اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بکاپ گرفتن از سیو بازی های ایفون جلبریک نشده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بکاپ گرفتن از سیو بازی های ایفون جلبریک نشده

سلام دوستان خسته نباشید من میخوام از سیو بازی های ایفونم بکاپ بگیرم جلبریک نیست میوام بعدان یا هروقت خواستم دوباره سیوبازی رو بریزم اگه کمک کنید ممنون میشم

سلام.برو gamecenter و apple id خودتو وارد کن.سیو بازیهات اتوماتیک میره تو حساب کاربریت.

نظر

نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
      سلام.برو gamecenter و apple id خودتو وارد کن.سیو بازیهات اتوماتیک میره تو حساب کاربریت.
      همیشه روی اون هست ولی هر وقت ریستور میکنم بعد از چندوقت بازی اسفالت 8 و ریلریسینگو نصب میکنم بازی از اول شروع میشه

- - - - - - - - - -

همیشه روی اون هست ولی هر وقت ریستور میکنم بعد از چندوقت بازی اسفالت 8 و ریلریسینگو نصب میکنم بازی از اول شروع میشه

نظر

[QUOTE=sajjadfox;1025638]همیشه روی اون هست ولی هر وقت ریستور میکنم بعد از چندوقت بازی اسفالت 8 و ریلریسینگو نصب میکنم بازی از اول شروع میشه

- - - - - - - - - -
        وقتی ریستور مبکنی بازی رو که نصب کردی اجراش نکن.برو تو game center از تو gamecenter بازی رو اجرا کن.

نظر

[QUOTE=miladgr;1025652]
          نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها

- - - - - - - - - -
          وقتی ریستور مبکنی بازی رو که نصب کردی اجراش نکن.برو تو game center از تو gamecenter بازی رو اجرا کن.
          دستت درد نکنه میلاد جان امیدوارم بشه خیلی زحمت کشیدید

نظر

از طريق ايتونيز هم ميتونين بكاپ بگيريد

نظر

[QUOTE=sajjadfox;1025654]
              دستت درد نکنه میلاد جان امیدوارم بشه خیلی زحمت کشیدید
              خواهش عزیزم واسه من که جواب داده.

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                نمیشه دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                  نمیخوام بکاپمو برگردونم میخوام هروقت خواستم بازی رو نصب کنم سیوم باشه و از اول بازی رو نرم تو اسفالت 8 466 ستاره گرفتم ریل ریسنیگم 6 تا فصل رفتم پدرم دراومده سر همین میخوام سیو داشته باشم و بعدا دوباره بازی کنم و الان از برنامه های مفید که به دردم میخوره تو گوشی استفاده کنم

نظر

صبر کنید ..
                  X