اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود برنامه

سلام دوستان
    من چند روزیه توی دانلود از app store به مشکل خوردم. وقتی میخوام برنامه های رایگان رو دانلود و نصب کنم یه پیغام بهم میده و ازم میخواد که شماره کارت و این چیزارو وارد کنم در حالی که برنامه ها free هستش.
    اگر کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه راهنمایی کنه
    مرسی

وی پ* ان رو فعال کنید سپس Done رو تو اون صفحه که میاد بزنید
    اگه بازم درست نشد احتمالا zip code رو اشتباهی وارد کرده اید zip code دیگه ای رو مربوط به همون شهری که وارد کردید موقع ساخت اپل آی دی وارد کنید حتما درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iman_k26 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من چند روزیه توی دانلود از app store به مشکل خوردم. وقتی میخوام برنامه های رایگان رو دانلود و نصب کنم یه پیغام بهم میده و ازم میخواد که شماره کارت و این چیزارو وارد کنم در حالی که برنامه ها free هستش.
      مرسی
      يك عكس از پيغام بزاريد تا بهتر بتونيم كمك كنيم

نظر

نوشته اصلی توسط iman_k26 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        مرسی
        يك عكس از پيغام بزاريد تا بهتر بتونيم كمك كنيم

نظر

سلام منم همين مشكلي كه دوستان مطرح كردنو دارم. وقتي ميخوام برنامه رايگاني رو دانلود كنم ازم شماره كارت ميخواد يا ميگه قسمت آدرس شما مشكل داره
          بايد چيكار كرد؟
          مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط Fatemeh.sh68 نمایش پست ها
            سلام منم همين مشكلي كه دوستان مطرح كردنو دارم. وقتي ميخوام برنامه رايگاني رو دانلود كنم ازم شماره كارت ميخواد يا ميگه قسمت آدرس شما مشكل داره
            بايد چيكار كرد؟
            مرسي
            سلام
            شما و دوستانیکه این مشکل رو دارند توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده هنگام ساختن اپل آیدی ، مربوط به آدرس و ... اشتباه بوده و باید دوباره اطلاعات درست را وارد کنید.
            بعد از اصلاح اطلاعات میتونید از اپل آیدی خودتون استفاده کنید.
            اگر هم قبلا این مشکل رو نداشتید بخاطر این بوده که کنترل نشده و الان بعد از کنترل این خطا برای شما نمایش داده میشه.
            و احتمال اینکه اپل آیدی شما از دسترس خارج بشه هست.

نظر

سلام براي من ارور١٠٠٩ميداد يه (چي پي ان )خريدم اما الان ميخوام برنامه دانلود كنم ميگه در اين بازه زماني نميشه من دارم هر روز امتحان ميكنم اما بازم همون اش و همون كاسه.iphone 6s plus ios9.2.1

نظر

نوشته اصلی توسط Alipdr نمایش پست ها
                سلام براي من ارور١٠٠٩ميداد يه (چي پي ان )خريدم اما الان ميخوام برنامه دانلود كنم ميگه در اين بازه زماني نميشه من دارم هر روز امتحان ميكنم اما بازم همون اش و همون كاسه.iphone 6s plus ios9.2.1
                من خيلي وقته اين مشكل رو دارم دوست عزيز
                تنها راه حلش اينه تاريخ رو از رو حالت اتومات خارج كنيد و به صورت دستي يه سال تاريخ رو ببريد جلو ، بعدش يه بار ريست كنيد ، اونوقت دانلود ميشه!! ولي معلوم نيست مشكل از كجاست!!!

نظر

من الان برنامه فیسبوک را از اپ استور میخوام دان کنم اولین بار که خواستم دان کنم وسطای دانلودش اینترنت قطع و تمام شد و بعدش هم دیگه تا وسطای دانلود میره ولی تا اخر پیش نمیره چرا ؟؟؟هر کاری کردم نشد که نشد حتی با هیتر شکن هم نشده

نظر

یک بار گوشی رو خاموش روشن کن درست میشه

نظر

یک بار گوشی رو خاموش روشن کن درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                      X