت نشون دادن اطلاعات بصورت چارت (اگه پیشنهاد بهتری هست بفرمایید )

این چند مورد زیر مربوط به سیدیا نیست ولی واسه تکمیل کار گفتم .

17- Air sharing , MobileFiles pro واسه نمایش دادن pdf , office وبسیاری فرمت دیگه .

18- Wedict , IDic pro واسه استفاده از دیکشنری (که البته باز IDic pro رو پیشنهاد میکنم . البته ما منتظر ورژن بعدی هستیم )

19- Speakeasy , Voxie , iTalk یکی از این برنامه ها رو براي ضبط صدا مي تونين استفاده كنيد .

20- Files برنامه فایل منیجر باقابلیت ایجاد فولدر و ... (اگه پیشنهاد بهتری هست بفرمایید )

دوستان اگه مورد دیگه ای به ذهنشون میرسه لطفا بگن تا لیست کامل بشه .

.
    ویرایش توسط afshin976 : https://i-phone.ir/forums/member/137-afshin976 در ساعت 11-02-2009, 03:06 PM

لینک برنامه ها داده نشده اگر ممکنه برای این برنامه ها لینک بگذارید.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehravaran نمایش پست ها
      دوست عزیز این برنامه ها همه Deb هستند و باید از cydia دانلود شن . لینک ندارن...
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
      I cannot put my finger on It now
      The Child is Grown , The Dream is Gone
      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط Mehravaran نمایش پست ها
        دوست عزيز همه برنامه ها داخل Cydia هستند و نيازي به لينك ندارند با يك سرچ ساده به دست ميان ...
        از افشين هم ممنونم با اجازت عنوان تاپيكتم من عوض كردم ... :9:

نظر

یعنی همه این نرم افزار های معرفی شده باید باید نصب بشن!
          کاش یه توضیح مختصر هم براشون می نوشتین.
          ممنون.

نظر

مجبور که نیستی همه رو نصب کنی!!!
            مثلا open ssh رو نصب نکنی نمیتونی با winscp کار کنی و دستی برنامه بریزی!!
            یا اگه winerboard نصب نباشه نمیتونی تم رو اجرا کنی!
            در ضمن افشین جان توضیح هم که دادند!!!

نظر

در مورد فايل manager به نظر من بجاي اونا ( گفتي فايل هاي pdf و office ) برنامه ي " Files " بهتره ! واقعا كامل هست !
              به جاي برنامه هاي Clippy , hClipboard به نظر من Zepto Pad بهتره ! در واقعا هم يه Notepad ه تكميل هستش هم يه برنامه شبيه به Paint
              Snapture هم بهتره تو ليستت باشه:45:

نظر

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
                در مورد فايل manager به نظر من بجاي اونا ( گفتي فايل هاي pdf و office ) برنامه ي " Files " بهتره ! واقعا كامل هست !
                به جاي برنامه هاي Clippy , hClipboard به نظر من Zepto Pad بهتره ! در واقعا هم يه Notepad ه تكميل هستش هم يه برنامه شبيه به Paint
                Snapture هم بهتره تو ليستت باشه:45:
                - Air sharing , MobileFiles pro واسه نمایش دادن pdf , office وبسیاری فرمت دیگه
                من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

نظر

با اجازه افشین من Snapture رو هم به لیستش اضافه کردم.

نظر

با اجازه افشین جان ,,به نظر من جا داره BossTool هم تو این لیست اضافه بشه;
                    این برنامه کاربردی که با جابجا کردن مکان فولدر های Font و Ringtones و Apps فضای خالی پارتیشن OS آیفون را افزایش میدهد

نظر

ممنون میشم برنامه های مفید رو پس از بررسی تو همون پست اول اضافه کنین که بچه ها دچار سردرگمی نشن!!!
                      من هم برنامه callcounter رو پیشنهاد می کنم برای مدیریت مکالمه ها...

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                        - Air sharing , MobileFiles pro واسه نمایش دادن pdf , office وبسیاری فرمت دیگه

برنامه ي MobileFiles Pro برنامه اي هستش كه صرفا براي ساخت و اديت فايل هاي office هستش ! ولي برنامه ي Files يه File manager ه كامل هستش كه واقعا عاليه ( كه هر دفعه هم update اش مياد واقعا كامل تر مي شه*)

لينك برنامه ي MobileFiles Pro در iTunes

لينك برنامه ي Files در iTunes

درضمن من واسه مديريت مكالمه ها و sms ها iLog رو پيشنهاد مي كنم
                        + براي blacklist هم Mcleaner
                        و براي برنامه اي به عنوان voice Recorderكه مي تونين استفاده كنين Speakeasy يا Voxie ( با قابليت ضبط مكالمات تلفني )

نظر

من یه ۴ ساعت خونه نبودم چی شده اینجا !

همونطور که دوستان گفتن اینها تو سیدیا هست .

از افشين هم ممنونم با اجازت عنوان تاپيكتم من عوض كردم ...
                          با اجازه افشین من Snapture رو هم به لیستش اضافه کردم.
                          قربان شما صاحب اختیار هستین
                          ممنون

یعنی همه این نرم افزار های معرفی شده باید باید نصب بشن!
                          کاش یه توضیح مختصر هم براشون می نوشتین.
                          ممنون
                          مجبور که نیستی همه رو نصب کنی!!!
                          مثلا open ssh رو نصب نکنی نمیتونی با winscp کار کنی و دستی برنامه بریزی!!
                          یا اگه winerboard نصب نباشه نمیتونی تم رو اجرا کنی!
                          در ضمن افشین جان توضیح هم که دادند!!!
                          ممنون rappix , کامل توضیح دادی . این برنامه هارو اگه کسی نخواد میتونه نصب نکنه ولی اگه تو این موارد بخواد برنامه ای نصب کنه اینها بهترین ها هستن .

ممنون از پیشنهادت تو لیست اضافه کردم.

ممنون میشم برنامه های مفید رو پس از بررسی تو همون پست اول اضافه کنین که بچه ها دچار سردرگمی نشن!!!
                          من هم برنامه callcounter رو پیشنهاد می کنم برای مدیریت مکالمه ها...
                          چشم ادیت میکنم .
                          در مورد call counter یکم فانتزی هست اگه نباشه اتفاق حادی نمی افته ولی اگه نظر دوستان دیگه هم هست چشم هم call counter و هم sms counter رو اگه بقیه بگن اضافه میکنم .

با اجازه افشین جان ,,به نظر من جا داره BossTool هم تو این لیست اضافه بشه;
                          این برنامه کاربردی که با جابجا کردن مکان فولدر های Font و Ringtones و Apps فضای خالی پارتیشن OS آیفون را افزایش میدهد
                          با وجود اینکه من زیاد ازش استفاده نمیکنم چشم تو لیست اضافه میکنم .

درضمن من واسه مديريت مكالمه ها و sms ها iLog رو پيشنهاد مي كنم
                          + براي blacklist هم Mcleaner
                          و براي برنامه اي به عنوان voice Recorderكه مي تونين استفاده كنين Speakeasy يا Voxie ( با قابليت ضبط مكالمات تلفني )
                          چشم این هارو هم اضافه میکنم .

نظر

در ضمن اگه عنوان مناسب تری واسه این تاپیک به نظرتون میاد بگین .
                            برترین و پرکاربردترین نرم افزار های آیفون در Cydia

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                              برترین و پرکاربردترین نرم افزار های آیفون در cydia
                              والا من دسترسی به اصلاح عنوان تاپیک ندارم .ایشالله اگه مناسب باشه یکی از مدیر ها عوض میکنه .
                              البته سعید یبار اصلاح کرده .

نظر

صبر کنید ..
                              X